Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Tviter Šmiter
2019. gada 9. oktobrī 19:11
Priekš nabadzīgām valstīm tas ir normāli.
Samirs Dišlers
2019. gada 9. oktobrī 19:14
Alkaholiķi! Samaitāta paaudze aug, kam nerūp Komunisma izveide!
janka
2019. gada 9. oktobrī 19:17
Skaistā nākotne!
Beerdrinkers Von Kowelenz
2019. gada 9. oktobrī 19:23
Dishler, tev rūp komunisma izveide:))) dauni tu, jobanijs, tava peesereska pat sociālismu 50 gadu laikā nespēja izveidot! Padlaikos jau Zviedrijā bija sociālisms, bet ne SOCIĀLISTISKO republiku savienībā. Sociālisms padlaikos nebija, bet tu dirs par komunismu, absolūtu utopiju. Bļa, padla utainais:)
Tviter Šmiter
2019. gada 9. oktobrī 19:29
Koblenzer, tavai zināšanai Ķīnā valdošā partija ir komunistiskā.
Dzintars Lielais
2019. gada 9. oktobrī 19:30
Ahujeķ ! Psrs laikā tā nebija!
Samirs Dišlers
2019. gada 9. oktobrī 19:42
PSRS laika arī bija dzēraji, bet - tie bija burzuju aģenti, visi zinaja ka Komunistiska partija to neatbalsta, un darīja visu lai nebūtu; vajadzeja tikai laiku lai visus pāraudzinatu. Bet tagad tada valsts uzstādījuma nav -pāraudzināt;
Māris Strautiņš
2019. gada 9. oktobrī 20:04
Dišler! Komunisms pēc definīcijas nav spējīgs funkcionēt! It kā reizēm saprāta dzirksts ir manāma domu graudā, bet nākamais solis to appslāpē. Neviļus šķiet, ka ir bažas par šizofrēniju. Saki vai Karlu Marksu ir bijis gadījums pārršiķirstīt?
Dzintars Lielais
2019. gada 9. oktobrī 20:25
Lai taču nodzeras stulbās pastalas un nomirst. Paliks gudrākie latvieši.
Samirs Dišlers
2019. gada 9. oktobrī 20:37
Kaut kas nav iespējams tiem kuri nemēģina! Tie kuri mēģina - tie sasniegs, ja ne 1 paaudzē, tad 23 paaudzēs, vajag tikai mērķtiecīgi virzīties uz savu mērķi, centimentru pa centimetram!
Juris Millers
2019. gada 9. oktobrī 21:41
tās ir iedzimtības sekas , alkoholiķis tēs , sekos dēls ,mazdēls ... un tā līdz šī suga izzudīs.
Andris Saulite
2019. gada 10. oktobrī 02:45
bet tas taču ir absolūti normāli ..... 1974 g beidzu 8 .kl un augustā Smiltenes tehnikuma bij ''iestājeksāmenu laiks -- krietna nedēļa -- ņēmām iekšā praktiski visi - nezinu kā skuķi...... -- Pie tam uz ''smagsvara tehnikumiem '' {{koledža}} nepretendēja goblini --- piem veterinārijai togad muitoja 1 no 2,5 ... .....Arī vēlāk regulāri dropējām -- vienīgais ierobežojums -''TEHNIKUMA TERITORIJĀ alkohola lietošana un '''atrašanās galīgā ķēmā"" verboten""- {{par to vnk atskaitīja / tāpat kā par nesekmību -""2"" kādā prieksnetā semestrī bij pēdējais }})....bet pilsētā neviens pedagogs pat ar žestu garāmejot nelika manīt ka redz ''savus studentus"" dzīrojot pie galda kas nokrauts ar alus pudeļu bateriju...... NU NEBIJA mana laika 15-18 gadīgajiem par samaitāšanu stiprie dzērieni ---nevienqa ballīte nebija sausā -- pat eksamenus teicami likām atrodoties ''ķirsī""--- uz ''lielākiem vairākdienu kodieniem pēc pilnas programmas"" tipa Jaungada brīvdienu nedēļa braucām pie kāda no kursabiedriem...... vislabākās atmiņas ir par ''limonādes cehā izblatotajām ēsteru esencēm -- tādas ap 70% alkohola ekvivalents -- brīnišķīgi ekskluzīvi pašu maisīti kokteiļi sanāca ............................................... MES NEBIJĀM BĒRNI VAI ""izglītojamie""--- puiku kojās nebija pat uzrauga -- brīva ieeja un izeja ---- MŪS NEGANĪJA kā stulbus un destruktīvus -- --Mums nebija jāizbauda pazemojumi salīdzinot ar šodienas jaunqatni ,kurai pa kaktiem bailīgi atskatoties ""jāshēmo"" lai nopirktu dzeramos ...- MUMS VNK ĻAVA STUDĒT ,netraucēja arī citas priotitātes UN BAUDĪT JAUNĪBU ((tiesa bij viens ''attrurībnieks - gandrīz vai karojošs fanātiķis"" --kirurģiju pasniedza- perfekcionists līdz pēdējam)) 15 gadīgie jau ir noformējušās personības -- no malas neko nekādas aukles nespēj vairs iedot ==== un ""nosargāt no netikumiem"" jau nu nepavisam ...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi