Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
6. novembrī 08:09
>Svētais Naivums; kā parasti tev skauž, jo esi veca un krunkaina čība....
Oto
6. novembrī 08:23
Krievenes skaistas dziļā jaunībā, bet pēc 30 gadu sasniegšanas strauji pārvēršas tjotkās un babās. Tantīšu gēns nostrādā.
Melānija
6. novembrī 11:02
Simpātiska meitene,starojošas acis viņai,jā,ja vienīgi viņu nesabojās tas bizness,kurā viņa darbojas jau no bērnības,tā jau glīta ,jauna meitene.
Sēņu vecis
6. novembrī 11:32
Skaistākie cilv nāk no slāviem. Arī latvieśi no turienes nākuši. Amerika skaistumu nonivilē 2 paaudzēs, tur neglītums tik visaptverošs, ka 3% pasaules skaistuma tur izšķīst un pazūd. Žēl, ka robeža zuda, nujau arī Latvijas skaistuns ir zudis un pa pusei Krievijas, Austrumeiropas- visi slāvu un pusslāvu atvasinājumi. Koncentrētu Skaistu cilv notūris nākotnes pasaulē nebūs. Visi to reto skaistumu glabās villās un mirstīgajiem tas vien būs aplūkojams uz žurnālu vākiem.
Ainars Broks
6. novembrī 11:34
Savādi gan no krievu pasaules,sapņu zemes uz naidīgo Ameriku...
Sēņu vecis
6. novembrī 11:39
Ariela nav bijusi amerikas bērnudārzā.
Ariel
6. novembrī 11:59
Latvieši nav no nekādiem slāviem nākuši. Pirms slāviem šīs bija Baltu cilšu teritorijas! Arī liela daļa Krievijas. Un arī liela daļa Krievijas ir aziātu teritorija. Krievi ir okupanti, jo pat viņu tā saucamās mājas nav viņu īstās mājas!
Svētais Naivums
6. novembrī 12:04
> Sēņu vecis Šodien 11:32 Latvieši nav radušies no nekādiem slāviem( slāvus, latīniski vergs), latviešu saknes ir Indijā, par ko liecina latviešu valodas līdzība ar sanskritu un šumēru valodu. Pamācies vēsturi, Sēņotāj!
Alida Djatlika
6. novembrī 18:16
Nekas tur smuks nav. Nokrāsota krievu meitenīte, kura vēlāk pārtaps par vecu grumbainu veceni. Latviešu meitenes ir daudz smukākas. Bet mums redziet obligāti katru dienu spiež lasīt krievjas drazas.
Roma Ti
6. novembrī 18:19
Lielākā daļa bērnu šajā vecumā ir dabiski skaisti. Bet šī krievu meitene savu skaistumu ir ieguvusi ar grima, apgaismojuma un skata leņķa palīdzību. Ja paskatāmies uz šo meiteni bez grima un fotogrāfa knifiņiem, tad redzams, ka īsti patiesība par apgalvojumu 'skaistākā meitene' nav - parasta meitene...
Dzintars Lielais
6. novembrī 19:40
Visiem tiem kuri te dirš par latviešiem ibn āriešiem. Baltu valodas cēlušās no tā paša sanskrita no kura arī cēlušās slāvu valodas. Atslābstiet !
Raimond Štalberg
7. novembrī 10:17
Pēc gleznām un manuskriptiem Fotogrāfija ir tas vienīgais veids, kurš uzskatāmi demonstrē laikmeta veidotās izmaiņas.
Alida Djatlika
8. novembrī 17:50
Interesanti, cik vēl ilgi te stāvēs tā Krievijas nokrāsotā lelle? Citi, daudz interesantāki raksti pazūd pēc vienas dienas, vai pat pus dienas, bet šī te stāv jau nedēļām.
Rolands Mileika
9. novembrī 19:48
Nu vispār jau pirms aptuveni Tikai 3000 gadiem Bija viena kopīga baltslāvu valoda, kas tad tad sadalījās baltos un slāvos.
Anita Balnasa (Kļaviņa)
10. novembrī 11:10
:D Jā, nu latviešu skaistās meitenes jau nu nepārtaps par vecām , krunkainām vecenēm, paliks mūžam jaunas - arī 120 gados. :D

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi