Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Fenomens
15. novembrī 19:55
Skutelis ir viens neoriģināls idiots, kurš jokus zog no ASV vakara šoviem. Vienīgais, kas so šovu padara par daudz maz interesantu ir viesi. Daudziņa ir tiešām interesanta persona un prot savu aktiera arodu.
Vija Loze
15. novembrī 22:44
Nesaprotu, kas ir tie cilvēki, kuri šo pajoliņu skūteri skatās, jēla bāba ne vīrietis.
Mirdza Pilina
16. novembrī 06:31
Es nevaru skatīties Skuteli ... vairāk neko neteikšu. Zane Daudziņa jauka un gudra, un šovs bija interesants.
Edīte Ritenberga
16. novembrī 07:27
Nebiju ilgi tā smējusies, Zane Daudziņa-vienreizēja! 🤣👏😂
Nav Svarīgi
16. novembrī 08:21
GADU VECS VIDEO, dauņi.
Nav Svarīgi
16. novembrī 08:24
Sorry, sajaucu, divus gadus vecs video.
Egils Dālmanis
16. novembrī 17:01
Vai nav vienalga cik vecs ir šis ieraksts. Nebiju redzējis un ar sajūsmu par Zani Daudziņu noskatījos. Lieliska aktrise un ,visticamāk, arī cilvēks :)
Beerdrinkers Von Kowelenz
16. novembrī 21:35
Es atļaušos iespamot, jo rakstā, par Latvijas pirmās lēdijas garderobi, komentāri ir liegti. Portāla idioti, Andra Levita, ne Levite. Ja mūsu prezidents būtu Levitis, tad viņa sieviņa būtu Levite. Bet viņš ir Levits! Tātad, viņa kundze ir Andra Levita. Bļa, portāla pamuļķi, pat Latvijas prezidenta sieviņas vārdu drāž:( PS. vēl, jūsu zināšanai- Trešo reihu rakstīt ar mazo sākuma burtu, tas nav saprotams, Trešais reihs ir īpašvārds.
Asais Pipars
17. novembrī 09:21
Daudziņa ir lieliska, bet tas daunis, pie galda, riktīgi bojā visu to sarunu.....
ERIC BRUNT
17. novembrī 11:43
i am ERIC BRUNT by name. Greetings to every one that is reading this testimony. I have been rejected by my wife after three(3) years of marriage just because another Man had a spell on her and she left me and the kid to suffer. one day when i was reading through the web, i saw a post on how this spell caster on this address AKHERETEMPLE@gmail.com have help a woman to get back her husband and i gave him a reply to his address and he told me that a man had a spell on my wife and he told me that he will help me and after 3 days that i will have my wife back. i believed him and today i am glad to let you all know that this spell caster have the power to bring lovers back. because i am now happy with my wife. Thanks for helping me Dr Akhere contact him on email: AKHERETEMPLE@gmail.com or call/whatsapp:+2349057261346
Herho Garcia
17. novembrī 20:24
To beerdrinkerim.Tas par to Levita sievu,ne jau šie te izdomāja kā locīt to uzvārdu,tā raksta visi,ne tikai jauns.lv.Viņa pati un arī meita visur piestādās kā Levite..man šķiet,ka viņām arī dokumenti ir uz tādu uzvārdu.
Edīte Ritenberga
24. novembrī 18:48
Zanīte spridzina ne pa jokam!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi