Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Sarmīte Vīksna
16. jūnijā 13:32
Pilnīgas mułkības-tie ir egoistiskākie cilvēki zodiakā un bieźi vien izmanto citus savu mērku sasniegšanai... viñi dzīvo tikai savām ērtībām..
Baiba Šuha
16. jūnijā 17:10
Nepiekrītu. Kārtējais raksts kaut kas par kaut ko.
Andris Taratovskis
16. jūnijā 17:55
nav egoistiskākas un smagnējākas zīmes kā ūdensvīri. pat sievietes ir ar veča raksturu un uzskatiem, kā arī vizuāli nav izsmalcinātas. ļoti daudz trūkumu šai zīmei ir.
Andris Avotiņš
17. jūnijā 08:27
Salvi, tu jau pats sniedzi atbildi savā jautājumā , mēs katrs piedzimstam dažādos apstākļos, katrs esam citādāks ar dažādām spējām, paši pieņemam lēmumus, kas attiecīgi veido mūsu dzīvi kāda tā ir un tieši šie ir tie apstākļi, kas mūs katru veido atšķirīgu, nevis horoskops, ticība vai tamlīdzīgi. Katrs ir pats savas laimes kalējs, un ja kaut kas neizdodas pie tā nav vainīgs horoskops, liktenis utml.
Rudolfs Kaķis
17. jūnijā 11:28
Aizejiet uz veikalu, passkatieties uz pārdevēju un pamēģiniem uzminēt kas viņa ir- gudrākā vai stulbaka zīme. Diemžēl jums nesanāks tapēc ka fufelis tas viss ir.
Otto Krampe
18. jūnijā 00:09
Pilnīgs bullšits. 15 gadus dzīviju ar minētās zīmes sievieti, viss rakstā ir muļķības, izņemot slimīgu izpratni par neatkarību. Bet, kniebiens ir foršs.
Dzintra Saulīte
18. jūnijā 09:04
Es kā Ūdensvīrs varu apgalvot, ka 100% taisnība, vismaz par mani. Pilnīgi viss...
Bilerte Agrita
19. jūnijā 01:34
Es arī Ūdensvīrs, par mani arī 100% taisnība.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi