Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 13. aprīlī 08:56
Liels paldies par tiesam interesanto rakstu.
JANISBERZINS
2019. gada 13. aprīlī 09:31
Svarīgākais ir nelietot indīgo dzimtas augus!
Uldis Kims
2019. gada 13. aprīlī 09:48
Kā sestdiena,tā atkal viena ragana izlien no skapja! Nu ,ir gan viņas te Latvijā savairojušās,gandrīz kā ātrie kredīti,vismaz naudas kāšanas ziņā vienādi. Slikti tikai tas,ka bagātie par visu to pasmejas,bet nabagie un slimie tic brīnumiem un gatavi ziedot pēdējo centu,jo cerība ir muļķu mierinājums.
Uldis Kims
2019. gada 13. aprīlī 11:33
Redzu,ka šito murgojumu neviens nelasa,izņemot Alidu,kas pati gatavojas rādīt savas spējas un tagad apgūst pieredzi.
Dainis Dobelis
2019. gada 13. aprīlī 12:39
Šitā tante strādā uz tumsonīgiem tās klausītājiem. Jo vairāk tādu, jo patīkamākas tantei sajūtas. BET, kas tas par mudaku, kas šito slimo sievieti vēl mums pasniedz, gandrīz, kā glābēju? Un kurš ir tas redaktors, kurš to bāž mums purna priekšā, lieliem burtiem lasīt? Vai tā nav tautas prātu lēna zombēšana? Atlaist visus. Portālu slēgt. Kur ir Valsts Drošības Dienests?
Kirill Kotovsky
2019. gada 13. aprīlī 14:05
Вы бросите куpить навсегда на утро, если пройдете этот советский курс https://utka.su/vdoh Не прикладывая усилий, у вас просто исчезнет желание курить! Я курильщик со стажем больше 25 лет и бросал раз 100, но только от этого чувствуется реальный эффект! Уже не курю год и ни разу не тянуло!
dzintra
2019. gada 13. aprīlī 14:53
Kungs Dobeli,valsts drošībai šajā sakarā nekas nedraud.Jūs varat arī nelasīt,bet,ja izlasītu,varbūt drusku gudrāks kļūtu un neliktu slēgt portālu un visus atlaist.Ne portāls tiks slēgts,ne visi atlaisti,jo jūs neesat pielicis izsaukuma zīmes pēc savām pavēlēm.
Nazars
2019. gada 13. aprīlī 15:47
Cilvēkiem jāiet pie ārstiem, nevis pie kaut kādiem krāpniekiem, kuri ir pa slinku lai strādātu godīgu darbu! Pēc acīm ien redzams, ka viņa neko nespēj izārstēt, meklē tikai durikus, kuriem varētu makus patukšot!
Irēna Dombrovska
2019. gada 13. aprīlī 16:40
Ļoti zinoša, dabas apveltīta, atsaucīga dziedniece, kura daudziem cilvēkiem palīdzēja gūt sirdsmieru un atgūt veselību. Komentētāji, lūdzu, esiet uzmanīgi ar savu negāciju izpausmēm, jo bumeranga likumu neviens nav atcēlis.
andis
2019. gada 13. aprīlī 18:59
kārtējā krāpēja un pūšļotāja. bet aitas cērpamās priecīgi blēj, rekur tepat kādas 2-3 jau izlīdušas
andis
2019. gada 13. aprīlī 19:10
kas tur būs ar to bumeranga efektu? viņas dvēsele atlidos un piekaus mani? :D //Tikai jāatceras arī tas, ka plaukstas ir miniatūras ķermeņa kopijas. Īkšķis atbilst galvai un kaklam, rādītājs un mazais pirkstiņš – rokām, lielais pirksts un zeltnesis – kājām. Plaukstā var atrast arī visus iekšējos orgānus. --- vai dziedniece var pateikt, kurš punkts uz plaukstas atbilst plaukstai??? ;P bet vispār slimnīvas un aptiekas vajag klapēt ciet, šitā šarlatāne tak visus sirdslimniekus ar mentola tabletēm izārstēs un atdzīvinās, ar pārējiem pietiks parunāt. šitik traka dē-šana kādu laiku nebija lasīta
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 13. aprīlī 22:26
Izradas so, ta viņa saucamo murgojumu, lasa ari ULDIS KIMS. Ziniet KIM, kada jums dala gar mani? Es jus nepazistu un pazit negribu, jo tiesam redzu un jutu kas jus par cilveku. Bet man loti patik tadi raksti, jo visam tam loti,loti ticu.
Lerry Mulen.Jr
2019. gada 15. aprīlī 07:46
Svarīgākais ir neiet pie šādiem šarlatāniem. Un beidziet par viņiem rakstīt. Tie ir nelaimīgu cilvēku apkrāpēji

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi