Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
no Šenderovkas
5. aprīlī 05:19
Tam minimālismam, kā modes virzienam ir savs slepenais cēlonis. Patērētāju kults jeb izsakoties ekonomiskās kategorijās, preču apgrozījuma paātrināšana. Kā teikt tagad no saviem apdzīvojamajiem būriem un to apkārtnes, kam ir savas personīgās lielalas, izmetiet visu i vajadzīgo, varbūt kaut ko arī nevajadzīgu un pērciet atkal jaunus krāmus ( nelatviski- barahlo). I visa mīla, matj tvoju, aptaurētais patērētāj!
Juhans
5. aprīlī 07:32
Maksimālais minimālisms nozīmē, ka tika ne tikai izskrūvēta vienīgā telpā palīkusī "Iļjiča spuldzīte", bet arī nogriezts vads un aizškachtellēts camurs. Portams, ka vēsturiskā patīna palika, jo krāsa neturējās klāt.
>:-)
5. aprīlī 07:52
Esat uzmanīgi ar savām vēlmēm . Ka tik nesanāk, tiešām, minimālisms, gultiņa trakomājā un viena "tumbočka" :D
00
5. aprīlī 08:11
Beidziet tak tos Ikea kartona izstrādājumus reklamēt!
Mona
5. aprīlī 08:13
Parvacoties uz jauno dzīvokli,izmetu visu lieko.Cilveks tiešām ,,apaug ar mantām,,laika gaitā.Patik minimālisms,dzīvoklis vienmēr tīrs,viegli uzkopjams.Nav kur krāties putekļiem.Katra lieta savā vietā,ātri atrodams jebkurš dokuments,jebkura manta.Un pirkt jaunas tāpēc ka reklāma mudina- nu ne!Pasakām un reklāmām sen vairs neticu.Tira vidē jūtos lieliski.Patiess raksts!
Juhans
5. aprīlī 09:03
Izlejot ūdeni, nejauši izlējās arī sieva.
Ofelija
5. aprīlī 12:59
Es atnāku no daba mājās, mājās, nevis otrā ofisā, kur pat skatam nav kam pieķerties, un prāta asums vajadzīgs, lai mūs kungi labāk izkalpinātu. Raksts pilnīgas muļķības, lai paātrinātu preču apgrozījumu un izmesto vietā pirktu jaunas lietas
Sino
5. aprīlī 13:17
Ha..lai raksta ko grib,manām mīļlietiņām lai neviens i nedomā pirkstu piedurt:)
!
5. aprīlī 16:07
Minimālismā var dzīvot vientuļnieki. Ģimenei ar bērniem tas nesanāks, jo vienmēr jābūt pa rokai visādiem neiedomājamiem "brīnumiem", kurus pēkšņi ievajadzēsies nākamās dienas mājturības stundai utml.
Pļuškina sindroms
6. aprīlī 14:39
Patiesība, kā vienmēr, ir kaut kur pa vidu. Nu nevar ģimene dzīvot sterilā vidē, kur tikai galds, gulta un četri krēsli, katram sava krūzīte, karotīte, jo sadzīvē ir daudz kas vajadzīgs. Bet mazajos dzīvoklīšos ir problēma ar vietu, kur to visu salikt tā, lai dzīvoklis neatgādinātu noliktavu. Bet ir jau otra galējība, kad cilvēki gadiem neko nemet ārā, krāj pa kastēm, plauktiem, pieliekamiem, bēniņiem visu ko, ja nu ievajagas. Kā likums, kad to vai citu ievajadzēsies, tad starp visiem daudzjiem krāmiem īsto atrast būs neiespējamā misija. Sevišķi pensijas vecuma cilvēkiem ir niķis neko nemest ārā, krāt visas tukšās burciņas, kastītes, plastmasas ķobīšus "nebaltai dienai". Manuprāt, tas nāk no padomjlaikiem, kad visu tina avīzē vai pelēkā ietinamajā papīrā. Cilvēki vēl nav pieraduši pie domas, ka iepakojums ir tikai vienreizējai izmantošanai domāts. Veselīgi ir laiku pa laikam uztaisīt mantu revīziju, un lieko, nevajadzīgo tiešām izmest vai atdot (drēbes, traukus u.c), būš pašiem vieglāk dzīvot, vairāk vietas atliks vajadzīgajām mantām. Tāds mans praktiskais vērojums.
ha, ha
6. aprīlī 17:24
Mazāk iedzīves, vairāk uzdzīves.
efendijs vuks altintašs to ha, ha
6. aprīlī 20:49
Piekrītu! Tāds ir arī manas dzīves credo. In vino veritas!
#
7. aprīlī 11:41
Kad dzīvo pietiekami lielā mājā, kurā ir aprīkotas palīgtelpas, virtuve ir 30m2, katram ģimenes loceklim sava istaba ar savu vannas istabu un garderobi, tad katrai lietai ir sava, viegli pieejama vieta un minimālisms sanāk pats no sevis. Kā 42m2 divistabu dzīvokli 4 cilvēki var izveidot minimālismu? Es nezinu, bet domāju, nekā.
:)
7. aprīlī 19:32
Izklausās pēc tāda bulšita ko Kivičs savai Humpalu karalienei varētu skalot pa šmigai smadzenēs, pēc tam kad visas parpaliņas izpārdotas un tagad "jāiztiek no mazumiņa" :)))
Autenes bomzis
8. aprīlī 19:32
Mans aikjū pavelk uz 200 un rakstu nobela cienīgu disertāciju pie miskastēm.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi