Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Beerdrinkers Von Kowelenz
3. jūnijā 19:16
Nesaprotu to neizpratni. Nesaprotu, kādi gan iebildumi var būt pret šo klipu? Manuprāt, klips ir lielisks! Sajūsmas vērts! Vienīgais, kas, manuprāt neiederējās, bija Samantas Tīnas uznāciens klipa beigu daļā, bet pat tas nespēja sabojāt kopējo iespaidu par šo, visai emocionālo, vizuāli skaisti ietērpto projektu. Man tiešām patika!
Beerdrinkers Von Kowelenz
3. jūnijā 19:25
Un, sorry, kādēļ vispār, saistībā ar šo klipu, tika pieminētas noziedznieku baru plosīšanās ASV? Principā, Lenona "Imagine", ir oda cilvēcībai! Un, šajā brīdī, Amerikā vajadzētu visiem darboties rokās un kopā nodziedāt Imagine!
Janis Jonins Jonson
3. jūnijā 20:07
Stulbās vecenes ... ka parasti... laikam ''sašutušas'' par šo pasākumu ir tikai tās, kuram ir aiz slinkuma nolaists ķermenis... celulīts un resns vēders... kuras par šādu apakšveļu var tikai sapņot ... vai uzvilkt tikai, kad viņas mājās ir vienas... Un piepīt tam visam politiku un vispār apkārt notiekošo ir absurds!!! Savus kompleksus cienītās paturiet pie sevis... KLIPS KOLOSĀLS... FIRMAI VISU CIEŅU... un vispār ... visi ir malači, kas kaut ko dara ... nevis apdirš................... Nožēlojami ... kā parasti...
Beerdrinkers Von Kowelenz
3. jūnijā 20:24
Nē, par to firmu "Amoralle", var tikai pasmieties. Diezgan nepievilcīga produkcija. Bet cenas! Tagad sieviešu treniņtērps, kas iepriekš maksāja 760€, ir nopērkams par nieka 360€ :))) un naktskrekli lētāki palikuši- maziņš zīda naktskrekliņš, par nieka 170€. Lai tak liek cenas, kādas vien vēlas, ja kāds pērk, tad kamdēļ ne! Bet klips vienalga bija foršs!
Beerdrinkers Von Kowelenz
3. jūnijā 20:28
Par viņu cenām, varat pārliecināties ieejot Amoralle mājas lapā. Viss būs skaidrs.
jabis
4. jūnijā 07:38
bars primitīvu veču nesaprot, ko viens pulciņš eksalētu meiču var plēsties ar citu tādu pašu pulciņu. Paskatīju klipu - a ja nu meičas tur arī pusplikas?- šoreiz nekā - tad nu gan Amoralei būtu iemesls klipu noņemt, a tā - nejēdzīga dziedāšana, un vēl nejēdzīgāka bilde
jabis
4. jūnijā 11:57
4as stundas pagājušas, a neviena streipa vai ir.lv gudrīšu komenta? Tāda iespēja izpausties, izglītot latviešu baurus,- ilgi turēs sveci zem pūra, a varbūt viņiem tie bauri pie kājas - uz tiem nestāv, bet te jau citi dženderi arī iejaukti?
Skaidrite Schmitz
4. jūnijā 20:03
Es nesaprotu,kur tieši šajā video ir saistība ar neseno gadījumu ASV?Vai kas cits šajā video ir jāsaskata par ko būtu jāizrāda neizpratne?Kur tieši to var redzèt?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi