Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Maija
25. maijā 19:54
Ja sievas zinatu, ko dara vinu vīri, viņas sajuktu prātā. Iepazīšanās portāli čum un mudž no precētu vīru piedavajumiem satikties seksam. Pat sievietēm kriertnos gados piedavājumu jūra, no 10-20-30 gadus jaunakiem precētiem vīriešiem.
Edward
25. maijā 21:07
Sievietem ar ir savas novirzes jauniba man bij meitene kura velejas lai es butu pec iespejas vairak nemazgajies un smirdetu pec sviedriem no ta vinai bij kaifs
Beatrise Rozenberga
26. maijā 08:28
Maijai taisnība ! īpaši aktīvi laulības pārkāpēji ir 30 + gadnieki . Kad jautāju iemeslu- sieva smuka, bet gribas ko citu u.tt. Bez aizturēm sūta savas bildes. Praktiski portālā 80 % precētie vai ar draudzenēm. Latvijā ir nenormāli zema morāle ņemot vērā cik mazs ir cilvēku skaits valstī . Tā kā sievas , ja aizdomas ka vīrs krāpj, meklējiet viņu iepazīšanās portālā ! Rakstā minētais vīrietis ir psihiski slims ! bet sieva jau to zināja , par ko tad čīkst. pati piekrita ar nenormālo veidot ģimeni.
Raimonds Polis
26. maijā 11:28
Kādas problēmas,jāver vaļā apeņu veikals,varēs apvienot patīkamu ar lietderīgo.😂
Pauls Andersons
26. maijā 13:55
A interesanti, kas Beatrise ir tāda, ka citus zākā par psihiski slimiem? Tadu ka tu del veči ari mauc pa labi, pa kreisi, jo viss kas vecim spid, ir tumsā, zem segas, pa fikso un viss. Babene vel stulbā pidžamma ielidusi! Tādai Beatrisei jau kas vairak uzreiz skaitas perversija! A tam čalim vienkārši iekāriens. Nekas traks, var dzīvot. Galvenais turēties tālāk no frigīdām feministēm un Beatrisēm.
Egons Van
26. maijā 19:10
Abi viens otram apnikuši,un priekšā škiršanās,

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi