Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
aivo davidson
13. februārī 13:40
Kādēļ tik bieži raksti ar tādu kā homoseksuālisma propagandu!? Lūgšanas nepalīdzēja... Mormoņi ir MALDU MĀCĪBA jo Bībele tur ir sagrozīta. Ceru ka viņš nokļūs kristīgā draudzē nožēlos grēkus Jēzum un tad viņš kļūs par jaunu radību. Ir ļoti daudz tādu kas aizgājuši no homoseksualitātes uz tradicionālo orientāciju, bet izskatās ka Latvijas ziņas to slēpj.
aivo davidson
13. februārī 13:42
https://www.google.com/amp/s/www.christianpost.com/amp/ex-lgbt-men-women-to-share-stories-of-transformation-at-2nd-freedom-march-in-washington-dc.html
Geņa Koloradoss
13. februārī 14:53
Nu kamerons ir kļuvis par vīrieti. Tūplī dzimumloceklis, pēc tam, ar ekskrementiem notraipīts mutē, un cita vīrieša sēklas rīšana. Nu īsts vīrietis. Dievs gan padla neizdziedināja. Tev pašam ir jācīnās, jākonfrontējas ar savu siruāciju un ar apziņu, ka tu grēko un esi pelnījis mūžīgu pazušanu. Ja tā visa nav tad Dievs tevi nekad nedziedinās. Un vēl- ir gan sev prasības pret Dievu tam kameronam- dziedini! un uz rokas mājienu. Vot tagad viņš ir īstos sūdos, jo meloja savu bērnu mātei- tādas lietas izrunā pirms laulībām. Un jā- gejiem- heterofobiem varu pateikt, ka man nav problēmu ar pedrilām un esmu tomēr moderns katolis- nedomāju, ka pidarasija ir lielāks grēks kā pornogrāfija, smēķēšana, dzeršana etc etc. Tā kā nesāciet riet, ka te viens homofobs šiverē.
JĀZEPS DŽEDAJS
13. februārī 15:35
Jā jā protams ļoti ilgi nebija neviena raksta par ko par to Ka lūk būt zilajam ir ĻOTI PAREIZI Nu īstie suņa murgi Viņiem tas PROGESĪVAJAIEM iet slikti LATVIJĀ viņi ir 1-2% un par viņiem neviens nevēl Tad nu viņi kārtējo reizi sāk savu kampaņu Teikšu tā cik var rakstīt Nav un nebūs nekā skaistā par mīlestību vīrietis un sieviete Uz tādas formulas turas visa pasaule AP to griežas visa dzīve Tas visiem ir skaidrs bet 1-2 % nu tie negrib strādāt negrib mācīties Vai vēlās būr sevišķi ĪPAŠI Bet nevajag es jūs negatavojos apbrīnot LATVIJAI jūs neesat vajadzīgi Jūs esat slima suņa murgi Un nevajag uzbazties mums normaliem cilvēkiem Sakiet paldies ka jūs piecieš Un atļauj jums dzīvot te LATVIJĀ
Salvis Dišlers
13. februārī 17:42
Ja viņam bija sieva un bērni - tatad seksu viņam vairak dzīvē nevajadzeja vispār lietot; un ja vēl pēc tam skatās pa malām uz citiem - arī ja normāls hetero vīrietis būtu Precejies - un skatītos uz citām Sievietem un domātu - Ak, bet man uz tām citām arī velk! - un ko tagad darīt?! - A neko nedarīt, iztikt un izpildīt savu laulatā pienākumu (un ievērot celibātu, ja bērni jau tā vai tā ir; tad ar seksu vairs nav jānodarbojas)
Salvis Dišlers
13. februārī 17:45
Arī Latvija es zinu Vairakas, Publiski labi zinamas Ģimenes - kur Precets Vīrs ar 2 bērniem - pēkšņi atklāj "ka ir Gejs" - un neko tur nevar darīt! Nevar dzīvot pēkšņi bez tā sava dzimuma seksa un nespej izpildīt savus reliģiskos pienākumus, bet Elles vilinajums ir lielāks.... tas ir Perversi, protams!
Salvis Dišlers
13. februārī 18:04
Lūgšanu rezultātam jābūt - Atturībai no Seksa, nevis kā daži iedomājas ka pēkšņi kaut kas mainīsies; Ne visas slimības uzreiz izārstēt, bet var rasties spēks izpildīt savus Pienakumus Dieva Priekšā;
Alida Djatlika
13. februārī 18:59
Daudzi uzskata, ka par geju kļūst ( aiz nav ko darīt, vai aiz izlaidības), tas viss galīgi garām. Par geju piedzimst un lai kā cīnītos, neko izmainīt nevar, tāpēc pavisam dumji tie cilvēki, kuri gejus izsmej un lamā.
aivo davidson
13. februārī 19:54
Dievs radīja Ādamu un Ievu nevis Ādamu un Stīvenu. Jā viņiem nebūtu heteroseksuālu vecāku viņi pat nebūtu piedzimuši. Latvija pastāvēs, ja pastāvēs normālas ģimenes, citādi ar laiku tā pārvērtīsies par Latvistānu, jo Anglijas vairs nav ir ANGLISTĀNA.
Egle
13. februārī 21:25
Bet nesanāca, protams, no seksualitātes nevar aizbēgt, kāda tā ir , tā ir un tā ir lieliska, jo pilnīgi dabiska, bet trulie homofofbiskie pabiras ir mēsli, var nosprāgt no vēža, man po :)
Egle
13. februārī 21:27
Vispār , tas ir drausmīgi, ka homofobisku mēslu dēļ cilvēkiem ir jācieš.
Egle
13. februārī 22:13
Man prieks, ka viņam ir forša sieva, aks viņu atbalsta un ka viņš ir laimīgs un pieņēmis sevi un apkārtējie ir pieņēmuši viņu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi