Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Geno OW
30. jūnijā 18:21
Baigā jau brīvība. Davaj es tagad iešu apspīlētās melnās lateksa biksēs, dižojoties ar sava dzimumlocekļa izspiedušos siluetu tāpēc ka apakšbikses mani baigi "ierobežo". Labākajā gadījumā nepārdomāta garderobe vai neaprēķināta vienaldzība sakarā ar krūšgalu izspiešanos; sliktākajā gadījumā bezcerīgās, neaptēstās "free the nipple" feministu kustības uzspiedējas vai nu maukas kas pa gabalu signalizē savu vērtību un ko no viņām sagaidīt. Jebkurā gadījumā, ja grib uzmanību, tad uzmanība ko saņems būs tikai negatīva un primitīva.
Эгон Волк
30. jūnijā 20:27
Vecim krūtsgali ne mazāk izspiežas. Un? Krekliņā - apģērbta ir, plikumi nerēgojas, ko vēl vajag sabiedrības morāles dēļ?!
Janis Berzins
30. jūnijā 21:21
Pilnībā piekrītu ka nevajag ar aizspriedumiem skatīties, ka sievietes staigā bez krūšturiem, savu dzīvesbiedri tikai atbalstu, ja vēlas staigāt bez tā. Vien gribēju bilst ka nošļukušo krūšu īpašnieces tā līdz galam nesaprotu, piemēram Emīlijai Ratajkovski būtu jādara viss, lai noslēptu savas nošļukušās krūtis...
Geno OW
1. jūlijā 07:01
Эгон Волк skaidrs ka vecim krūšgali izspiežas mazāk, viņam krūšu kurvis ir visai plakans un krūšu gali ar krūtīm netiek izvirzīti uz priekšu. Tu kaut ko pīpē vai vienkārši kā ietrenēts klēpja sunītis mēģini noliegt jebkādu iespējamu sieviešu vainu?
Geno OW
1. jūlijā 07:02
@Janis Berzins jā un domāju citi vīrieši arī atbalsta, ka tava dzīvesbiedra staigā bez. Varbūt tev tieši šis fakts patīk?
Эгон Волк
1. jūlijā 09:59
Geno OW, biju domājis tieši par galiņiem, ne par krūšu formu. Kad zosāda uzmetas, večiem ne sliktāk izspiežas. Forma kāda nu kuram ir, ja zem apģērba, tad vienalga. Ja speciāli pētīt, tad jau kaut ko vienmēr var saskatīt, bet kam to vajag garāmgājējus pētīt.
Ainars Vīndedzis
1. jūlijā 12:06
Kas negrib,lai nenēsā.Lai tikai nebrīnās no "malas" sagaidot kādus komentārus ;D Un dišler-uz dakteri,uz dakteri Tev steidzami,steidzami,bez variantiem!!!
Geno OW
1. jūlijā 12:35
Эгон Волк ko tu neteiksi ka domāji par galiņiem. Ja joprojām nesaproti atšķirību, paņem savu kreklu pie padusēm un pavelc uz aizmuguri, uzreiz vairāk izspiedīsies.
Эгон Волк
1. jūlijā 14:03
Geno OW, tiešām neizprotu vai nu modes vai morāles nianses. Reiz dusmīgai tantei, kura vienkāršā sporta kreklā tērptai meitenei uzšņāca, kā neesot kauna gandrīz plikai staigāt, pajautāju, ar ko viņai tā meitene neiepatikās. Turpat blakus divas lencīškreklos ar plikām mugurām un priekšā arī ... nu, dziļi, tad man paskaidroja, ka tur, lūk, rēgojoties vēl otrs lencīšu pāris, tātad tās esot kārtīgi apģērbtas. Nu, nezinu... Paliku pie savām domām, ka apģērbtāka ir tā, kurai mazāk plikas miesas redzams.
Sigita Basko
1. jūlijā 15:19
Nu taču nekādu puritānisku nosodījumu, es jau domāju vairāk par viņām pašām. Staigā tā, izrādies, gravitācija dara savu :) Bet saturi, nenorīvē pret kreklu un mīļotajam vīrietim pasniedz kā dāvanu. Nenovazātu.
Inga Černika-Zariņa
1. jūlijā 20:58
Krūšturis, kāds tas ir mūsdienās, ir radīts pagājušā gadsimta sākumā, Amerikā. Līdz tam kaut kā sievietes spēja bez tā dzīvot bez kādām problēmām. Šeit nav stāsts tik daudz par krūštura nenēsāšanu, bet gan par to, ka pārāk apspīlētos un plānos topos sievietes nevalkā krūšturi. Ja staigāt cauros, saplēstos džinsos ir ok, tad šī arī nav problēma.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi