Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Buuu
28. jūlijā 11:56
Kārtējo reizi tur var pūlcēties, citur nevar. Vienkārši parodija
kss2
28. jūlijā 12:33
Nu tak pa velti....kaut zeme ar debesīm griežas,bet ja pa baltu velti,tad jāķer ciet.Tā nu te notiek!
kss2
28. jūlijā 12:33
Nu tak pa velti....kaut zeme ar debesīm griežas,bet ja pa baltu velti,tad jāķer ciet.Tā nu te notiek!
Ilze Veldze
28. jūlijā 13:22
Nē,nu patiešām,skatos un brīnos!Tāpēc jau ir tik daudz Covid skeptiķu un cilvēki uzspļauj karantīnām,jo,redz,citi var izklaidēties kā ienāk prātā,jo tas laikam taču atļauts,tā teikt-šoreiz atļaujam!
Svētais Naivums
28. jūlijā 13:27
> Buuu Šodien 11:56 Kur, ar ko un kā pulcēties, saprātīgam cilvēkam katram pašam ir jāizvēlas. Manuprāt ērģeles tika radītas, lai tās spēlētu labā akustikā, nevis digitālā versijā jūras krastā, kur vējš visu skaņu aizpūš( tarklāt vēl pandēmijas laikā). Nevajag veidot izvirtības un vēljovairāk atsaukties šādu izvirtību veidotājiem. Visu cieņu ēeģelmeistarei, taču ērģeles nav pludmales( jūraskrasta) instruments.
jabis
28. jūlijā 14:34
esmu ļoti priecīgs, ka cilvēki sapulcējās, lai māksliniecei nav vientulībā jāspēlē, paldies, visiem , kas sanāca, un sanāca ne jau haļavšķiki, bet augstas kultūras cilvēki, kas saprot mākslu un to izbauda, apbrīnojami.
Svētais Naivums
28. jūlijā 15:16
> jabis Šodien 14:34 jabi pastāsti kur dzīvo tādi ne "haļavščiiki" un augstās kultūras, ērģeļmūzikas pludmalē pazinēji. Pašam par seviem domu graudiem smiekli nenāk? Lai to ērģeļmākslu varētu pludmalē saklausīt tā vispirms ir jādzird.
Lauma
28. jūlijā 15:48
Apbrīnojama tauta tomēr ir latvieši, spēj noriet it visu, pat vislabāko un interesantāko ideju
Svētais Naivums
28. jūlijā 16:13
> Lauma Šodien 15:48 Lai tā būtu interesanta ideja, tām digitālajām ērģelēm vajag tādu skaņas izeju kādai, pludmalē elektrību nemaz nevar nodrošināt, ja varētu, tikai tad tā būtu interesanta ideja. Reiz sen, sen, Pink Floyd uzstādīja Ginessa rekordu, spēlējot ar 30 000W( visas zivteles tuvējā dīķī esot apmirušas), mūsdienās 30 000W vairs nav nekāds skaļums, bet ērģelēm būtu normāli. Stipri šaubos vai Jūrmalas pludmalē kāds spētu uzstādīt šadu skaņu techniku.
Stalkers Stalkers
28. jūlijā 17:43
Blonda ērģelniece pludmalē. Tā jau ir zinātniskā fantastika. Nu, neticu es tam:).
Futs Bols
28. jūlijā 18:09
SN, ko tik nīgrs? Tu biji un neko nedzirdēji? Pasākums notika jau otro gadu un cilvēku bija daudz, tātad viss kārtībā. Es arī nebiju, bet man patīk, ka ir tādi pasākumi. Ērģeles tur var arī nebūt galvenais, bet pati noskaņa. Rīts, jūra, saullēkts...
Svētais Naivums
28. jūlijā 18:26
> Futs BolsŠodien 18:09 Noskaņu jūras krastā rada ne ērģeles un tautas masa, bet daba, tāda kāda tā ir, un tad meditācija jūras krastā, jebkādos laika aostākļos ir patiesa spēka ieguves veids. Izjust vajag dzīvu dabu( spēku), vienatnē, nevis mietpilsoņu pūlī( turklāt pandēmijas laikā). Lai manis pēc šis pasākums notiek kaut 15 gadus, ja cilvēki ar galvu domāt nav sdpējīgi, tā ir viņu problēma. Ne uz visiem pasākumiem ir jāskrien tikai tāpēc, ka tādi notiek.
Futs Bols
28. jūlijā 18:47
Jā, bet tad tu nezini, ko palaid garām. Varbūt tev patiktu.
Svētais Naivums
28. jūlijā 19:09
Man nepatiktu. Ērģeles ir intruments radīts telpām ar dabīgām stabulēm( dzīvs) tā lai visas sienas dreb tādējādi radot pareizās enerģētikas vibrācijas, tādas vibrācijas lai "visas iekšas sāktu griesties". Brīvā dabā nav iespējams nodrošināt skanējuma verenību( vēl jo mazāk digitāli iekonservētu) jo visu skaņu aizpūš vējš, tātad nekādas vibrācijas NAV. Pat stadionā var virzīt skaņu jo tas ir noslēgts, bet pludmalē, tā vienkārši izzūd. Atrodoties tālāk vispār nav efekta, vien kaut kāda čīgāšana. Ja patīk lēti šovi var priecāties, man tīk izjust īstu, patiesu spēku un varenību, gan kas nāk no jūras, gan noērģelēm Domā.
Lina Senere
28. jūlijā 23:23
Mūzika dveselei... Paldies māksliniecei

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi