Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
60 komentāri
Sakārtot:
Logiski
5. jūnijā 20:55
Madonā labāk uzreiz iet uz Cepli traukus mazgāt vismaz tiem jobanajiem mazbērniem...
Andris Dadzis
5. jūnijā 21:00
Es ar ta kadreiz domaju, tagad noladu savu mulkibu. Pelnu savos 52 gados normalu naudu,bet cik ilgi?
bashka
5. jūnijā 21:00
Es 80% skolēnu uzskatu par dauņiem...
Dzintars Lielais
5. jūnijā 21:04
80 percenti bērni ir gudrāki par mani
tēvs
5. jūnijā 21:05
tā ir. sevišķi augstskola. es bērniem nemaksāšu. daudzos darbos ar videni maksā ne mazāk kā tiem ar diplomiem. piemēram, celtniecība. pie tam, ja ir 5 bērni, es to nevaru atļauties. šis prieks priekš vienīgajiem bērniem ģimenē.
bērnu domāšana un viss
5. jūnijā 21:06
Bet tā tāču ir tipiska jauna skolnieka domāšana,ko tur ko brīnīties,katrs bērns pasaulē labprāt neietu skolā,nekas jauns.
zambala
5. jūnijā 21:08
Augstskolā neiet lai nopelnītu vairak, bet lai kļūtu akadēmiski gudraks.
skolēns
5. jūnijā 21:10
skola ir jēdzīga, bet pusi stundas skolotāja cīnàs ar nepaklausīgajiem. es vēlētos kaut vecāki varētu atļauties mani ielikt privātskolā. draugs, kurš tur mācās , krietni vairāk zina plus mūzikas instrumenti, pāru dejas ar meitenēm, pēc kurām alkstu .
zambala
5. jūnijā 21:10
Filosofa vai Teologa izglītību augstskola iegūst - ne jau lai labāk nopelnītu, bet lai kļūtu gudraks, inteligentāks cilvēks, un lai tuvinatu Komunismu. Bet ir kur cilvēki dzerstās pa kojām, apgūst jurista profesiju, un daudz pelna, bet šaubos vai ir gudraki, inteligentaki cilvēki.
Decoy
5. jūnijā 21:12
Need V and|or key anyway before pill(to make sure)..but without act in daylight..nighttime cinema and from some girl cause boy..but did nothing to upset..and doing it for personal reasons and not much options..either that or chat or neutrality but with 'fix'. There is no need to marry if not want but simply give try ability..
Decoy
5. jūnijā 21:19
But i not want take by force..only if they agree with me. I am normal and polite. I don't consider people into Kens and Barbies to play with.
Dzintars Lielais
5. jūnijā 21:20
Mans iq ir mīnus 65
Decoy
5. jūnijā 21:22
Those cruelish thoughts not come from me but i can control whoever they might come from cause some kind of connection. And not afraid of 'them'..just not want wasted life and|or pointless death.
Noyb
5. jūnijā 21:24
21:06, nav gan. Persona nav parmainijies un attistiba nav apstajusies pilniba. Tikai mazliet vajag veselibu atgriezt.
Salvis Dišlers
5. jūnijā 21:24
Piem., mans draugs Beness Aijo - ir Bioloģijas zinātņu Doktors, augsti mācīts vīrs; bet vai viņš ar to vairak nopelna?! Nē, jo sirdī ir Revolucionars!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi