Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
3. decembrī 12:13
Lūk jums mīļā krievija..tas domāts tiem pudarasa sieriem kas dziivo lv.Urlas
Vecais
3. decembrī 13:14
/MikeKoglin Šodien 12:13/ Černobiļa nav Krievijā, bet Ukrainā.
Dzintars Lielais
3. decembrī 13:55
>MikeKoglin:pamuļķi, mācies ģeogrāfiju. Bļē, kāds cirvis!
Sirg Gsir
3. decembrī 15:21
Ukraina tā bija formāli, patiesībā visa Ukraina tolaik bija Krievija. Visu diktēja no Maskavas.
Sirg Gsir
3. decembrī 15:23
Toreiz Ļudai krievi lika melot, ka viss ir labi. Arī tagad Ļudai liek melot, ka filma slikta.
MikeKoglin
3. decembrī 15:38
Dzintar ujobak..tu no kurienes,patriot??
Dzintars Lielais
3. decembrī 16:41
>MikeKoglin; kavo jebjot tvoje gore ! Tu esi tāds pats kā svētais dolbojobs...
Beerdrinkers Von Kowelenz
3. decembrī 17:06
Cik viņa saņēma par interviju?
MikeKoglin
3. decembrī 17:06
Dzintar..ak daunīti
Beerdrinkers Von Kowelenz
3. decembrī 17:12
MikeKoglin - Interesanti,ka tādi kā tu,sasniegumus piedēvē Ukrainai (atceros kā spiedzi par Mrija izgatavošanas valsti) ,bet zaudējumus,trūkumus PSRS kuru saproti kā Krieviju .Tāda divkosība,lišķība jums piemīt .....un esmu pārleicināts,ar tavu intelektu,pat nesaproti par ko es runāju
jabis
3. decembrī 17:52
nu ar stāstiņu par hbo meliem nevienu neparsteigsi, tā nav dzīve, tas ir kino
Beerdrinkers Von Kowelenz
3. decembrī 18:16
jabis - nu nevarētu teikt,ka tai filmā ir meli,tur ir savdabīga ,rietumniekiem piemītoša notikumu interpretācija,citādāks redzējums.Kaut kas piepuškots,kaut kas noklusēts,kaut kas piedomāts u.t.t. Mākslas filma ,ko no tās var velēties....TAs ko daudzi nesaprot,tas ir tas,ka tā nav dokumentālā filma,tā ir filma kurai par pamatu ņemti patiesi notikumi,bet tas nebūt nenozīmē,ka tur ir skurpulozi visi notikumi attainoti
Arnolds Murans
3. decembrī 19:01
Ja.... Cernobilja ir krievija! Laikam te sanak daunju saiets! Ari taja laika ta bija Ukrajina! Tad krievijas nebija, ka valsts! Un uzspridzinaja vinju ari ukrajinas inzinieri, tas ir FAKTS!
Edrein
4. decembrī 02:31
Nu BRAVO fantastiskā virsraksta autoram, pēc pilnas programmas nostrādāja putinistu propagandu :D Jo zināms taču, ka daudzi tālāk par virsrakstu nemaz netiek. Bet tie, kad tomēr lasīja, tie izlasīja, ka par lielajiem MELIEM nodēvēta "ārkārtīgi būtiska" detaļa, ka viens čuvaks kaut kādā brīdī neesot bijis histērijā. Kamēr daudz nozīmīgāka detaļa par sēdēšanu stāvoklī pie vīra ir taisnība. Plus vēl viņa izstāsta vēl pāris ļoti būtiskas, padomju varai neglaimojošas detaļas par bērēm un par to , kā viņu nelaida dzīvot uz ārzemēm. Bet redz, virsrakstā lielie MELI ielikti, ka viens tur neesot bļāvis. Kā vispār mākslas filmā(!) kaut ko tādu ir iespējam nosaukt par meliem!?? Ja esat pasekojuši - putinisti vispār kladzina, ka HBO tur esot daudz ko "samelojusi". Bet jūs pasekojat konkrēti, kas tieši ir tie "meli". Tur viss ir tādā līmenī, ka tūlīt kādu nepareizu zeķu krāsu kādam no filmas varoņiem arī dēvēs par meliem. Jo nekā spēcīgāka jau nav nekā, ko pret HBO pateikt.
Jānis Lietotājs
4. decembrī 08:54
Arnoldiņ, nesauc citus savā vārdā. Černobiļa ģeogrāfijas kartēs atradās Ukrainas PSR teritorijā kas savukārt bija PSRS sastāvdaļa kur visu parādi komandēja Maskava komunistiskās partijas centrālo komiteju priekšgalā. Diemžēl nevienai no PSRS republikām nebija teikšanas. Ko CK nolēma tas bija jāpieņem ar aplausiem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi