Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
Otto Kurmis
2018. gada 6. novembrī 08:31
Bērniem ir svarīgi zināt, ka 1990. gadā komunisti centās nodibināt savu kabatas valsti, pielāgojoties jaunajai realitātei, kad PSRS sabrukums bija acīmredzams. Itaks, pēc puča izgāšanās, jaunā koloniālā ateja bija dzimusi/tapusi atzīta, jo 1992. gada maijā Latvija tapa ievilkta tai jau sagadavotajā žīdu cilpā - Starptautiskajā Valūtas Fondā, līkdeguņa Godmaņa vadībā.
haha
2018. gada 6. novembrī 09:39
Mīts - “Gripas vakcīna var kaitēt veselībai” Šādam apgalvojumam nav nekādu pierādījumu un to nevar pamatot zinātniski, tieši otrādi, pētījumi pārliecinoši apliecina to, ka vakcīna ir droša un efektīva. Vakcinācija var radīt pārejošas reakcijas - paaugstinātu temperatūru, pietūkumu un sāpīgumu dūriena vietā, kas ilgs ne vairāk kā divas dienas.<<<<<<< Liels paldies, jāsmejas. Atminos to drausmīgo mēnesi ko visa ģimene nogulējām gultās ar drausmīgām galvas sāpēm un temperatūru. Pēc tam mums palika blaknes - problēmas ar sirdi un citas. Un tas viss mums trijiem cilvēkiem parādījās tieši pēc potēšanās pret gripu. Labāk ēdīšu ķiplokus saujām nekā vairāk potēšos.
haha
2018. gada 6. novembrī 09:41
atvainojos, ne tai vietā ierakstīju
imho
2018. gada 6. novembrī 10:09
Labi jautājumi un atbildes. Komunistu propagandas mašīna apraudājās aiz skaudības...
Sâkums
2018. gada 6. novembrī 11:51
Mâcîjâs izrunât pirmos vârdus.
a
2018. gada 6. novembrī 14:32
jāpastāsta par parādu, kuru būs jāturpina maksāt kad izaugs un sāks strādāt, jānosauc visu onkuļu vārdus, kas uzkrāva šo parādu daudzām paaudzēm, glābdami privātās bankas, jāparāda elektrības rēķinus un jāpastāsta par šo rēķinu īpatnību, ko kādreiz ierakstīs Ginesa rekordu grāmatā - ka par produkta cenu uzzinām pēc tā apēšanas, jāpastāsta, kāpēc šeit nekas nespīd un savlaicīgi jāgatavojas braukt prom.
No ASV
2018. gada 7. novembrī 05:33
Divas lietas -- Kaa 1940 gadaa okupeja Latviju... Kaa es saprotu taa Mol-Rib pakta nebija slepene bet bij slepeni protokol tapec labak teikt "...M-R paktu, kuraa bij slepeni protokoli kuros abas lielvaras savaa starpaa nolem parnemt un sadaleet starp viniem Austrumeiropus suveranos valstus, turklaat ari Latviju." (Es nemeginaa uzlabot kaa raksteets -- jo tas man nebut iespejams -- bet pielikt klat ka tie bij suverani valsti iesaisteet League of Nations.) Otra lieta --Vai Latvijai ir draugi pasaule? Manuprat but lab minet ari ASV starp Latvijas draugiem. Ja, Jus miniet NATO naceejas bet ASV ir starp trim valstim (ari Vatikans un Irija) kas neatzin PSRS okupaciju ne de jure ne de fakto. Un ari bij daudz draudzeeg valsti Eiropa un citur kas neatzin de jure okupaciju. Tas bij vis loti nozeemeeg viss to garo okupeto laiku lai nezaudet cereebu trimdaa un es ari domaa Latvijaa.
0-0
2018. gada 8. novembrī 07:10
Ak Dievs, atkal tā idiotiskā kurmja otto vaimanāšana. Tādi bezdeļi sabojāt spēj visu. Pat, ja atzīstam, ka valstī ir milzīgas problēmas, esam parādā (bet kura valsts tad nav) un iet grūti, tad vienalga nesaprotu, ko labu dod tāda kaukšana par ateju, kolonijām? Otto kurmi, ko tu darīji, lai komunisti neizveidotu kabatas valsti un žīdeļi neievilktu SVF jūgos? Ko tu darīji gudrais perdeli? Neko, šņukstēji galvu iebāzis spilvenā, un turpini šņukstēt vēl tagad. Idiots, ne darītājs, ne runātājs jeb ne p|sējs, ne karognesējs!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi