Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
428 komentāri
Sakārtot:
Ups
16. maijā 14:40
Un kur mūsu Rinkija paziņojums un nekavējoša reakcija uz tautiešu aizvainošanu? Kad jālec pakaļ usņas paiņojumiem tad uzreiz ĀM reaģē, bet kad jāiestājas par tautiešiem, tad ne čiku ne grabu! Nodokļus gan VID grib slaukt ali uzturetu Rinku ar pārejiem čomiem tusiņos...! Ne valsts bet parodija!
izbadējies Putinkvekšķis
16. maijā 14:40
Vatņikus nekur nemīl.Krievija ir nāves,terorisma un pederastijas simbls visā pasaulē,pat skolnieki rietumos to jau apzinās,tāpēc visi kuri fano par to mēslaini un stukaču Putinu,tiek pasūtīti dirst.
L39
16. maijā 14:40
tad kursh uz kuru kliedza lai brauc uz krieviju.un kaads sakars ar krieviju?
ķīnietis
16. maijā 14:42
Sibīrijas vatāni,go home,we dont need no kacaps in our Syberia!
žurnaļugām virsrakstā gramatika klibo
16. maijā 14:43
Cietušais atcerējies, ka kāds no skolēnu pūļa, kas sapulcējies ap kautiņa vietu, kliedzis: "Brauc atpakaļ uz Krieviju, neģēli!" Bet žurnaļugas saraksta tā it kā piekautais kliedzis "Brauc atpakaļ ...
E.V.
16. maijā 14:43
Varētu padomāt ,ka LV ir labāk.Smieklīgi!
Ansis 🐵
16. maijā 14:44
Nu ko,daspēlējāties krievtovci ar savu debīlo riešanu un Krrievānijas smirdēšanu pa visu pasauli.Tas anti vatņiku vilnis uzņem apgriezienus un drīz visā pasaulē Putina skrandaiņus sūtīs mājās.
Kurmis Kurmis
16. maijā 14:44
Tur jau tā lieta,ka ārzemnieki nezin ne Latviju,ne Igauniju!Viņiem viss uz austrumiem ir krievija!Krievus neieredz tas nu gan ir ! Lai krievijas tūristi Turcijas viesnīcās nezagtu dvieļus,turki uz tiem sakuši izšūt :"Slava Ukrainai!"!!!
tam ansim
16. maijā 14:46
tas starp citu bija latvietis kuru sita un par krievu turēja. Vai zini kādēļ?
16. maijā 14:48
kamēr nebūs līdzcietības, tikmēr naids plauks un ekonomika bremzēs. jānosaka bargi sodi arī šejienes interneta komentētājiem.
:)
16. maijā 14:52
Putindauņus rietumos salīdzina ar Āfrikas bēgļiem un musļiku barbariem,vai pat ir vēl sliktāka attieksme pret vatņikiem,bet paši vainīgi,tā ir,ka visiem uzbāžās ar russkij mir,auro,aprej un noķēza valstis un tautas kuri tie ieradušies pēc maizes.
Buuu
16. maijā 14:53
Nu vai ir tā vērtas tās 1200 mārciņas un tavs bērns uzaug starp primātiem? Valsts skolas tur ir nejēgā zemā līmenī...
Pilnīgi iespējams
16. maijā 14:54
Nez vai tas bija anglis, visdrīzāk babajs, kaut gan viņiem visiem poh... krievi, latvieši, leiši. Poļakus vēl daudzmaz atšķir, bet pārējos austrumeiropiešus ne.
Haldens
16. maijā 14:55
Darba mekletaju negativa puse,,,pirms 15-20 gadiem ta nebija,,,tiesam nebija,bet,angli ir ka jau angli,-iedod pa dullo,bet pec tam pavaica,no kurienes esi un kads tavs vards😄
Янис 🐵
16. maijā 14:57
Viņš noteikti britiem centās iestāstīt,cik varena ir Putlera graustu Krievija,draudēja ar kodolieročiem,visur piemininēja piderus katrā teikumā,līdz kamēr visi tie vatņika murgi apriebās un dabūja pa ņurbām.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi