Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Dainis Dambenieks
2. jūlijā 07:13
Solijums sadot pa muti ari tiks uzskatits par notikusu faktu? Un ka ar aizdevuma atriezsanu? verdzibas piekopsana? Kludinam un pamazam par policejisku cietumu, ne brivibu mes parvesamies
juju
2. jūlijā 07:59
ja "samaksa par seksu", tad tas ir uzņēmējdarbība, par ko jāmaksā nodoklis-tur tā lieta. valsts nav saņēmusi savu daļu.
Viedoklis
2. jūlijā 08:52
Es jau sen neizmantoju LV bankas. Viss notiek caur citām maksājuma sistēmām un guli mierīgi.
KiraLipmans
2. jūlijā 08:53
Tapēc sen vairs neizmantoju bankas pakalpojumus, jo izdomā visādu čerņu, teksta dēļ par savu naudu nedēļām būs jācīnās. Tapēc ja vajag, tad skaidra, dodu, aizdodu, maksāju un dodot roka varu brīvi teikt, tas tev par seksu, ak47, zālīti vai slepkavību un neviens manu naudu neaiztur.
KiraLipmans
2. jūlijā 08:54
ja ļoti vajag pārskaitīt, tad revolut tikai.
Ainars Vīndedzis
2. jūlijā 11:06
Asprātīgi! ;) Iesaku bankām būt radošākām,runa tak visticamāk neiet par 10-tiem tūkstošu pārskaitijumu!Katram ir tiesības savu dzīvi nodzīvot,kā to vēlas Cilvēks,nevis banka.Banku lobijs ir vienkārši-drausmīgs.
Andris Bērziņš
2. jūlijā 11:57
Vai kāds vēl izmanto latejas bankas ??? Cilvēki mīļie, atveriet acis - PaySera, Revolut, BitWala, TransferWise, Westeincard, XOLO Viss nepiecieshamais lai veidotu personīgos un korporatīvos banku kontus ārpus latejas, bez šiem murgiem.
Viedoklis
2. jūlijā 12:48
Bērziņ, vēl jau ir Skrill un PayPal.
Pēteris Ozoliņš
2. jūlijā 13:37
Tā ka par sexu maksājiet tikai skaidrā naudā! Bet ja nopietni, kā tad sastāv ar iejaukšanos privātajā dzīvē? Vai baņķieri nav aizrāvušies? Un vai baņķieri nav tie, kuri plāno publikas čipēšanu, lai vēl cītīgāk izsekotu cilvēkus? Jā, tas jau iet uz folijas cepurīšu nešāšanu. :-)
Bobby
2. jūlijā 14:38
visiem baigi patik revolut, bet tiklidz saksi sutit lielakas summas, taa konts bus noblokets un varesi sutit dokumentu kopijas vienu pec otras lai atbloketu...
Foršais Manfrēds
2. jūlijā 17:37
Kāpec tādus brīnunus neprasa angļu, spāņu, itālijas un citu valstu bankas. Anglijas bankām vispār pofig ko dari ar savu naudu kas ir kontā. Tur galvenais lai klients savu naudu turētu un skaitītu caur viņu banku. Laikam te vietējies grib pārspēt paši sevi meistarībā un grib kontrolēt katru centu. Ir tik daudz citu valstu banku kam pilnīgi pohuj ko skaiti , kur skaiti un ko raksti maksājumā. Kāpēc vispār turēt naudu valstī kur skraida pēc katra centa.
Madernieki Ilze Guntars
2. jūlijā 19:03
Manfred es Tev nepiekritīšu Latvijā vēl maz skatās bankas kas ar tavu naudu notiek. Padzivojot Dānijā, Norvēģijā tur daudz lielāka kontrole par bankas kontiem un tur notiekošo.
Beshenij Karasj
2. jūlijā 20:03
Vienkārši ejiet masveidā prom no Latvijss bankām-tās ir pēdējie mēsli.Visas!!
Jānis Bezjānis
2. jūlijā 22:30
Cilvēks ir slinks. Arī es. Gaidu tikai iemeslu, lai te slēgtu kontus un pārvāktos uz ārzemēm. Pirmais bankas uzbrauciens un visa nauda būs prom, tiešā tekstā paskaidrojot kāpēc tā daru. Šādi aicinu darīt visus, gan fiziskas, gan juridiskas personas.
Eriks Ziders
3. jūlijā 07:40
Sen izmatoju citas valsts banku un galva nesap . Daru ar savu naudu ko gribu

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi