Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Pashkins Pashkinss
17. maijā 18:25
Vot tāpēc mūsu valdība pagarina pensijas vecumu!!🤬
Astra Mccracken
17. maijā 18:44
IVETINAI BAIGI SKAUZ....TAS ARI IR VISS...
Iveta
17. maijā 21:47
Man neskauž, es par tām večiņām nedaudz pajokoju :) Bet jāsaka, ka bildes arī ir ļoti atšķirīgas. Peldkostīmā ar saulenēm, izskatās tiešām pajauna, bet bildē kur kārto ziedus pilnīgi cita aina, šķiet pat vecāka. Kaut kāds fotoefekts un pareizie leņķi te noteikti ir klāt. Atceros trāpīgo krievu teicienu: Szaģi pioņerka s pereģi pensioeņerka :D Mūsdienās visām sievietēm jaunības laiks ir daudz garāks kā agrāk, kad pēc 40 jau varēja uzskatīt par tanti. Kā arī jaunības kults, kas agrāk nedominēja. Tagad tiek likti lietā visi līdzekļi lai neļautos skaistai novecošanai. Meitene līdz sirmam vecumam. Un vēl no teksta izriet, ka viņa nodarbojas ar sportu, sportošana un kustības vienmēr padara jaunāku, ja ne sejā tad stājā.Tas arī ir veids kā saglabāt jaunību nevis plastiskās operācijas.
kss2
18. maijā 07:37
Šitā izskatās labi,bet Lv kārtējā,,zvaigzne,, Žanna Dubsk gan briesmīga ar nokaràjušos ādu.
Adriana
18. maijā 10:00
Iveta jau savå vecumå izskatås sūdīgåk par šo večiņu
Beerdrinkers Von Kowelenz
18. maijā 11:50
Figūra viņai, bezšaubām, ir ok. Bet kas ir dīvaini- pēdējās bildēs, viņai nav nevienas krunciņas! Bet, iepriekšējās bildēs bija, un daudz- tieši tā, kā ir ikkatram cilvēkam 70 gados. Tas ir normāli. Daba krunciņas atcēlusi nav. Kas var krunciņas atcelt? Dzīvē to dara plastiskais ķirurgs, bildēs fotošops. Jauka tantīte, bet nevajag pasakas.
Iveta
18. maijā 15:18
@Adriana Tu, saule, mani nepazīsti, lai spriestu par manu izskatu. Mans izskats mani pilnībā apmierina un neraisa nekādu vēlmi likt kādam domāt, ka esmu skaistāka, kā dzīvē ar instagramveidīgajām bildēm. Vispār, arī šajā tēmā vairāk izteicos par bilžu fenomenu, un cik daudz, manuprāt, ir izmantoti fotoefekti, vai tās tik tiešām ataino patieso izskatu. Pēc bildēm var spriest, pat ja tās ir neīstas, tomēr kaut kādā mērā atspoguļo cilvēka būtību. Jūsu izvēlētā, kaut arī feika, man asociējas ar pasaku par sniegbaltīti... Pateic, spogulīt man tā, kura ir visskaistākā? Pasakas īsto morāli droši vien ka atceras lielākā daļa. :)
naudaskoks
18. maijā 16:49
jāpiekrīt beerdrinkerim šoreiz. bet tantuks malacis, ka par figūru rūpējas
Iveta
18. maijā 18:18
@Beerdrinkers Von Kowelenz Paldies! Piekrītu 100% :)
Maija Deperita
20. maijā 00:15
Labs tonālais krēms krunciņas nosedz. Un augumā var tomēr manīt sagumuma pazīmes un acis nogurušas, tukšas. Bet tantuks malacis, ka visi tik daudz spētu 70gados.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi