Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
133 komentāri
Sakārtot:
bistams dzivnieks
2017. gada 26. martā 07:58
Es domaju ka tás ir sievietes tapat ka visas citas.Un butu nu likušies miera ar savam apcerem.Katram ir sava dzive un apstakli ko jus tur raknajaties un vemjat.Tad kad latvija dzivosim kaut vai ka ziemelkoreja tad ari abortu bus mazak.Bet tik lielu izaugsmi latvija nesasnigs nekad.Ne,ne.
non
2017. gada 26. martā 08:59
vīrieši vispār varētu paklusēt, jo viņu radītajai pasaulei vajag tikai radījumus , lai ir ko slaktēt. Pasaule jau tagad ir pārapdzīvota un, ja nemainīsies šī tumsonīgā attieksme pret vairošanos. labi nebeigsies.Neviens taču nedomā par to nabaga radījumu, kas dzimst, tikai par sevi - es gribu un man vajag..... "piepildījumu" un turpinājumu
!
2017. gada 26. martā 09:13
Protams, sievietes ka vienmer ir vainigas, bet tas jau nekas, ka musu "varonigie" viriesi sataisa tos bernus un pazud, bet vienam rupeties par bernu ir loti liels izaicinajums, it ipasi ja nav neviena kas palidz (ka ari notiek lielakajai dalai vientulo maminu), tapec pirms nosodiet padomajiet ar galvu
Es
2017. gada 26. martā 09:13
Ļoti labs raksts.Patiess un atklāts.Piekrītu autoram.
kodols
2017. gada 26. martā 09:16
1) ...''Nevienam citam lemt nav tiesību''... Mans viedoklis ir tāds, ka vīrietim IR jābūt tiesībām aizliegt veikt abortu savam miesīgam bērnam un tām jābūt aizsargātām ar likumu. Bērnu ieņem abi, tāpēc abiem jābūt gan pienākumiem, gan tiesībām, jo tas auglis ir DIVU cilvēku ģēnētika, nevis tikai sievietes. 2) Mums un tā dzimstība 1.3-1.5 bērni uz pāri/sievieti. Mēs novecojam strauji. Uz vienu darbspējīgo tādiem tempiem iespējams relatīvi drīz būs vairāki pensionāri. Ko jūs te propagandējat? Uz ko jūs cerat vecumdienās kā sabiedrībā kopumā, nevis viens egoists/-e/pāris ar vienu bērnu vai bez bērniem vispār? Piemērs. Pieņemsim, ka jums ir viens bērns un tam bērnam būs arī viens bērns un tam bērnam arī savukārt būs tikai viens bērns (7 cilvēki), kas satiksies ar tādu pašu ģimeni (ar viena bērna politiku). Sanāks, ka ceturtajā paaudzē uz 14 cilvēkiem (2 dzimtas, 3 paaudzes ar vienu bērnu) būs tikai 1 bērns. 14/1. Tā ir mūsu nākotne, ko jūs mums te latenti propagandējat un rādat ar savu piemēru? Tiešām?
to non
2017. gada 26. martā 09:21
Kurā tieši pasaule ir pārapdzīvota? Āfrika, Āzija... tā ir jūsu pasaule? Eiropa, cik zināms, nav pārapdzīvota, bet tieši otrādāk - strauji noveco un izmirst.
Zige
2017. gada 26. martā 09:27
Ja ta gribas parovet to virieti tad varbut vaig izsargaties.. aita
Tā lūk
2017. gada 26. martā 09:35
Kad uztaisīju abortu bija 21,tikko darbs bija dabūts,baidījos pazaudēt.Tas bija ļoti sen Pēc tam trīs neveigsmīgas grūtn.un divas saglabāšanas,pēc kurām tiku pie diviem foršiem bērniem.Bet mokoša gulēšana uz gultas,liekais svars 20 kg un ar pirmo nebija iespējas darboties to laiku.Tagad gaidu negaidīti trešo,daktere teica bērni atgriežas.......Jau 41......Nu nekad otreiz abortu netaisìtu,kaut gadi daudz,tomēr grūtn.vislabākā ne saglabāš.ne grūtības,Dievs dod veselu mazuli un vieglas dzemdības un veselību izaudzināt☺
Kodols
2017. gada 26. martā 09:43
1) Uzņemas atbildību lielākā daļa vīriešu, paskaties apkārt rūpīgāk cik mums tēvi ar ratiņiem apkārt pastaigājas. Un daudziem nav tikai viens dēls... 2) Kas tieši tavā izpratnē ir labvēlīgi apstākļi audzināšanai? Tev neliekas, ka tas ir tā kā subjektīvs rādītājs katrai sabiedrībai? Vieniem 4 pabaroti un apģērbti bērni ir rādītājs, citiem viens bērns, bet glaunajās drēbēs, šikajā autiņā un trīs pulciņos ir rādītājs. Katram savs.
Kodols
2017. gada 26. martā 09:57
Daudz. Ņemot vērā, ka vēl ģimeni jāuztur strādājot 1-2 darbos, pat ļoti daudz.
Iemeslu daudz
2017. gada 26. martā 10:18
Uzzināju par smagu slimību un pēc divām nedēļām par grūtniecību. Ārsti piedāvāja tikai vienu iespējamo variantu - abortu, jo pašai bij nepieciešamas veselas 6 operācijas lai izveseļotos. Abortus nenosodu nekādā gadījumā. Vienīgais izbrīna nedaudz, kad pēc labas gribas no grūtniecības atsakās sievietes, kurām nav īsti problēmu, izņemot sadomātās - augstākā izglītība bērnam maksā daudz, negribu palikt a šo vīrieti mūžīgi, gribu karjeru. Bet nu, katrs šo dzīvi redz savādāk. Tur nav ko nosodīt. Kāpēc vīrietim nav un nemaz nedrīkst būt teikšana par/pret abortu? Jo jā, tur ir vīrieša ģenētiskais materiāls, bet jāiznēsā 9 mēnešu, jācieš toksikoze un jādzemdē būs sievietei, tas tieši ietekmē viņas dzīvi, viņas miesu, viņas tiesības un iespējams arī viņas veselību (dažādi sarežģījumi).
SIEVIETE DIEVIETE
2017. gada 26. martā 10:26
Mans ĶERMENIS daru ko gribu!!! Labāk lai tie veči sāk domāt ar galvu ko dar gūltā, būs mazāk jācieš sievietēm!!! Dēļ TIEM PAUTIEM tie suud visi arī sanāk!!!! Domā tikai par baudu savu, ne par sekām un sievietes veselību un pašcieņu...kastrēt vajadzētu visus tos suņus...
kodols
2017. gada 26. martā 10:28
Vīrietim arī ir sarežģījumi - gādāt, lai bērnam viss būtu vismaz 18 gadus, strādājot arī smagus un bīstamus darbus. Agrāk sievietes arī cieta no toksikozes, bet tāpat dzemdēja pa 5+ bērniem un pateicoties viņām, varonēm, mēs te staigājam un gudri gudrojamies.
kodols to sieviete d.
2017. gada 26. martā 10:30
Gultā ar galvu jādomā ABIEM, jo abiem ir galva uz pleciem. Par sekām arī jāatbild abiem un visi turpmākie lēmumi par abu bērnu arī jāpieņēm abiem, jo tā bērna ģenētika ir abu.
To kodols
2017. gada 26. martā 10:31
Man ļoti patika raksts, viss argumentēti un pa tēmu. Par to, ka vīrietim arī būtu jālemj vai bērnam nākt pasaulē vai ne, tās ir nerealizējamas muļķības, jo ne jau vīrietim tie 9 mēneši ir jānēsā bērns un beigās jādzemdē. Kad piešūsiet sev mākslīgo dzemdi, tad varēsiet lemt. Ja sieviete negrib un neuzskata par vajadzīgu dzemdēt no kaut kāda kreisā veča, kurā viņa neredz vīrieša iedīgļus, tad tā ir viņas izvēle un nebūs nevienam vecim lemt pār sievietes organismu un piespiest dzemdēt. Par to, ka dzimstība ir samazinājusies - nu un kas. Tātad cilvēki neuzskata par vajadzīgu dzemdēt. Nevajag tādu iracionālu lietu kā dzemdības, bērna nākšanu pasaulē noreducēt līdz kaut kādiem materiālajiem, ekonomiskajiem aspektiem.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi