Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
MikeKoglin
2019. gada 12. novembrī 06:07
Tagad mēnesi rakstīs par kkādu krieveni ?????Kapēc tiek uzspiesta info,kas saistās ar krieviju???Pofig vienkārši
Samirs Dišlers
2019. gada 12. novembrī 09:07
Mēs tomēr vēsturiski daļa no Krievzemes!
Ainars Vīndedzis
2019. gada 12. novembrī 09:48
Traki! Un tu Dišler,iebāz to krieviju sev pēcpusē!
Sandris Berziņš
2019. gada 12. novembrī 09:53
Viens no gudrākiem Krievijas iedzīvotājiem, arī vēsturnieks Panasenaks jau gadu atpakaļ vērsās pie šī docenta priekšniekiem , lai viņu atlaiz no darba., viņš brīdināja , ka kaut kas līdzīgs var notikt.Par citas meitenes piekaušanu, par plaģiātiem,.Kad divi studenti uzdeva docentam jautājumu par plaģiātu, docents palūdza savus atbalstītājus palīdzēt, studentus izmeta no auditorijas un vēl iekaustīja.
Māris Strautiņš
2019. gada 12. novembrī 10:55
dišler. Varbūt no Zviedrijas?
OskarsM
2019. gada 12. novembrī 10:59
Aptuveni jau var saprast, uz ko velk advokāts. Beigās pagriezīs tā, ka viņš ir aizstāvējies, jo meitene viņam uzbruka ar nazi (to neviens nevar ne pierādīt, ne apgāzt) un pasniegs tā, ka viņš viņu nošāva aizstāvoties, bet līķi sadalīja šoka stāvoklī. Iedos viņam trīs gadus, nosēdēs īpašos apstākļos, atsevišķā kamerā ar visām ērtībām.
Uldis Jansons
2019. gada 12. novembrī 11:00
Jaunām sievietēm pietrūskt loģiskas domāšanas. Vadoties ar emocijām, nonāk bīstamās situācijās .Dzīvē, viņas zelta medaļa nepalīdzēja !
Svētais Naivums
2019. gada 12. novembrī 12:18
> Samirs Dišlers Šodien 09:07 Tavējs pēc intelerkta un attīstības līmeņa pavisam noteikti ir no turienes. Baltu tautu vairākums, gan ir no Indijas un ar krievzemi nav pilnīgi nekāda sakara.
Svētais Naivums
2019. gada 12. novembrī 12:35
> MikeKoglin Šodien 12:30 Diezgan brutāli. atļaušos vaicāt kuru nūjas galu iesaki?
Svētais Naivums
2019. gada 12. novembrī 12:48
> OskarsM Šodien 10:59 Apgāzt ar nazi patiešām ir ļoti grūti.No tevējā varētu sanākt ģeniāls rakstnieks.
Dzintars Lielais
2019. gada 12. novembrī 13:00
>Svētais Naivums; paklau, sieviete, balti cēlušies no indoeiropiešiem, tāpat kā slāvi. Jasne ! Mācīties labāk vajadzēja, tad nebūtu muļķības jāgvelž. Idiote !
Anita Groholska
2019. gada 12. novembrī 13:24
Tiesam jasledx ciet tie mediji,jo talak jo trakak.Kura syavokli,kura dzemde,kuri krievi slepkavo,vajprats Vai tiesam kaut ko labu,izcilu nevar rakstit.Musu zeme tadi suudi ,tiesam slaveni skolotaji,arsti,kasieri,soferi...ka vini dzivo ka atpusas un t.t Raksta par vecenu zurnalugu baru ....pretigi Seklas temas,raksti nekadi.visas avizes viens un tas pats.Sakartojiet savu zemi,nelienat svesas seetas.Bezkaunigi tie mediji kafiju dzeraji un tenkotaji
OskarsM
2019. gada 12. novembrī 13:37
>Svētais Naivums Ej, mācies, otrgadniek, tad, iespējams, spēsi saprast teikumus sarežģītākus par vienkāršu. ;)
Maris Dunens
2019. gada 12. novembrī 14:15
Viņam nekas nesanāks,jo viņas mamma ir izmeklētāja! Krievijā savējie tādās nozarēs izdara visu lai tāds sēdētu!Dažreiz pat ja nebūs vainīgs vienalga sēdēs!
JĀZEPS DŽEDAJS
2019. gada 12. novembrī 15:02
Jā protams ka tas raksturo to ka KRIEVIJA zināmās dzīves jomās vai dzīves sadaļas ATPALIEK no visas civilizācijas ļoti ļoti ATPALIEK Viņi tur neciena SIEVIETES Tad viņi ir alu cilvēku līmeni un viņi tad Ir GOBLINI Nogalināt sievieti tas ir debīlisms Un vēl sadalīt Varbūt ka viņš lasīja lekcijas Bet prāts viņai bija ar trūkumiem Kurš normāls vīrietis tā rīkotos PERSONĪBA STIPRA PERSONĪBA --tas ir tad ja prot piedot un atlaist sievieti Bet tas skolotājs DEBĪLS DEBĪLS Un ŽURNĀLISTS ŅEVZOROVS tas to visu komentē kā normālu lietu Vienai daļai KRIEVIEM galvā nav smadzenes vai tas ir bet pirmatnējā veidā Bet šitais ir DEBĪLS IDIOTS Un es jau rakstīju ielikt viņu būri un tur turēt Un par naudu rādīt ārzemniekiem Un ko tad var gaidīt no viņiem ja tur dzīvo tādi eksemplāri ---ŽORŽA SANDA ---VĪRIETIM IR JAZIN KA VIŅŠ VAR UZRUNĀT BILDINĀT SIEVIETI BET JAZIN KA VIŅAM IR JĀBŪT GATAVAM SAŅEMT ATTEIKUMU NO SIEVIETES FRANČU RAKSTNIECE Kas staigāja vīriešu drēbēs

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi