Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Cilvēks ar suni
2019. gada 21. novembrī 10:47
Es ticu, ka var izskatīties šādi, bet es neticu ka tā ir sieviete.
Dzintars Lielais
2019. gada 21. novembrī 12:27
Tie kapitālisti tur, jau jūk prātā savādāk.....
Laura Tormane
2019. gada 21. novembrī 12:53
Feina sieviete!Kā es viņu saprotu,sieviešu drēbju sektorā-pārsvarā “mēmās šausmas”-tik daudz kas rozā un tizls-kā mazām meitenēm,pat sporta apavi stabili ar kādu rozā līniju :D labi,pārspīlēju,bet fakts,pavērojiet neitrālu aci piedāvājumu-feminizēts.
Fenomens
2019. gada 21. novembrī 16:30
To Laura Tormane. Kapitālismā dzīvojot, kur uz katra otra stūra pa lupatu bodei ir tiešām nožēlojami sūdzēties par tādu preču trūkumu. Nemaz nerunājot par internet veikaliem no kuriem var pasūtīt da jebko ko sirds vēlas.
Inga Černika-Zariņa
2019. gada 21. novembrī 18:18
Kas tur sevišķs? Katrs izskatās tā, kā vēlas. Mūsdienās jau vairs nav kā agrāk, kad visas staigāja vienā stilā - gara vai īsa, tieva vai resna, bet jāvelk tas, kas "ir modē". Šajā gadījumā sieviete vēl savu defektu (albīnisms) pratusi izmantot kā efektu. Malace, citas viņas vietā būtu mocījušās ar kompleksiem, bet viņa lepojas ar to, kāda ir. Kaut vairāk cilvēku tā darītu, tad nevajadzētu mocīties ar visādiem botoksiem, silikoniem, implantiem un tetovējumiem.
Valdis, Maikls Kregs
2019. gada 21. novembrī 18:41
Vēlreiz jānoskatās dok.filma"Vai viegli būt jaunam"...arī TĀ izskatījās Sieviete(s)...Kundze,vienkārši,PAŠREKLAMĒJAS!
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 21. novembrī 20:03
Seja jau viņai skaista. Bet kamdēļ skropstas un uzacis noskūt? Pilnam efektam arī matus vajadzēja noskūt. Padlaikos krieviem bija grupa "Bravo", soliste Žanna Aguzarova, ļoti skaista un atraktīva meitenīte, pie tam, ar lielisku vokālu apveltīta. Arī "tīrradne". Bet tagad viņa ir, rakstā minētās kundzītes vecumā, un izskatās līdzīgi. Priekš kam tas ir vajadzīgs? Un neizskatās smuki.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi