Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Svētais Naivums
2019. gada 19. decembrī 15:39
Vispār ir tāda juridiska norma, ka naudassodu var piespriest tikai materiāli atbildīgai personai. Tātad likums ir absolūti nejēdzīgs.
Gunārs Ušča
2019. gada 19. decembrī 16:42
Es nesaprotu, vai tiešām tik tālu esam nodzīvojušies, ka visur rēgojas tikai nauda, nauda un vēlreiz nauda. Varbūt visus sodu veidus aizstājam ar vienīgo - naudas sodu. Kaut jūs vienreiz aizrītos.
Cilvēks ar suni
2019. gada 19. decembrī 22:48
Uz kāda vecuma grupu attiecas naudas sods? Vai uz trīsgadniekiem arī? Kur soda nomaksai naudu ņems bāreņi, vai bērnu nama audzēkņi. Vai šis sods attieksies arī uz bērniem ar īpašām vajadzībām, piem. ar Dauna sindroma slimiem, vai garīgi atpalikušiem un slimiem ar bērnu cerebrālo trieku (BCT). Varbūt vajadzētu šos pārkāpējus sodīt ar sabiedriskiem darbiem, ja viņi mācās, tad ar sabiedrisko darbu viņu pašu mācību iestādē. Jāveic teritorijas uzpošana, jāslauka ietves, lapas, jāattīra ietve no sniega un jākaisa pretslīdes materiāli. Darot šo darbu jānēsā spilgti oranža veste ar atstarojošiem elementiem un uzrakstu muguras daļā « SODA DARBI». Darbu izpildi varētu uzticēt kopā ar štata uzkopēju un izlases veidā vizuāli kontrolēt, veikt videonovērošanu un video fiksēšanu. Ja sabiedriskie darbi tiek ignorēti, vai netiek veikti pilnā apmērā, tad pēc trešā brīdinājuma tie tiek aizstāti ar 2 reizes ilgāku laiku slēgta tipa mācību iestādē. 3 mēneši sab. darbu tiek aizstāti ar 6 mēnešiem slēgta tipa mācību iestādē.
Ansis Liepa
2019. gada 20. decembrī 18:19
Par trulu muldesanu,tupesanu,gulsnasanu,deguna urbinasanu un telefona sedesanu kas nenak par labu tautai uz sesiem menesiem uz 300 eiro uzlikt tos 100 pajolinas ....kautkadu sudu izdoma un pienem bet neka vajadziga un valsts attistibai....
Ansis Liepa
2019. gada 20. decembrī 18:24
Tak tiem kauna traipiem biksem kabatas parsutas lielakas lai var bazt un bazt...moz skolas ciet un lai visi kas dzivo Latvija ka iemacas staigat ta dodas vergot nes naudu nabaga 100 dundukiem...lai katrs pa majai un vasarnicai var uzbliest...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi