Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
none
2019. gada 15. oktobrī 10:02
Mārci, tu esi Andrīša mazā krāniņa lielākais fans. Varbūt Liene ir jāsūta uz psiheni un jums ir jābūt kopā?
Pajola karte
2019. gada 15. oktobrī 11:17
Kapēc visur runā par to ka visur vīrieši varmākas? Kā ir ar psihajām babenēm, kuras dzīvojušas pārticībā, izlaidībā un bagātībā no vecāku puses, dzīves laika paliekot vienas, nespējot adekvāti reaģēt uz nestandarta situācijām??
Carmen Garber
2019. gada 15. oktobrī 11:23
Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­h­F­l­o­w­7­7.C­o­m
Kasiog
2019. gada 15. oktobrī 12:26
Tukšas runas kur ir pierādījumi?
Futs Bols
2019. gada 15. oktobrī 12:50
Jā, sekas var būt traģiskas un pie tā būsim vainīgi arī mēs, lasītāji, tāpēc aicinu visus turpmāk vairs nelasīt un nekomentēt rakstus par Kiviča "varoņdarbiem", jo tādā veidā mēs viņu mudinām veikt arvien jaunus.
Edzus Zvejnieks
2019. gada 15. oktobrī 13:56
Kivič ir jāklis un tas nozīmē, ka Skulme labakā gadijumā tiks aizstāta ar ,,svaigākām un jaunākām,, miesām mierīga ceļā, nu ja Skulme to nesapratīs, tad pie sķiršanās vēl dabūjs pa aci.
Inga Černika-Zariņa
2019. gada 15. oktobrī 18:10
Kur te ir saskatāma vardarbība ģimenē? Kopš kura laika kaut kāds piegulētājs (Kivičs) ir uzskatāms par ģimeni? Ja ticēt portāliem, tad ģimene jau tieši centās Lieni pasargāt no varmācīgā tēviņa, bet šī pati no palīdzības atteicās. Lietas ir jāsauc īstajos vārdos - tās ir atkarīgo attiecības un jāārstē ir abi. Un ar ģimeni te nav nekāda sakara.
Edīte Ritenberga
2019. gada 15. oktobrī 18:18
Vispār eksperti visu pareizi noformulēja. Atceros, kad rādīja to šovu STV kanālā, tad bija tāds moments, kur Kivičs lēja alkoholu glāzē jau kuro reizi un Liene bailīgi iebilda, ka varbūt nevajag, ievēroju, Andra acis nikni iegailējās. Tad bija moments, kad Kiva runāja ar savu tēvu, tēvs teica-man ne sevišķi patīk tavs dzīvesveids! Kiviča rokas savilkās dūrēs, varēja redzēt, ka viņš knapi valdās, lai savam miesīgajam tēvam neuzbruktu. Tu, tu, vecais, aizveries, nemāci mani! Vai tā var runāt ar savu tēvu? Tad vēl moments, kad Kivičs nosauca Lienes bērnu tēvu ļoti nicinoši, vai par mūjābeli; vai pamuļķi, Liene laikam saņēmās un teica, ka viņas bērnu tēvs ir ļoti labs pret bērniem un viņa nevar neko sliktu teikt. Protams, ka pēc tam Andris dūres nežēloja! Tāds divkosīgs tips. Liene ir gļēva, ja arī viņa palūgtu aiziet Kiviču, viņš viņu vaktētu visos tumšos stūros, neliktos mierā, neviena policija tur nekā nevarētu izdarīt. Atliek drusku pabaidīt Lieni un viņa visam piekrīt. Viņa ir pilnīgi viņa varā un laukā netiek. Ne velti Kivičs ir iekļauts dažu aviosabiedrību melnajā sarakstā. Es nedomāju, ka te vairs kāds šovs ir. Tas beigsies vienreiz ar Lienes sakropļošanu. Briesmīgi!
Armands Jaunpetrovics
2019. gada 15. oktobrī 18:21
Lai nu kas šito komentētu, bet protams Martiņu pārstāvji. "Latvijā nogalina vismaz piecas sievietes, savukārt vismaz 100 sieviešu dzīvesbiedru nodarīto miesas bojājumu dēļ nonāk slimnīcās." - un kopā visādi problēmgadījumi (kur ir jāiejaucas) attiecībās ap 800 pēc policijas statistikas. - Vidēji valstī 1 gadījums uz 2000 cilvēkiem. Slikti protams, bet nu nav mums sievu sišanas kultūra un neviens to neatbalsta kā to mēģina pasniegt šie fetišisti - grūti savādāk atrast līdzīgi domājošos, tam gan ticu. Bet tai pat laikā Martiņas stāsta ka Latvijā 2/3 sieviešu tiek sistas un visi to traki atbalsta - statistiku vākušas gan jau neizejot no saviem gaiteņiem. Tad jau pareizi nosauktas - par ekspertiem. Un presei tas pats - vajag popularizēt šitās lietas? CIk jau ir raksti par to cik kuram šuves uzliktas no šī viena gadījuma? 1/2000 par maz?
Tetovē Jelgava Siga Walter
2019. gada 15. oktobrī 21:29
Nevar iesākt krimināl lietu trešā persona ja cietušais negrib uzsākt krimināl vajāšanu pret varmāku ! Pati esmu bijusi vardarbības upuris , vīrs palaida rokas ,kājas brīnos kā vispār dzīva esmu ! Nu nevar kaut kāds kreisais cilvēks rakstīt iesniegumu policijā !
Arija Emilija Reimane-Dewar
2019. gada 16. oktobrī 01:09
Varmaka gimenee...tas ir traki.Kad varas iestades pieversis uzmanibu trakumiem, ko sastradaa shis saldais paritis? Asinis iet pa gaisu publiskas vietas.Ko tad vel gaidit no ta uzsiteja ?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi