Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
cenzūrijs
2019. gada 14. septembrī 09:00
visu, kas tev ir, vajag norīt pašam. padalīšanās ir vājuma pazīme.
Biruta Kopmane
2019. gada 14. septembrī 09:10
suši daudz neapedisi un cena tam nav astronomiska , maxima veikalā karbiņa 1,46 eiro
Biruta Kopmane
2019. gada 14. septembrī 09:18
sensacija nedod dievs vel picu butu iedevuši.. secinam ka suši krievijā ir ekspluziva prece..
Biruta Kopmane
2019. gada 14. septembrī 09:55
krievijā laikam ir kads saraksts , likums ko driks un ko nedrikst dot bezpajumtniekiem: )) nesen tv bija raidijums kur Latvijas bezpajumtnieki, žurnalistam teica ka žurnalists ta nevarot atļauties est ka viņi šodien esot eduši lasi , burgerus , un piedzeruši alu un konjaku, daļu atraduši gruškaste, daļu saņemuši baznica,,, krieviem vajag paradit ka dzivo bezpajumtnieki vacija, ir bezmaksas dušas, ednicas ar 3 edieniem utt vis tas atrodams telefona aplikacijā
beerdrinkers
2019. gada 14. septembrī 11:05
Reklāma aiziet, bet video, kā vienmēr, neveras. Biruta, kur smēlies šīs ziņas par bezpajumtnieku dzīvi Vācijā? Tu goņī tīro tuftu. Apklārēšu par to situāciju Vācijā. Manā pilsētā, Koblencā, ir 100 000 iedzīvotāju un tikai viens pašvaldības naktsmītnes nams (Städtisches Übernachtungsheim Koblenz) cilvēkiem bez pajumtes. Nams ir maziņš, paliela privātmāja ar astoņām līdz deviņām istabām maksimāli 40 cilvēkiem. Nakšņošana ir bezmaksas vienīgi ar socpalīdzības kuponu, bez tā ir jāmaksā 8,2€ par nakti. Brokastis ir bezmaksas. Par pusdienām un vakariņām ir jāmaksā, gan ēdiena pašizmaksa- veikala cena. Duša, protams ir. Viena kopistaba 10 cilvēkiem, kurā ir TV un drīkst arī smēķēt. Lūk, pilna bilde. Nekāda dižā nav.
Futs Bols
2019. gada 14. septembrī 15:00
Meitenes protams izrādās, bet labu darbu tomēr izdarīja. Lai tie, kas viņas kritizē, paši vispirms kādu pabaro.
beerdrinkers
2019. gada 14. septembrī 15:47
Cilvēkiem ir saprāts dots, lai domātu. Kaut gan, šķiet, ļoti daudzi nebija mājās tad, kad saprātu dalīja. Un, ja nav domāšanas spējas dotas, tad realitāte pazūd, apkārt tikai tumsa. Izplatītākie maldi par Vāciju. 1. Arābiem Vācijā maksā milzīgus pabalstus, viņi nestrādā un negrib strādāt. Nē, pieaugušajiem maksā 430€, bērniem pulka mazāk, šķiet, 150€. Par tādu naudu var eksistēt, izdzīvot, ne dzīvot. Un arābi meklē darbu, arī atrod to. 2. Arābi ir teroristi un slepkavas, galvas visiem griež. Nekā tamlīdzīga, viņi ir tādi paši cilvēki, kā mēs. Vācijā ir miers, absolūta drošības sajūta. 3. Vācijā bezpajumtnieki dzīvo kā hoteļos. Nē, tajā naktsmītnē esošajiem, par ko rakstīju, ir paveicies. Uz naktsmītni ir rinda. Viņi, ja nenakšņos tur, viņiem ir jāprasa atļauja naktsmītnes vadībai. Mēnesī 2x nenakšņoji, ārā, to vietu ieņem cits cilvēks. Simtiem bezpajumtnieku guļ uz ielas. 4. Vācijā ir milzīgas algas. Nē, minimālā 9€/stundā, brutto, pēc nodokļu atvilkuma 1000€ var arī nebūt. Un Vācijā ir ļoti dārgs sabiedriskais transports. Kā piemērs- vilciena biļete turp/ atpakaļ 40 km posmā (Ogre- Rīga) maksā 18€. Rīga- Daugavpils vilciena biļetes cena vienā virzienā, būtu 80€. Lab', kas Vācijā ir tiešām labi- ļoti sakārtota sociālā sistēma, veselības apdrošināšana darba ņēmējam, tātad bezmaksas medicīna, sakārtota darba likumdošana, bezdarba pabalsts pilsoņiem uzreiz pēc darba zaudēšanas, ārvalstniekiem, man, tad ja vienā darbavietā ir nostrādāti trīs mēneši. Nav Vācijā leiputrija, bet dzīvot ir daudz vieglāk. Tevi valsts aizsargā. Latvijā nē.
Ariel
2019. gada 14. septembrī 19:17
Fuj, es ar tās lētās samazgas neēstu!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi