Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Susī
12. maijā 15:03
Divi bērni uztaisa bērnu! Šausmīgi! Mātei no kauna būtu zemē jāieliem, nevis jālepojas ar to, ka meita piekopj dzimumattiecības jau 14 gadu vecumā! Latvija ir maza. Tāpat cilvēki zina, kas tā ir! Puišeli vajadzēja iesūdzēt tiesā par nepilngadīgās ,pavieglās meičas seksuālu izmantošanu un puišeļa vecākiem par sastrādāto bērnu jāmaksā alimenti! Tāds apkaunojums!!
Ādolfs Nāks
12. maijā 16:16
> Susī Šodien 15:03 === Puišelim paveicās, ka pats nepilngadīgs pavedinātājs izrādījās. Būtu pilngadīgs, varētu dabūt pēc pilnas programmas. Interesanti, kāds sods paredzēts 18 gadīgiem skuķiem par 17 gadīgu džekiņu pavedināšanu uz tādām "netiklām darbībām" kā dzimumakts.
Antuuns Sipesņiks
12. maijā 16:17
Nākošo reizi labvēlīgā mamma atradīs savu meitu tirgojam uz Rīgas apvedceļa
Iveta Dūdiņa
12. maijā 16:29
Lasot mammas rakstu, ļoti labi saprotu viņas izjūtas šada situācijā. Ari man ir meita 14 gadu vecumā..Tikai atbalstīt, nevis nosodīt un ļaut nogrimt... tas nebij vienas nakts sakars, ta sanāca. Lai izdodas pa abām izaudzināt vienu jauku zēnu!
Oliniete
12. maijā 16:47
Meitenei pašai pietrūka tēva, tāpēc tik agri meklēja vīrieti. Un puikam arī būs vajadzīgs tēvs. Mēs daudz runājam par seksu, bet maz par atbildību un sekām. Māte kā no gaisa nokritusi - kā tā gadījās, zināja tak par kontracepciju! Kāds naivums! "Iekrīt" pat pieaugušas sievietes, kur nu vēl pusaudži! Tāpēc jauniešu izglītošanā jāsāk no otra gala - ko darīsi, ja paliksi stāvoklī. Neviena kontracepcijas metode nav 100% droša, ja nu vien sterilizācija.
Stavus Grudejs
12. maijā 16:58
Vajag tik kniebties. Kur ir problēma ?
Andris Mežpapāns
12. maijā 17:21
Kādreiz jau ģimnāziste stāvoklī skaitījās dzimtas kauns.Kad es vēl mācījos skolā,tad mums tādu gadījumu nebija,laikam jau morāles līmenis bija augstāks.
Aleksandrs
12. maijā 21:01
A ja #paliktumājās, tad #nepaliktustāvoklī ha-ha-ha!
Oliniete
12. maijā 21:44
Alida Djatlika. Protams, bērniņš jau izaugs, tikai jautājums, cik laimīgs viņš būs. Sevišķi laikā, kad mammai būs jauns randiņu periods, un visas domas par ko citu nevis bērnu. Lai nu Dies' dod satikt to īsto, kurš puikam spēs būt tēva vietā un izaudzinās par īstu vīrieti! Katram, kurš audzis bez viena no vecākiem, tas sāp visu mūžu.
Rita Rituks
13. maijā 00:39
Bet parunājiet ar tām sievietēm pēc gadiem,kad bērns pieaugs. Tad arī uzzināsiet kapēc! Personīga pieredze- ārēji "labā" ģimene,viņa pedagogs,viņš strādnieks. Viņa valdonīga,īsts tirāns,viņš- vīrietītis bez stingra rakstura,problēmas risina cilājot glāzīti,pēc iespējas mazāk uzturoties mājās. Viņa vienmēr neapmierināta,niknuma lēkmes par neizdevušos laulību un vīru - lupatu izgāž uz bērnu. Kā jums šķiet,cik gados šis bērns no ārēji cienījamās ģimenes,meita,dzemdēja savu pirmo bērniņu? 16!! Kapēc? Vientulība,mūžīgie skandāli ģimenē,mātes agresija meiteni ar dzīšanu iedzina pirmā pretimnācēja skavās, pirmā kas izrādīja mīļumu un radīja aizsargmūra iespaidu. Par kontracepciju protams nebija ne runāts,ne dzirdēts. Un domājat ka tagad notiek savādāk?
Egons Van
13. maijā 02:56
14 gados tik šausmīgi izglītota ? ko vaig ,to nevaig !To izglītošanu sak jau bērnudārzā . Nozog bērniem pasakas par kāpostu laukiem un starķi. Ko tad brīnīties ka 14 gados paliek māmiņas .
Laika Gars
13. maijā 07:50
Tad ta bēda. Ja meiča izskatīga, tad alnis, oi, piedodiet, īsts vīrietis, kurš uzņemsies materiālo atbildību par viņu un viņas bērnu apmaiņā pret retām seksa reizēm, atradīsies.
Adriana
13. maijā 09:28
Oliniete,kas sāp?Kur?Mani vecāki izšķīrās kad man bija 7.Man nekas nesāp.
Jānis
13. maijā 10:44
Alida Djatlika. Attīstītie laiki, paldies Dievam ir klāt - nu var sākt vērt kājas vaļā 14gados?! Nešaubos, pati tā darīji!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi