Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Huks
8. augustā 06:16
Nahren mums būtu jāzin maukas dzīves stāsts??Mums viņa jāžēlo būtu??Dolbanā mauka
labais rabīns
8. augustā 07:56
Nu jā, nopelna 10..20 tk un tas arī viss, jo vietā nāk jaunas, neskartas. Kurš šādu meiteni pēc tam precēs vai ņems pie sevis :(( Meitenes, esat prātīgas ar influencēšanu, youtūberismu un visu pārējo instagram figņu. Neesat pērkamas.
Tabasco
8. augustā 09:34
Tas, ka viena pārdod sevi, nenozīmē, ka tas ir plaši izplatīts. Arī starp augstskolu studentēm ir prostitūtas. Vai tāpēc var teikt, ka visas studentes ir tādas ?
Ādolfs Nāks
8. augustā 12:22
>tobaskam Atceroties studentu laikus, ar vairumu no smukām studentēm pārgulēt nebija problēmu par vakariņām un vīna pudeli.. Ne uz kādu Dubaju nebija jāved, pat Pērnavu nē. Tagad esam paaugušies, viss turpinās.
Aigars Abolins
8. augustā 12:59
But par prostitutu vai pederastu ir eiropeiskas vertibas un eiropeiskas audzinasanas stils.
Modris Draba
8. augustā 15:18
Skaidrojums. Influencers/influencere - ar instagram vīrusu inficētie, kas ir garīgas saslimšanas paveids.
Melānija
8. augustā 15:19
Jā,un meitene pati tādu savas dzīves ceļu izvēlējusies,neviens jau viņu nepiespieda to darīt,bet tā izskatās,ka viņa ar tādu dzīvi apmierināta.Piekrītu pilnībā Aigara Aboliņa komentāram.
Валд Фэлсберг
8. augustā 18:22
Skaista, gudra, veiksmīga. 20 gados patstāvīgi pelna lielu naudu un bauda krāsainu dzīvi. Nav brīnums, ka bauru skauģi rej.
Валд Фэлсберг
8. augustā 18:40
Latvijā ir daudz meiteņu, kas smirdīgos dzīvokļos par ~50 EUR apkalpo katru noplukušu piedzērušos garāmgājēju. Šī meitene par desmitiem tūkstošu ekskluzīvos apstākļos aprūpēta un apjūsmota kā karaliene pavada laiku ar bagātiem, koptiem džentlmeņiem, par kādiem manu komentāru mīnusotājas, uzticīgi dzīvojot blakus tukliem bauru nabagiem, kas pat orgasmu viņām nespēj sagādāt, sapņo ar slienu līdz zemei un atdotu pusi mūža par vienu nakti ar tādiem.
Валд Фэлсберг
8. augustā 18:50
Interesants psiholoģisks fenomens. Man ir 2 komentāri, kuru saturs būtībā ir vienāds. Pirmajam momentā aizgāja vieni vienīgi mīnusi, otrajam - uzreiz plusi, kuriem paralēli plusi parādījās arī pirmajam. Kāpēc? Tāpēc, ka otrajā ir pateikts priekšā pirmā elementārais pamatojums, kas acīmredzot mīnusotājiem tomēr bijis par sarežģītu, lai paši saprastu.:)
Rolands Kviesis
8. augustā 19:32
Dauņi raksta rakstus?! Ar tūkstošiem like ir novērtējuši miljoni sekotāji.. Wtf?! Miljoni novērtē bet like tik tūkstoši??? Loģika?
Janis Berzins
8. augustā 19:42
Sen zināma lieta, bet ja meičas grib tā piepelnīties, kādēļ viņas nosodīt? Tā pati būšana attiecībās ar vīrieti jau bieži vien ir faktiski prostitūcija...
Aigars Abolins
8. augustā 19:50
kriev Валд Фэлсберг, prostituta ir un paliek prostituta, vienalga cik nopelna ! Runa ir par to kada ir meitenu prostitutu mentalitate, ko dod audzinasana skola un citas soc. vides. Agrak biju pret musulmanu migrantiem Latvija. Bet redzot ES pederastijas un prostitutu dzivesveida popularizesanu, pamazam saprotu ka tad jau labak par sievu izveleties skaistu musulmanu meiteni ar hidzabu neka pretigas ES mentalitate audzinatas izlaistuves bez jebkadas morales. Padomajiet par to.
Jampampallo
8. augustā 20:13
Aigar Abolin, kur tu redzi, ka kāds no ES popularizē prostitūciju? To drīzāk popularizē kaut kāds vaņkužīdurļāks valds felsbergs. Viņš tak slavē tās meitenes. Un nesauc vinu par krievu, viņš ir vaņka, nevis krievs. Un vald sūdberg, tu pimpausi neesi sapratis ne tik cik melns aiz naga, kāpēc tev liek mīnusus. Varbūt pēc vairākkārtējas par vaņkužīda nosaukšanas tev pieleks dolbi? Nevienam normālam cilvēkam neskauž mauķēļu dzīve un viņu uzdzīve ar tādiem vaņkžīdiem kā tu. Un vēl Aigaram - pi.ies ellē ar savu islāmismu!
Andis Ziemelis
8. augustā 21:41
Man gan nekadu pretenziju nav pret maukam biezi vien daudz labakas sievietes var but. Piepelnas un ar laiku ta pat paliek pie patstavigiem seksa partneriem .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi