Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
dainis
12. martā 06:23
Un vēl. Kāju šļūkāšana. Liela tējas krūze.Mutes čāpstināšana. Mute smird. Pēc pīpēšanas smird.Karstas kafijas skaļa dzeršana.Pārspīlēts pielīdējs,un, vienkārši muļķis.
Dušas trūkums
12. martā 07:39
Ja no rītiem neiet dušā, pretīgi tādi atvelkas uz darbu.
tā lūk !
12. martā 07:48
jeben ti dušu !
Kailie Boa
12. martā 08:09
Viirietim ir jaastraadaa nevis jaaseez birojaa. Savairojusies tie liekeezi.
Vēl arī
12. martā 08:20
nepārtrauktie runātāji. Balstiā skaļa, satura nav, mute ciet nestāv nemaz. Pēc pirmajām 10 minūtēm sāk iet kā zāģis caur smadzen'm.
un
12. martā 10:36
vēl tādas,kuras visi redz labāk ejam kā nākam,bet, kā parādās tā lien virsū ar savu nevienu neinteresējošo tukšo pļurkstēšanu.
>Kailie Boa
12. martā 10:57
UN ko tu saproti ar strādāšanu? Jebkurš fiziskais darbs praktiski nozīme, ka alga ir zem 600 euro uz rokas. Un tad bābas kunkst, ka vecis nenes mājās tūkstošus.
Zakis
12. martā 11:20
Pretīgi tādi kas nemazgājas, no rītiem nelabio ož nopīpējušās mamzeles, lamu vārdi katra teikuma galā, histērijas, savu darbu uzkraušanai citiem, un no nekā nedarīšanas visu dienu īd cik noguruśas , un kā sāp galva no pārstrādāšanās, pīpētavā visu dienu tupot!!!
hm
12. martā 12:13
Kolēģi pacieš, tu tur tāds un šitāds, tu tur melnā avs... Bet vai tie kolēģi paši ir kristālskaidri, tīri kā stikliņi un dimantiņi, bez neviena melna raibumiņa, vājībiņas vai sliktas īpašības? Aizdomāties par šo liek arī uzskats, ka otrā cilvēkā visvairāk ienīst tās nejaukās īpašības vai vājības, kau kaut vai slēpti bet piemīt arī pašam vai arī kurām pats sevī cīnās zobus sakodis un otram nekad neatzīsies, ka jā - man arī tā ir gadījies, bijis, ir paniskas bailes ka varētu gadīties, nejauši 'norauties no paša sev uzliktās važas un ķēdes'.
aija
12. martā 12:24
Manas kolēģes visu laiku iesmaržinās,tas izsauc man galvassāpes un pat migrēnu.Viena visu dienu ēd,drupačas pa visu galdu un papīriem,jā,ir arī kaitinoša raudule,asaras uz visām pusēm.
....
12. martā 12:31
Neviens darba kolektīvs jau nav salaulāts savā starpā. Atnāci, pēc labākās sirdsapziņas nostrādāji un aizgāji mājās. Darbs ir darbs un nav tajā vietas intrigām. Tikpat labi daļa intrigu pinēju kolektīva var sākt ienīst arī darba kopētāju vai printeri, jo tas arī pēc palielākas kaudzes izprintēšanas sāk maķenīt silti smirdēt pēc ozona un krāsas pulvera un kādas nākamās pāris lapas ieraut savā mehānismā vai saburzīt. Bet nu vienmēr jau kolektīvos vajag veidot alianses, kompānijas, draugus, nedraugus, pīt intrigas pret pārējiem, aprunāt un atrast kādu ko visu laiku noķengāt un censties viņu tādā veidā izspiest no kolektīva, jo, kas zina varbūt šī grēkāža vietā izdosies vēl kādu savu drušku ievilkt darba kolektīvā. Sevišķi tas ir raksturīgs sieviešu kolektīvos.
Bet
12. martā 14:22
tad nevajag biroja darbinieku atlasi veikt tirgus placī!
Vēl
12. martā 16:03
Stulbi kolēģi kas lien citu darīšanas. Kas komandee citus bet pashi nedara neko labu. Tikai staigaa un citus kritizee un komandee. Mums Origo bija taada kolēģe Santa kas iista chuuska kura visur baazh degunu kur nevajag. Beidzot ir prom. Vieglaak elpot darbaa.
Mjā
12. martā 17:26
Vot sukas bļe🖕

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi