Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Zane Liepiņa (Zaņuks)
24. janvārī 20:58
,,Elena un viņas sieva Portia de Rossi,, - Vai tad Elena ir virietis? Vai ari Megana ir sodomijas atbalstitaja?!
Maria
24. janvārī 22:45
Kur tad monika tā kavējas, ka vēl neko nav ievēmusi? Viņa tak vislabāk zina visu par Meganu un citām slavenībām.
Numi Dante
24. janvārī 22:50
M.Mārkla vnk nav homofobe un nešķiro pēc tā-kas pluss viņai!
Baiba Pētersone
25. janvārī 08:24
Kādas ciešanas? Viņa apzināti medīja princi,zināja,kur ieprecās. Nebija jauna un naiva meitenīte kā Diāna(kuru Čārlzs nemīlēja), bet pieredzējusi,par Hariju vecāka sieviete. Tiekot karaļnamā pēkšņi nekas vairs nepatīk,prese traucē(aktrisei), pienākumi un gadsimtiem senas tradīcijas traucē. Rezultāts nebūs ilgi jāgaida. Nauda beigsies,grezno dzīvesveidu dzīvojot,neies taču strādāt. Par parastu puisi pārverstais princis tiks pamests un meklēs citu,kamēr vēl izskats ļauj.
Alida Djatlika
25. janvārī 08:28
Meganas ciešanas? Par ko tad viņa cieš? Par to, ka viņai likumīgi visu noņēma? Ko tad viņa grib, braukāt kur grib, darīt ko grib un neiesaistīties nekādos Karaļnama pienākumos? Tēlo no sevis tiešām aktrisi. Štrunts par viņu, bet Harija gan žēl.
p.s.
25. janvārī 09:36
To jums teica Megana ,vai dzeltenais paparaci ?Mums arī ir ciešanas,kad ieraugām pie ārstiem cenu preiskurantus un RNP rēķinus par apkuri !
dzintra
25. janvārī 12:50
Zane,nu protams,Megana ir sodomijas atbalstītāja.Tas jau sen nav nekāds noslēpums.Viņas gara radiniece,draudzene žurnāliste ir "precējusies" ar sievieti.Nu tik sāksies feministes Meganas intervijas,kurās tiks vēstīts par neaprakstāmajām ciešanām,kurām pakļautas mūsdienu progresīvās sievietes-feministes un nelaimīgās britu karaļnama upures,kuras spiestas precēt prinčus aiz "mīlestības",neapjaušot,kādas šausmas un panikas lēkmes viņām stāv priekšā.
Numi Dante
25. janvārī 15:48
Man arī šodien garīgs vājums,pavadīšu dienu gultā!ps:Pie britiem tā ir-viņi ir konservatīvi,visi tie royal protokoli tml,viņai likās ka tas visaptveroši būs pa spēkam un aizraus,ha!
Pujene Sārtā
25. janvārī 23:34
Nabaga cietēja... Kaut mums viņas problēmas...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi