Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Alida Djatlika
29. jūlijā 12:57
Jauna un dumiņa, nesaprot uz ko parakstās. Bet kur viņas mamma? Vai tā viegli atļauj meitai tādu briesmīgu dzīvi ciest? Tā tiešām ir liela nelaime, kad bērns pieņem tādu lēmumu aiziet islama ticībā. Nekā tur laba nebūs. Viņa vienkārši nesaprot, kas tie ir par cilvēkiem, uz ko viņi ir spējīgi. Viņi ir spējīgi uz to, lai sagrābtu visu pasauli savā ticībā un to uzspiestu visiem. Sievietes viņiem ir tikai darba un seksa rīķi, kurām nav balss tiesību.
Maria
29. jūlijā 14:25
Alhamdulillah nozīmē - visa pateicība Dievam, viss nopelns Dievam. Dievs ir izvedis Rebeku uz taisnā ceļa. Ma sha Allah!
LG
29. jūlijā 14:33
ta jau driz varesim lasit, ka si raksta Alah akbar...
romb
29. jūlijā 16:38
Neticu, ka tā bija mīlestība - drīzāk aprēķina laulība, kura var beigties ar briesmīgām sekām. Korāns jau var būt labi uzrakstīts - tāpat kā krievu pareizticīgo Bībele, bet to izplatītāji un kontrolētāji ir briesmīgi un varmācīgi gan pret savējiem, gan pret citām reliģijām un tautām... Nedrīkst pieļaut islāma un krievu pareizticības izplatīšanos Eiropā - tās ir piesūcinātas ar nevainīgu cilvēku un tautu asinīm!
Ilma Andersone
29. jūlijā 16:55
Stulbs un vēl stulbaks - ko citu var teikt.
Alida Djatlika
29. jūlijā 17:01
MARIA, nesaprotu, kas jūs esat par cilvēku! Viss sliktais un ļaunais, jums ir labs, bet viss labais jums ir slikts un ļauns. Jums ātrumā jāiet ir pie psihologa, vai pie attiecīgām tantiņām, kuras iztīrītu jūsu karmu.
Ella
29. jūlijā 18:18
Žēl man viņas.Pārāk jauna,nav nedz dzīves pieredzes,nedz kritiskās domāšanas.23 gados reti kurš spēj adekvāti novērtēt rīcības sekas, un ja vēl mīlestības migliņa galvā,tad loģiskie apsvērumi nedarbojas.Sabojās sev dzīvi meitēns, ka nebūs ko redzēt.Visticamāk.
pēteris
29. jūlijā 18:41
Kohai dzīve Latvijā ir bijusi paradīze, bet tur viņu sagaida "" sievietes verdzības cietums"". Pati to izbvēlējās un lai izbauda tās briesmas , jo pat tās tautas sievietes neieredzēs viņu! .
kss2
29. jūlijā 19:05
Lai tik brauc,bet nedod dievs,ja būs jāvāc ziedojumi lai tiktu atpakaļ.Vai tad maz bijušas padauzas ar lielo mīlu galvā???
Maija
29. jūlijā 19:08
Tagad Latvijai jādibina kontaktus ar Kataru, kad vajadzēs glābt Kohu un viņas bērnus, kurus tēvs protams neatdos. Es apbrīnoju mūsu meiteņu, atvainojiet, bet stulbumu. Kaut vai nesenā vēsture ar Kristīni, vai kā viņu tur sauca, kad brēca pēc palīdzības.
Alvils Spilva
30. jūlijā 07:19
Lai tak ņemās...Ja cilvēks ir tik apmāts ka pinās ar dvieļgalvām.....Cerams ka šī aita saņems visus islama jaukumus pēc pilnas progrāmas.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi