Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
labais rabīns
2019. gada 8. augustā 07:56
Nu jā, nopelna 10..20 tk un tas arī viss, jo vietā nāk jaunas, neskartas. Kurš šādu meiteni pēc tam precēs vai ņems pie sevis :(( Meitenes, esat prātīgas ar influencēšanu, youtūberismu un visu pārējo instagram figņu. Neesat pērkamas.
Tabasco
2019. gada 8. augustā 09:34
Tas, ka viena pārdod sevi, nenozīmē, ka tas ir plaši izplatīts. Arī starp augstskolu studentēm ir prostitūtas. Vai tāpēc var teikt, ka visas studentes ir tādas ?
Ādolfs Nāks
2019. gada 8. augustā 12:22
>tobaskam Atceroties studentu laikus, ar vairumu no smukām studentēm pārgulēt nebija problēmu par vakariņām un vīna pudeli.. Ne uz kādu Dubaju nebija jāved, pat Pērnavu nē. Tagad esam paaugušies, viss turpinās.
Modris Draba
2019. gada 8. augustā 15:18
Skaidrojums. Influencers/influencere - ar instagram vīrusu inficētie, kas ir garīgas saslimšanas paveids.
Melānija
2019. gada 8. augustā 15:19
Jā,un meitene pati tādu savas dzīves ceļu izvēlējusies,neviens jau viņu nepiespieda to darīt,bet tā izskatās,ka viņa ar tādu dzīvi apmierināta.Piekrītu pilnībā Aigara Aboliņa komentāram.
Валд Фэлсберг
2019. gada 8. augustā 18:22
Skaista, gudra, veiksmīga. 20 gados patstāvīgi pelna lielu naudu un bauda krāsainu dzīvi. Nav brīnums, ka bauru skauģi rej.
Валд Фэлсберг
2019. gada 8. augustā 18:40
Latvijā ir daudz meiteņu, kas smirdīgos dzīvokļos par ~50 EUR apkalpo katru noplukušu piedzērušos garāmgājēju. Šī meitene par desmitiem tūkstošu ekskluzīvos apstākļos aprūpēta un apjūsmota kā karaliene pavada laiku ar bagātiem, koptiem džentlmeņiem, par kādiem manu komentāru mīnusotājas, uzticīgi dzīvojot blakus tukliem bauru nabagiem, kas pat orgasmu viņām nespēj sagādāt, sapņo ar slienu līdz zemei un atdotu pusi mūža par vienu nakti ar tādiem.
Валд Фэлсберг
2019. gada 8. augustā 18:50
Interesants psiholoģisks fenomens. Man ir 2 komentāri, kuru saturs būtībā ir vienāds. Pirmajam momentā aizgāja vieni vienīgi mīnusi, otrajam - uzreiz plusi, kuriem paralēli plusi parādījās arī pirmajam. Kāpēc? Tāpēc, ka otrajā ir pateikts priekšā pirmā elementārais pamatojums, kas acīmredzot mīnusotājiem tomēr bijis par sarežģītu, lai paši saprastu.:)
Janis Berzins
2019. gada 8. augustā 19:42
Sen zināma lieta, bet ja meičas grib tā piepelnīties, kādēļ viņas nosodīt? Tā pati būšana attiecībās ar vīrieti jau bieži vien ir faktiski prostitūcija...
Andis Ziemelis
2019. gada 8. augustā 21:46
Janis Berzins. Piekritu tev . Japerk sitas jaizmaksa tas un sitas tikai tapec ka esam kopa . Kolidz kaut kas noiet greizi ta iemesls no tevis skirties . Ta pati prostitucija tik savadaka limeni. Brivam virietim vienmer naudas daudz vairak kabata neka aiznemtam.
Fenomens
2019. gada 9. augustā 09:08
Normāla sieviete nekļūs par mauku, tāpat kā normāls vecis neņems mauku. Par maukām kļūst pavieglas uzvedības sievietes, bez mugurkaula un gribas kaut ko sasniegt. Par mauku klientiem kļūst memļaku, kuri nespēj dabūt normālu sievieti, vai to kārtīgi apmierināt.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi