Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
48 komentāri
Sakārtot:
Arī ceļotājs
6. janvārī 07:58
Nedod dievs noķert kādu eksotisku erosa slimību. Ir arī neārstējamas. Attiecībā par dzīvības drošību- tas ir tikai laika jautājums.
a
6. janvārī 08:18
kāpēc meksikāņi mūk no savas jaukās dzimtenes?? tas nozīmē,ka tomēr tur ir kaut kādi sūdi. ar mums viss skaidrs-mākslīgi veidota nabadzība niovedusi cilvēkus pie tā,ka jābrauc prom,
hoho
6. janvārī 09:10
jauki ta celot menesiem gadiem ja ir lidzekli un nav jastrada nav gimenes bernu un nekas nesaista
ha ha
6. janvārī 09:13
alisei daudz babaļa,pat cēsīs.
Juhans
6. janvārī 09:36
Ir diži jāreklamē projāmbraukšana, jo projāmziabraucis cilvēks ir daudz interesantāks - viņam ir ko pastāstīt par svešajām zemēm, savukārt tās "piepes", kas sēž Cēsīs un Priekuļos, no gada gadā aizvien vairāk pieņemas svaŗā un tāpēc neko vairāk par vietējiem dzērājiem nedabūs.
f
6. janvārī 09:52
galvenais lai aizbrauc uz indiju pēc garīguma un pastaigā minikleitā
Super
6. janvārī 09:55
Cik laimīgs būs viņas nākamais vīrs par šādu pasaules pieredzi.
īpaši stulbs
6. janvārī 09:56
Kāpēc Alise nepateica, kā ar seksa vēlmi tiek galā? Tā taču ir ļoti svarīga ikdienas dzīves sastāvdaļa.
Juhans
6. janvārī 09:56
Kad sieviete kļūst viņa pati, viņa vislabāk uzzina, cik gaŗas / īsas kleitas vilkt, jo tikai viņai pašai ir tiesības rīkoties ar savu no(ķer)mani.
Ir nācies
6. janvārī 10:03
parunāt ar vietējiem, kuri pastāsta kā šīm ceļotājām izdodas paceļot tik lēti. Izdzirdot vārdu latviete, ohh smaids sejā garantēts resns vai vecs, melns vai brūns.
ha ha ha
6. janvārī 10:16
bildēm un rakstam cauri spīd vidisa neizdarība un nekompetence.
Laimētava
6. janvārī 10:29
Ja es tur ceļotu, es tik lēti vis neceļotu.
Zarnis Uižnieks
6. janvārī 10:38
Alisītei ir bagāti draugi, kas ļauj šitā dauzīties pa pasauli. Latvju meituks, bet pasauli iepazīst. Pat 7 puikas uz vienu meituku...
sveta nevainiba
6. janvārī 10:51
...Es ko? Es neko! Tas jau Raimonds,kurs sagribeja magiskas senes ,bet es tapat dzivoju taja maja ,par skaistam acim!....Tas viss lasitajam izklausas neticami meligi,jo,domaju,ka meitene Alise ir pazistama gan ar zali,gan mag.senem,gan ar daudzu citu veidu apreibinasanos,ko mums te nestasta!Lidz ar to zud ticamibas moments! Nav viss tik skaists un nevainigs celojot menesiem pa Meksiku! Piem.sitadas single celotajas 75% ir izvarotas ! Varbut vinai laimejas but vienai no 25%.
Pepē
6. janvārī 10:55
Kas taa par tukshziedi no ceesiim? blandoties pa pasauli cer vismaz vienu bernu sagrabstit un neka, jablandas atkal uz gvatemal :D

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi