Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
Pastalkvekšķis
2019. gada 6. martā 07:12
Kas tas tāds ?
:/
2019. gada 6. martā 07:37
Es noteikti neatbalstu alternatīvo medicīnu vēža gadījumos un ja pašam būtu līdzīga diagnoze, cīnītos tomēr tai standarta ceļā, nevis skrietnu pie kaut kādiem babukiem vai večukiem ar tējiņām.. Tomēr konkrēti Stīva Džobsa gadījumā ir viens "bet". Cik vidēji ar viņa diagnozi dzīvo rietumu medicīnas ārstētie pacienti.. un cik ilgi dzīvoja viņš.. Un Stīva Džobsa gadījumā jau nu runāt par pāragru nāvi tomēr galīgi nebūtu pareizi. Ja viņam pasaka - ej sakārto lietas, tev palicis 6 mēneši.. bet tā vietā džeks nodzīvo ražīgus 6 gadus. Tomēr - tu neesi Stīvs Džobs.. ņemt viņu par paraugu sev nevajadzētu. Ja piemeklē tāda sērga, tad nav ko mētāt no sevis hipiju-miljardieri, bet jādara tas ko dakteri saka.
Tīna
2019. gada 6. martā 07:43
Nu un ka neziedoja,kāpēc tiem kam ir smadzenes jāatdod sava nauda tiem,kam smadzeņu nav...Un cik Latvijā neziedoja,izgāž visu naudu vācu vai žīdu klīnikās un drīz tāpat nomirst.
Aga
2019. gada 6. martā 08:01
Atgādinām biezajiem,nauda nekad nav glābiņš no slimībām un citām nelaimēm, tāpēc beidziet to bāzt zeķē....
hehehe
2019. gada 6. martā 08:09
Vai tad Bono ar savu "labdarības" fondu "One", no kura burtiski tikai 1% tur saziedoto līdzekļu tiešām aiziet faktiskai labdarībai, ir labāks cilvēks par Stīvu.. kurš vienkārāši ražīgi strādāja un pateicoties kuram, šobrīd jebkuram migrantam ir smartfons - pieejams produkts, kura izstrādē nenoliedzamu ieguldījumu tas džeks dzīves laikā izdarīja... Kamēr Bono vazājas pa pasauli ar privāto ļoteni un tikai ļečī par to cik sociālisms ir kruts :)) Īsāk sakot.. paldies par rakstu protams. Sapratu, ka pareizi daru netērējot naudu uz šī žurnāla pirkšanu. Dakteri man nepateica, ka čalis, kurš nodzīvoja 6 reizes ilgāk kā pārējie ar viņa diagnozi, nomira pāragri, jo nedarīja to pašu ko pārējie pacienti... un vispār bija nejēga hipijs, jo inovēja faktiskus produktus kas uzlabo dzīvi pat vienkāršākajiem letiņiem, ne tikai nabadzīgākajiem āfrikāņiem, nevis tēloja no sevis labdarīgu sociālistu balamuti... Kaut kā sagribējās ar kādu prātīgu dakteri pat papļāpāt pie kādas glāzītes :))))
> Aga
2019. gada 6. martā 08:14
Aga.. tu to Rokfelerim pasaki.. nu tam tur ķēmam, kuram to sirds transplantāciju taisīja 6 reizes, par spīti tam, ka tas bija pretrunā visiem transplantāciju regulējumiem arī tad, kad viņš tam jau bija pārāk vecs priekš transplantācijas :)))
Stulbi
2019. gada 6. martā 08:37
Liidziigi kaa taaa modele Sanita. Vinai arii vareeja opereet Bet vina neopereeja. Bet mekleeeja alveju un liidziigu sviestu
Juhans
2019. gada 6. martā 08:39
Varbūt vinu varētu glābt jaunu bērnu asinis?
super truper baigie noslēpumi
2019. gada 6. martā 09:13
Ārzemēs cilvēki nekautrējās par aizgājēja nāves iemeslu. Te pat Džobsam ir norādīts vēža veids, viņš bija tāda slavenība, bet tas netiek turēts kaut kādos aizplīvurotos noslēpumos. Bet pie mums vienmēr viss ir tādā noslēpumā, nedo dies kāds uzzinās no kā tur kāds ir nomiris. Ne mēs zinājām Valtera vēža veidu, arī Žagara nāves iemesls ir tādā noslēpumā. Cilvēki varbūt vairāk piesargātos un domātu līdzi, ja zinātu, no kā citi ir nomiruši. Bet pie mums jau kā pie mums.
fdx
2019. gada 6. martā 10:35
šis bija perfekts piemērs, ka cilvēks ar mega naudu pat nevar to vainu pieveikt, kur runāt par visiem pārējiem gadījumiem.
astalavista
2019. gada 6. martā 10:47
Nabags, kurš nebāž naudu zeķē nomirst tikpat ātri, vai pat ātrāk (jo nav naudas visādām jaunām eksperimentālām zālēm). Tā kā frāzi "nebāž naudu zeķē" var aizvietot ar "nebrauc karietē" vai "nelēkā uz vienas kājas pēc pamošanās"... teikumam būtu tikpat liela jēga.
cik lasiju
2019. gada 6. martā 11:17
arzemju prese, tad tas veza paveids, kas bija vinam, butu ticis atri uzveijkts, ja butu uzreiz lavies parastajai medicinai. Pec pieredzes-daudzi cilveki pashi labpratigi novilcina procesu un burtiski ta ir ka pasnaviba, lidz kads notikums vai ideja piespiez viniem shkirt izskiroshu soli doties pie medikiem. Ir loti gruti pienemt, ka kaut kas tads noticis ar pasha kermeni. Kapec ta notiek? Ir versija, ka esoshais vezis rada depresiju. Un depresijas del daudzi novilcina arsteshanos, burtiski rodas neticiba un tendence sevi nogalinat. Nekad nevajag padoties shai depresijai. Jacinaas!
kā man nepatīk šādi spriedelējumi
2019. gada 6. martā 12:00
arī šis paveids ir ļoti ļaundabīgs, un runas par to, kā nu tik uzveiks viegli kā smejies, ir neatbilstīgi patiesībai. Arī tam ir paveidi, kas padodas, bet ir tādi, kas nepadodas nekādai ārstēšanai. Protams, nekāda "alternatīvā medicīna", ja var operēt.
a?
2019. gada 6. martā 12:22
To Super truper - nekàdu noslēpumu tur nav, Żagaram bija prostatas vēzis.
to a?
2019. gada 6. martā 12:48
Zagaram nebija prostats vezis, ta ka nevajag te d....

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi