Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Juhans
15. martā 09:30
Kāpēc vīrieši nekopj skaistumu? - Tāpēc, ka viņiem ir vairāk smadzeņu.
juhanam
15. martā 10:19
Kā tad nekopj. Latentie pederasti vienmēr sakopušies, safrizējušies, iesmaržojušies. Paskaties apkārt. Vienkārši riebjas.
do
15. martā 10:20
K'a gar'soja Džefa?
t
15. martā 11:52
tagad katra otrā ex "slkaistuma karaliene" kam paveicas sakopoties ar kādu austrumu bizbizmeni dibina savu "līniju". Galvenais šai lietā ne tik daudz ir zieķa saturs, tur grūti ko jaunu izdomāt, bet uztaisīt a la "italisku" nosaukumu. Šīm vajadzētu tipa "simon cubasīnī" un galvenais stipri reklamēt fotografējot savu dupsi un botoxētās ķermeņa daļas. Tad gan jau bars ar spiedzējfanēm atradīsies kas pirks
CIO
15. martā 12:52
Tas nestrādā. Vnk globālais smēru tirgus ir tik piesātināts un ārprātīgs, ka pat vīrs barbadosietis ar pārdesmit ļamiem nevarēs saģenerēt pietiekoši keša mārketingam lai tas viss 2~4 gados pietuvotos break even. Bet nu labāk jebkurā gadījumā kā šaut naudu vecim izklaidēm visu laiku :) Tagad varēs šaut "bizītim".
klekse
15. martā 14:13
Kruta, Kubasov line. Skan lepni.
Bella
15. martā 14:58
Patiesībā Amerikas tirgū tā kosmētika var nostrādāt, tur ir liels noiets un cilvēki labprāt pērk visādus nevajadzīgus sūdus. Tā mēnesī var nopelnīt 5-6 tūkstošus dolāru varbūt pat vairāk. Bet es gan sev nepirktu, jo manuprāt, māsas Kubasovas ir skaistumkopšanas antireklāma, un man nepatīk kā viņas izskatās - kā neinteresantas plastmasas lelles un vispār tai brunetei ir ūsas.
Nu tā aizdomīgi
15. martā 19:39
Nafig man japerk kaut kadu nezinamu vecenu kosmetika, ja ir sen atpazistami, parbauditi un drosi zimoli ar vardu pilni veikali? Varbut nabadziga indija vai pakistana uz vinam pavilksies?
fui
15. martā 20:52
40gadīgās sievietes ta ģīmjus pārmālējušas, ka izskatās pēc 50gadīgām! Atbaidošas! Labāk ir pirkt zināmu zīmolu kosmētiku. Nevajag riskēt ar kaut kādu. Var palikt tik pat nesmukas kā šīs cienījamā vecuma sievietes.
Informators
15. martā 21:32
Kauns Jums - Kas Jauns! Mākat tikai CNBC informāciju pārtulkot, bet vienīgais, ko par dibinātājām zinat, ir pašvaka, sausa informācija! 2018 gadā taču vecākā māsa uzvarēja Miss Multiverse konkursā. Bet jaunākā dokumentālās filmas filmē.
Kr
15. martā 21:51
pisamas mauķeles !!!
kopē kardāšijānu, kura arī neko neražo, tikai pozē
16. martā 00:06
Divas " blondīnes "izdomā, davai dibinam kosmētikas produktu līniju, kaut gan nekādas sajēgas par to nav. Tagad modē bagātu vīru dāmām - kosmētikas līnijas. Agrāk visas bija stilistes, tad interjēristes, tagad kosmētikas ražotājas tpūūuu! Ar kosmētikas attīstīšanu jānodarbojas gadiem, tur strādā laboratorijas, bet te visas sievietes, kas krāsojas ir speciālistes!
? to Informators
16. martā 07:20
A ko viņas sajēdz no kosmētikas? Par to nav info?
Alise
16. martā 19:14
Skaistas un veiksmīgas meitenes! Wow - pirmās, kas sadarbībā ar Amazon izveido kosmētikas līniju? Domāju interneta tirdzniecības gigants Amazon jau zin, ar ko strādāt un ar ko nē! Apsveicu meitenes, tas ir ļoti augsts sasniegums!
Juhans
17. martā 09:49
Māsas Kubāpūces (Кубасоваs:)

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi