Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
26 komentāri
Sakārtot:
Egle
2018. gada 23. oktobrī 08:17
Jaunā paaudze nav vairs tik aprobežotas, postpadomju, pātarskaitītāju homofobiskas pastalas :))
Egle
2018. gada 23. oktobrī 08:25
postpadomju aprobežotās pastalas apliek 15 gadīgu pusaudzi , jauns trulisma līmenis :))
Egle
2018. gada 23. oktobrī 09:40
Paldies, pārliecinājos, ka pastalas ir totālākas deģenerātes, no sākuma domāju, ka tikai homofobiskas, bet nē, vienkārši totālākie idioti sastāv no pastalsabiedrības :)) Tiešām, paldies komentētājiem, kas ļāva man to saskatīt.
labais rabīns
2018. gada 23. oktobrī 11:27
Būšu skarbs. Bezdarbnieku paaudze. 15 gados strādāju fizisku darbu. Ko šie darīs ar miltiem matos?!?!
Ivans Godmanis
2018. gada 23. oktobrī 12:02
Izlasīju komentārus :) tomēr kaut kāda cerība tajos latviešos vēl ir. izņemot egli. egle ir slims pediņš
Gunaomg
2018. gada 23. oktobrī 13:57
Pārsteidzoši veselīgs un jēgpilnīgs saturs! Prieks par tik daudz sekotājiem. Malacis, ka to dari un pozitīvā veidā ietekmē sev apkārtējos! :)
beerdrinkers
2018. gada 23. oktobrī 14:00
Nabaga meitēns. Actiņas aizpampušas, pumpas uz sejiņas, tas no olbaltumvielu trūkuma. Matiņi aplūzuši, neēd biezpienu un kaļķis trūkst, drīz arī nadziņi sāks lūst...nu traki.
Laura Ferrera
2018. gada 23. oktobrī 14:19
Manuprāt ļoti saturīgs kanāls. Pateicoties šim rakstam par to uzzināju, tagad ar interesi to skatos un apbrīnoju cik daudz 15 gadīgajai meitenei ir ko teikt, apbrīnoju drosmi un pārliecību par sevi, kas man 15 gados nebija pat uz pusi tik daudz. Mīļā neklausies visu, ko raksta riebīgi cilvēki, jo tādi ir visur un iekomentes par jebko, jo viniem vajag kaut kur izgāzt savu negatīvo enerğiju. Turpini darīt to, ko dari. Tev lieliski sanāk! Un 10000 sekotāju ir WOW! Malacis :)
Indra Ozola
2018. gada 23. oktobrī 14:37
Īsts vegāns, kurš tiecās pēc visa dabīgā un dabiskā un neēd pat medu, tā reaģēot uz bišu ekspluatāciju, nemaz nezina, ka avokado, mandeles, vīģes, ķirši, kivi un melones arī nedrīkst lietot savā uzturā, jo šo augu kultivēšanā tiek izmantots bišu darbs tā teikt "nedabiskā veidā" - bites tiek speciāli transportētas no viena lauka uz otru citkārt vedot pāri visai valsts teritorijai. Nedabiski izmantojot šos dzīvniekus, par vegānu uzturam nederīgiem tiek padarīti arī brokoļi, gurķi, salāti... Tā, ka, dārgie vegāni, ķerieties nu paši klāt sava uztura audzēšanai! Tirgus un ekobodītes te nelīdzēs.
andis
2018. gada 23. oktobrī 15:55
Nabaga alus dzērāji. Actiņas aizpampušas, pumpas uz sejiņas, resns vēders no cūkas kāju rīšanas. tiem, kas te ar vegānu uzturu izprot tikai zāli vai ogļhidrātus un olbaltumvielu trūkumu -- ar jums pat diskutēt nav vērts. protams, vienkāršāk tak ir uzcept to ikdienas kotleti un uzskatīt, ka ēd baigi veselīgi...
beerdrinkers
2018. gada 23. oktobrī 16:21
andi, tu uzskati, ka piena, skābpiena produkti, olas, cilvēka uzturā nav vajadzīgi? Un domā, ka to, kuri nav veģetārieši, ēdienkartē ir tikai kotletes un cūku kājas? Cilvēks ir visēdājs. Ja to "nabaga alus dzērāji" veltīji man, tad smagi kļūdījies, ēdu arī daudz dārzeņus, zivis un piena produktus. Un manā vecumā (52), ar augumu gandrīz 2 metri, 80 kg svars ir OK. par veģetārismu- man būtu pieņemams tā vienkāršākais variants- neēst zīdītājus, tas no manas ēdienkartes izņemtu tikai cūciņu, paliktu putnu gaļa un zivis, pilnīgi pietiekoši normālām uzturam. Bet vegānisms, man šķiet, ir nelielas psihes nobīdes. Piena produkti ir vajadzīgi. Kaut gan tā ir tikai vegānu darīšana, mani tas neskar. Ēdiet to, ko jūs vēlaties.
Līva Būūūū
2018. gada 23. oktobrī 16:28
Cik forša un pozitīva meitene :)))
beerdrinkers
2018. gada 23. oktobrī 16:38
Ir jau viņa forša un pozitīva. Bet puisi viņai vajadzēs vegānu, reti kuri čaļi ir vegāni. Redz, čalim būtu pieņemams, ka viņa meitene pārtiek no trušu barības..bet meitenei nebūs pieņemams, ja čalis atnesīs cūku ribas un sāks virtuvē tās šmorēt. Nu tā viš i...
beerdrinkers
2018. gada 23. oktobrī 16:49
Meitenīte gan ir ļoti jauniņa, viss var mainīties- vegāns vai veģetārietis, tas nav uz visu mūžu, tā nav diagnoze. Es zinu meiteni, kura divus gadus neēda gaļu un zivis, kaut gan viņas vīrs gaļu ēda, pat grileeja abi kopā, bet meitenei vienkārši gaļu neprasījās. Viņai gan nebija nekādu iebildumu, ka vīrs ēd gaļu, pat gatavoja vīram gaļu, vien pati neēda. Vegāns gan viņa nebija. Tad viņiem piedzima bērniņš un meitene atsāka ēst i gaļu, i zivis.
F
2018. gada 23. oktobrī 18:47
Gaidu kad būs 9 gadīga transģender persona... Tikai tad to varēs saukt par progresīvismu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi