Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
Ainars Vīndedzis
14. novembrī 19:19
Līdz asarām,vai mūžiņ...Malači!Neticami.
Modris Zarkevičs
14. novembrī 20:22
Viss jau ir ļoti skaisti, tikai kas notiek tālāk? Kas notiek ar šiem tik skaisti izvilktajiem bērniem? Vai ir tāda statistika? Vai tā ir tikai mediķu izrādīšanās ar savām tehnoloģiskajām iespējām starta brīdī? Es nerunāju pa tukšo. Man arī ir tāds skaisti izvilkts bērns. Pat divi. Viens paldies dievam ir beidzis mocīties 23 gadus virs zemes un ir aizgājis labākos medību laikos. Otrs būs invalīds līdz kapa malai. Kāda tam visam ir cena? Ja būtu tā ka medicīnas sistēma arī tālāk turpinātu ar to strādāt, tad jau varbūt arī nekas. Bet tā jau nav. Tālāk tu vecāks ar šo mediķu paveikto brīnumu tiec galā kā gribi. Nevienam par to vairs nav nekādas daļas. Mēs te pazīmējāmies - re kādi mēs malači - un ar to arī viss beidzās. Un tad tu kā muļķis stāvi pie komisijas durvīm kura atrodās otrajā stāvā Rīgas centrā un kurai lifts nestrādā lai tur nokļūtu, katru gadu, lai viņi varētu apliecināt ka tev bērns ir invalīds. Protams. Gan jau pietiek arī labu stāstu. Man vienkārši nav paveicies.
Dzintars Lielais
14. novembrī 21:23
Nu ir dakteriem jāliek pie algas ,ir ! Kankariņa neesi loops !
Alida Djatlika
14. novembrī 22:32
Tālāk nekas slikts nenotiks, viss būs labi. Meitenīte augs un izaugs un būs pat viss labāk, nekā vienam otram normālā laikā dzimušajam.
Andris Saulite
15. novembrī 09:00
man nav nekas pret zinātni -- pret eksperimentalo pusi --- ja neeksperimentēspie katras iespējas--kait ar abortu atliekām nebūs zinašanu, kvalifikacijas ,kompetenču un pieredzes ..... var jau medicīmas iespejas un ārstu profesionālismu atslīpēt līdz faķirismam --- var lepoties ar 3 un vaitāk lielu homo sugas metienu izbarošanu inkubatoros....... tikai veselais saptāts un kādu 15 gadu pieredze veterimarijā ( sūdaina profesija- kam zinatne un māksla bonusā nāk )) saka --jau trīnīši vairs nav normāla situacija -- tā ir smaga komplikācija --- veselu ķekaru olšūnu elementāri iegūst ja paprieksu lieto ''avarijas kontracepciju - dzelteno ķerneni iznīcinošos hormomus un tad uzdod triecienu ar estrogēniem -- banalā sinestrola pietiek ..)) un ja tādu ķekaru olšīnu apauigļo -- seko lavīna problemu mūža garumā-- pašai un tiem kas izdzīvo .......................... ES UZ ŠĀDU PROGRESU SKATOS SKEPTISKI --- ir amorāli par kautkadu lielu sasniegumu uzdot to kas dabiski nav paredzēts ... (( tas ir absolūti falšs humānisms --esmu katolis un vienalga apgalvoju -- falšs liekulīgs humanisms -- drīzāk ļaunums kā kas labs )) ----------------------------------------------------------------------------------------- Vienreiz mūžā esmu glābis no ligzdas izsviestu vai izkritušu kovārnēnu ((māša savāca uz dzīvokli - izbaroja -- bet kaķis tam izrāva zarnas un saplēsa) Tīri aiz ''zinatniskas intrereses"" sašuvu zarnas un vispar to lopu salāpīju --- ka par brīnumu izdzīvoja -- sāka ēst,izauiga un dzīvokli māšelei piedirst --- aiznesa uz kūti -- skaisti jau izskarījuās kā tas ar vistām sarunajas --- tikai kārtējo reizi nācās parliecināties -- --to kas nav īsti lemts dzīvošanai nav jēgas glābt ---- CŪKA NOĶERA UN APĒDA to KOVĀRNI --- nesanaca tam par kovarni palikt un pie kovarņiem pieintegrēties---- ---tieši tāpat nav jēgas katru aborta atlieku par cilvēku megināt pataisīt --- ABORTS / dabiskajā valoda nozīmē -- "" dzīvotnespējīgs - māte nespējīga iznēsāt""-- pati daba saka ka tādiem nav jādzīvo --- tādi nebūs pilnvērtīgi homo sugas radījumi .... Es apbrīnoju cilveku trulo ietiepību ejot pret dabu --- saprotu kāri pēc zinšāsnām -Ādama un Ievas nelaikā apēstais ābols bij iekārojams -jo tas solīja dot zinašanas -- un dod vēl šodien ... tik labumā zināšanas neiet

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi