Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Lauris Bowmann
2019. gada 20. martā 18:47
Visu cieņu
Arnis Simtnieks
2019. gada 20. martā 20:05
Tieshaam.visu cienju.it sevishkji.Maasinjaam!!!
Jānis Liepa
2019. gada 20. martā 20:52
Kāpēc cilvēki dzemdē bērnus? Tikai priekš sevis. Viss. Nav cita iemesla. Cilvēkam ir bērns tikai tāpēc, ka viņš to pats personīgiI vēlējās. Bet kāpēc bērniem no tā ir jācieš, ka mēs kaut ko gribam priekš sava EGO? Mums nav morālu tiesību spēlēties ar cita likteni, jo mēs nekādā veidā nevaram zināt, kādas likstas būs mūsu atvasei, bet tad kāpēc riskēt??? Kas mums dod tiesības spēlēt šādu azartspēli ar cilvēku, kurš piedzims un būs spiests izjust visus dzīves "jaukumus" uz savas ādas, jo redz mamma ar tēti gribēja bērniņu. Kā minimums, mēs zinām, ka mūsu bērniem GARANTĒTI būs visu mūžu jāstrādā, jāslimo ar dažādām slimībām, jākonkurē ar citiem, jānoveco un jānomirst, bet pirms tam vel jāizjūt tās nenormālās sāpes, kad vecvecāki un vecāki ar laiku "aiziet" no dzīves. Tu komentētāj gribi, lai tavs vel nedzimušais bērns tam visam iziet cauri? Un tu sevi vel uzskatīsi par mīlošu vecāku??? Tev bērns vel nav, viņam nekas nesāp un viņam neko nevajag, tad lai tā arī paliek, tas būs tikai humāni.
Aigars Tētiņš
2019. gada 20. martā 21:10
Vai Jūs Jāni esi vesels? Esmu noraizējies par Jūsu viedokli! Vai tas nozīmē, ka nevajag laist pasaulē bērnus? Jums tas nešķiet pretdabiski?!
Nellija Ko
2019. gada 20. martā 22:03
Lai tas idiots Jānis ar savu bezbērnu propagandu dodas uz Kīnu. Sazin kādiem ceļiem pats šajā pasaulē ielīdis!
Ineta Medne
2019. gada 21. martā 02:09
Jánis droshi vien no Ádama ribas veidots :D
artis sīlis
2019. gada 21. martā 07:25
Jānis Liepa ,domājams ir neapmierināts ar savu dzīvi un nepateicīgs saviem vecākiem par nākšanu pasaulē...parasti šādi cilvēki ir ar pašnāvnieciskām tieksmēm....tikai neparauj pārējos līdz...jo pie mums ir populāri šiem trakajiem iebraukt pretējā joslā...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi