Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Irena Nelsone
26. martā 15:25
Skarbi... Saprātīgi... Nelaimes priekšā sākam domāt uz priekšu un novērtēt dzīves vērtību...
Janis Zarins
26. martā 16:33
Paliec sveiks, Metjū!
Inese Karnīte
26. martā 16:48
Ar kādu mērķi tiek publiceti šāda veida raksti, ta tāda sava veida reklāma. Kam vīrusam? Ja reiz tādas lietas notiek vai tad nevajadzētu auzliegt to piāru žurnalistisko Rakstīt vajag pēc fakta cik saslima, cik mira, un punkts. Visas śīs melidrāmas cilvēkiem ar vāju psihi, rada ļoti lielas sekas psiholiğiskās.
Vija
26. martā 17:30
Latvijā jau bija tāpat. Cov testus decembrī, janvārī netaisīja pat cilvēkiem, kuri atgriezās no Uhaņas un saslima. Aplipināja citus, bet tad par to neviens neuztraucās. Par to vēsture klusē. Saslima arī cilvēki no riska grupas un atveseļojās bez problēmām. Un cik ir to ar viegliem simptomiem, kas vispār nav pie ārsta gājuši? Un ne katrs var atļauties veikt testu par 80 eiro. Tagad vēl atbraucēji, kuri slēpj, ka bijuši ārzemēs.Tā ka nav jēgas celt paniku. Neviens nezin īsto saslimušo skaitu.
Vitto
26. martā 18:39
Ir jāraksta vēl un vairāk.Jo attieksme ir ļoti nenopietna.Cipari ir tikai statistika,bet ja lasi,klausies par konkrētu cilvēku-attieksme ir savādāka.Ne visus pārbauda uz vīrusu,pat saka-ja jūties kaut cik ciešami,ārstus netraucēt,bet pašizolēties.Kā es varu zināt,kas kaiš manam kolēģim,kurš ar tādu mazu klepiņu nāk uz darbu jau tŗīs nedēļas,kas kaiš man,ja it kā nekas nav,tikai nogurums un miegainība?Realitāte ir tāda,ka uz vienu oficiāli slimo ir vismaz 10 neoficiāli slimo.Par mirušajiem vēl varētu ticēt....
Beatrise Rozenberga
26. martā 20:10
cilvēki ir bezatbildīgi un ļoti vieglprātīgi. Tieši tāpēc latvija ir apdraudēta. Jo kā redzam inficēšanās aug. šādus stāstus jāpublicē vairāk. varbūt kāds aizdomāsies ka šis vīruss nav vnk iesnas.
Edmunde Ozola
27. martā 00:32
Beatrise....Jūs citā komentārā apelējāt par izglītību...., bet Jūs esat tik stulba, ka pat komatus nejēdzat salikt. Un tādas neizglītotas būtnes tieši apdraud cilvēci.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi