Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
3 komentāri
Sakārtot:
Atis Priedītis
21. jūlijā 08:36
Joprojām ir bailes pateikt patiesību. Pat šajā intervijā tikai viens jautājums un atbildē viens neko neizsakošs teikums. Šādu cilvēku bija un diemžēl arī šobrīd ir daudz. Aizliegtie un noklusētie ir kā liecības tam, ka vieniem ļāva un citiem neļāva un neļauj arī šobrīd, jo kā izrādās radošo cilvēku "melnie saraksti" pastāv arī šobrīd. Zemāk citāts no intervijas. "– Esi ticies ar cilvēkiem, kuru likteņi ir nenovērtēti vai kaut kādā ziņā viņiem ir darīts pāri? – Domāju, mūsu vēsturē ir daudzi – nesaukšu konkrētus vārdus, arī nesenajā brīvvalsts laikā – cilvēki, kas ir tikuši pārprasti."
Ingus Kuplais
21. jūlijā 10:08
It kā ziņotājs? Jā, Janka Rokpelnis sovdepa laikos bija Barona 12(Rakstnieku savienības) Čilvēks,, bet, kā tauta stāsta, viņš arī ne īpaši slēpa augšminēto faktu. Šitā tak var dajebkuru par sūdučupu nodēvēt, ej nu, pierādi pretējo - otrai sūdu čupai?
Gita Trubiņa
21. jūlijā 10:35
... tomēr aktieris Andris Bērziņš līdzīgā situācijā tā laika sadarbību ar čeku aprakstīja daudz godīgāk... pietrūkst drosmes režisoram paskatīties patiesībai acīs!!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi