Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Samirs Dišlers
2019. gada 10. oktobrī 17:29
Jā, visdrūmākā Vientulība ir ne jau klosterī, bet pūlī! Lai nejustos vietuļi - cilvēkiem vajag pieņemt Dievu - Krišņu, vienmēr būt kopa ar viņu, un saprast savas dzīves jēgu - cīnīties par labaku Pasauli, par samaitātās pasaules mainīšanu!
Edward
2019. gada 10. oktobrī 18:47
Disler beidz muldet pa savu krisnu ej stradat
Эгон Волк
2019. gada 10. oktobrī 19:35
Te nu ir rietumnieciskās audzināšanas rezultāts. Iedomājieties, ja bērnam līdz 7 gadu vecumam nedrīkst ļaut palikt vienam, viņš taču pierod, ka vienmēr ir kāds blakus. Paaugoties, sākas traģēdija: visi mani pametuši, neviens neizklaidē, un vispār, izrādās, es nevienam neesmu vajadzīgs... Cilvēciņš nezina, ko ar sevi iesākt. Un šis ir tikai sākums, pirmā tādā stilā audzinātā paaudze. Tālāk būs aizvien trakāk.
Samirs Dišlers
2019. gada 10. oktobrī 19:40
Vissliktākā bēgšana no vientulības - ir Pievienošanās Pūlim; Pūlī parasti - visi domā vienādi - bet parasti - neviens patstāvīgi vairs nedomā! Tādu Nedomajošu Aitu baru viegli pārvaldīt Ganiem - gan politiķiem, gan buržujiem, gan darbu priekšniekiem.
Samirs Dišlers
2019. gada 10. oktobrī 19:45
Vientuļo - Patiesībā ir daudz; bet tikai retais to atzīst; Liela daļa cilveku - bailes no Vientulības - pievienojas Pūlim; un tad rodas jaunas bailes - netikt izstumtam no pūļa, ko gan cilvēki padomās, un mācēt lēkāt kopā ar visu aitu baru; jo nošķiršana no bara lielai daļai līdzinās nāvei;
Inga Černika-Zariņa
2019. gada 10. oktobrī 19:51
Kas nu par vientulibu, tagad taču katrs ar savu gludām ierīci no rīta līdz vakaram pavada un caur to ar citiem komunicē pat vienā telpā esot.
Kristaps
2019. gada 11. oktobrī 09:20
Man pašam 28 , vientuļš Tu vari justies ja Tu nestrādā un nodarbojies ar visādām hipsteru , jefiņu lietām , vienkāršiem vārdiem sakot dzenot luni !!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi