Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Эгон Волк
8. augustā 00:15
Varētu kaut reizi uzzināt paša sameklētā cilvēka domas? Vai viņš gribēja, lai viņu atrod, vai varbūt negribēja? Radinieku emocijas ir saprotamas, bet kādreiz gadās, labu gribot, nodarīt pāri...
Futs Bols
8. augustā 01:01
Jauks, aizkustinošs stāsts ar laimīgām beigām. Dziedāsim :)
Juris Millers
8. augustā 03:47
interesanti , kā viņš radās mežā. Arī jauns cilvēks , kurš neorientējas dabā mežā pazudīs uz rāvienu. Par vecāku šaubu nav. Ja nesaproti dabu , no meža ārā netiks jebkurš . Variet pārbaudīt , ja ir vēlēšanās. Lieciet sevi aizvest dziļi mežā un tad mēģiniet tikt ārā . Es tikšu , par to 100 % esmu pārliecināts . Bet Jūs?
suncity
8. augustā 10:20
Cilvēks savā dabā mēdz būt visai īpatnējs - reizēm spēj nodarīt otram ar prātu grūti aptveramas lietas, bet reizēm savā līdzcietībā un labestībā un pašaizliedzībā spēj ziedoties, uzupurēties otra labā līdz pat dzīvības cenai. Paldies Dievam, ka šoreiz stāsts ar labām beigām un paldies par tik daudzu cilvēku cilvēcību. Paldies par paldies un Ziedonis arī īstajā laikā. Lai visiem labajiem labi!
Dzintars V. Korns
11. augustā 10:35
Latvijā nav Amazones mūža meži, nedz arī Sahāra vai Ziemeļu polārās platības, kur ir visai trūcīgi ar jebkādiem orientieriem. Te lielākoties pietiks ar orientēšanās bāzes iemaņām, lai neapmaldītos. Tas, ka tomēr apmaldās visai regulāri un ne tikai cilvēki visai lielos gados, kuriem varētu rasties grūtības viņu godājamā vecuma dēļ, liecina, ka tomēr sabiedrībā vajadzētu vairāk izplatīt vienkāršus orientēšanās dabā principus, tādus kā atrast un pieturēties pie līnijorientieriem, mācēt atrast un fiksēt debess puses, saprast, kuros virzienos atrodas svarīgākie iespējamie orientieri un apdzīvotas vietas utt. Protams, mācēt arī izmantot mobilo telefonu sniegtās iespējas. To visu vajadzētu arī vairāk uzsvērt skolās mācot fizisko ģeogrāfiju utml.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi