Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
5 komentāri
Sakārtot:
debila reklāma
2018. gada 30. maijā 23:47
Mana paaudze izauga ar rotaļlietām, kas saturēja, pēc debilo ekonacistu un debilagresīvo teleubagu priekšstata, bīstamas vielas. Lielāko daļu no šīm rotaļlietām es būtu varējis norīt, tikai nez kāpēc to nekad nedarīju.
trīciet bailēs, ekonacisti
2018. gada 30. maijā 23:48
ROTAĻLIETAS IR IENAIDNIEKS!!! BAIDIETIES, BAIDIETIES!!!
zzzz
2018. gada 31. maijā 01:54
nuu es domaaju ka sheit ir runa vairaak pat to ka,,lielajaam ziviim''kremt un saak sist pa kabatu ka maate savam mazulim nepeerk bezgaumiigu grabuli pa 10eiro bet humpiishos nopeerk normaalu brenda grabuli pa 20 centiem.
:)
2018. gada 31. maijā 07:00
Jārēķinās tikai ar to, ka vecākiem būs lētāk, mazāk piesārņos planētu, ja atkārtoti šo rotaļlietu izmantos arī tavs bērns (nevis pirks jaunu un ļaus šai rotaļlietai nonākt planētas gandrīz bezgalīgajos atkritumu kalnos), uzņēmējiem un rotaļlietu ražotājiem būs neliels gaidītās peļņas iztrūkums, bet pati rotaļlieta - nomazgāta, notīrīta, salabota (Nu varbūt arī dezinficēta, ja tik drausmīgi no visa bail) dzīvos un kalpos vēl vienu dzīvi.
Lii
2018. gada 31. maijā 09:56
Nu būsim godīgi tā saucamajās "humpalās" mūsdienās var atrast daudz kvalitatīvāku un diizaina ziņā interesantāku apğērbu nekā mūsu lielveikalos ar neadekvāti uzskrūvētām cenām.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi