Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
15. novembrī 18:11
Nekādi pindosi tur nepričom. Tas ir no filmas černij boomer ! Krievu !
labais rabīns
15. novembrī 18:41
Bumers = beha
Alex
15. novembrī 18:51
Un visus jaunākus par 30 sauksim par sīkpiržiem
Beerdrinkers Von Kowelenz
15. novembrī 19:26
Kaut ko stulbāku, uzrakstīt ir grūti! Bet jūs protat. Ziņu portāls??? Gramatika otrās klases līmenī, pie tam, no nesekmīgo gala, ziniet, tas ir vāks! P.S. es nezinu, kas ir "boomer", bet UK, par boom, tiek saukti bomži.
Beerdrinkers Von Kowelenz
15. novembrī 20:00
Nē, šis portāls visu iztulkos, tad nu mans jautājums- ko nozīmē teikums. Fucking arscloch, ti bļa, loh, when yoy ficken wilst, labāk iet tev dirst, jebal egal, sucking meine huj und gehe nahuj, iļi saugen deine dick, wenn ti ņeimeješ čikss, madschen ist girla, bet stoit ņehuja.
Violeta Siringa
15. novembrī 22:47
Kā var kaut ko tādu vispār uzrakstīt? Viss šis lielais paaudžu konflikts ir baby boomers pret millennials - pēckara paaudzei Rietumos viss visu dzīvi ir bijis priekšā nolikts, kamēr viņu bērniem nācās pirmos darbus meklēt krīzes laikā un tad šie nu nekā nevarēja saprast, ka tas nav slinkums un izlaidība, bet vienkārši nav tādu iespēju kā kādreiz bija + protams vēl ir kaut kādas paaudžu uzskatu atšķirības, jaunieši vienmēr ir bijuši brīvdomīgāki un veci cilvēki konservatīvāki. Parasti penši ir tie kas jauc un domā, ka millenialls ir dzimuši 21.gs. sākumā, lai gan pēc definīcijas patiesībā tie ir cilvēki, kas sāka sasniegt pilngadību vai vismaz puslīdz apzinātu vecumu t.i. tagad vecumā ap 30, kas pat īsti vairs neskaitās jaunieši. Diez vai Z paaudzes jaunieši, kas ar datoriem un internetu ir uz 'tu', ir tik neaptēsti, lai visu šo redzot iedomātos mileniāļus saukt par būmeriem.
Beerdrinkers Von Kowelenz
15. novembrī 23:26
Violeta Stringa, tu tak aita esi?
Aigars Liepins
15. novembrī 23:45
OK boomer ir vīrusu interneta slenga frāze, ko bieži izmanto humoristiskā vai ironiskā veidā, lai izsauktu vai noraidītu ārpus saskares esošos vai tuvredzīgos viedokļus.
Iveta Svenča
16. novembrī 07:53
ok boomer
Iveta Ozola
16. novembrī 17:33
Boomers are getting mad 🤪
Gunta Klivere
16. novembrī 18:00
Vai principā nav kaut ka primitīvi izmantot oponenta dzimšanas gadu kā argumentu? Tas ir speciāli gadījumiem, kad citu argumentu nav?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi