Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Trekngailis
2019. gada 13. oktobrī 12:05
Bērnu skaitu izvēlās Dievs! Kad būs par daudz, paši pārstās dzimt!
Trekngailis
2019. gada 13. oktobrī 12:16
To Madara! un pēc tam degt ellē? ja vēlies baudu, ir jāuzņemas arī tas, kas nāk komplektā.
Tviter Šmiter
2019. gada 13. oktobrī 12:19
Kāpēc Ķīnā dzimstību var regulēt bet Āfrikā nevar ?
Madara Svirkoviča
2019. gada 13. oktobrī 12:30
Trekngaili, Tu jocīgs!
Trekngailis
2019. gada 13. oktobrī 13:40
to Madara! kad pēdējo reizi pārslasīji Bībeli? Genesis 1:28. Izlasi šo. ja nav Grāmatas, internetā angliski var atrast!
Samirs Dišlers
2019. gada 13. oktobrī 14:50
Svarīgi ir tikai nodrošinat visiem barību un jumtu virs galvas; viss pārējais kas kaitē dabai - jāatmet;
Evija Rundāne
2019. gada 13. oktobrī 14:52
Treknajam gailim - to savu pasaku grāmatu vari iebāzt tur, kur saule neiespīd! Nav tāda dieva, nav bijis un arī nekad nebūs - lētticīgo ļautiņu kruķis tas ir, lai ir kāds mistisks mierinājums un nav pašam par savu un apkārtējo dzīvēm jāuztraucas - jo papucis kaut kur debesīs saliks visu tak kā vajag. Nu gluži, kā mazi un izlutināti bērneļi - tik vecāku vietā, kas savāc aiz jums, jūs gribat kādu mistisku, bārdainu veci :D Kauna nav, dīkdieņi, ko?
aija ungure
2019. gada 13. oktobrī 14:54
Te nu ir pemērs tam, kā zinātne var aizvest neceļos, izvēloties kļūdainus sākuma nosacījumus. Pirmkārt jau - kāpēc āfrikas cilvēkiem būtu jāizdara izmaiņas savos ēšanas paradumos, kuri ir veidojušies tūkstošgadēs un jāsāk ēst produkti, kurus šobrīd rietumu zinātnieki uzskata par veselīgiem (atceramies, ka pirms gadiem 5-10 olas skaitījās neveselīgas, bet tagad jau kļuvušas par veselīgām). Otrs - bada ciešana un ēšanas paradums ir divas dažādas lietas. Treškārt, kāda jēga runāt par ēšanas paradumu maiņu un to ietekmi uz klimatu, ja vēljoprojām problēmas būtība ir, ka tie cilvēki nevar pārtiku nopirkt, nevis, ka tās trūktu. 2016.gadā rakstīja "atkritumos ik gadu nonāk 1,3 miljardi tonnu jeb aptuveni viena trešā daļa no pārtikas, kas izaudzēta vai izgatavota cilvēku patēriņam, radot 990 miljardus dolāru (886 miljardi eiro) lielus zaudējumus, vēsta ANO Pārtikas un lauksaimniecības organizācija. Ja izdotos saglābt tikai ceturto daļu no zaudētās vai izmestās pārtikas, varētu pabarot 870 miljonus izsalkušo."
Samirs Dišlers
2019. gada 13. oktobrī 15:20
Evija Rundāne - Dievu pielūdz ne par laicīgajam lietam - bet lai sasniegtu Garīgu Pilnību, Bezgrēcīgu Apziņas stavokli, lai izveidotu Labaku Pasauli, un pēc Naves būtu daļa no Dieva un Labakas Nakotnes uz zemes; Laicīgās lietas - ir janopelna - saskaņā ar karmu - kam labi vārdi, labas domas, labi darbi - tiem labi dzīves panakumi un otrādi; par laicīgām lietam neprasa Dievam, bet par pilnību līdzinās pēc Absolūtas Pilnības.
Samirs Dišlers
2019. gada 13. oktobrī 15:23
Dievu pielūdz - lai realizetu Savu Atbildību - par Grēcīgo Pasauli, lai sasniegtu Garīgu Pasauli - un iedvesmotu pasauli uz Labiem ceļiem un pāraudzinatu ļauno grēcīgo pasauli; Dievu lūdz - lai veiktu Labus darbus, labas domas, labus vārdus pasaulē, lai veidotu Paradīzi uz Zemes - kurā vairs nebūs grēcīgo un ļauno.
Māris Puķītis
2019. gada 13. oktobrī 16:05
Dzimstïba krītas visur pasaulė līdz ar izglītības un veselības aprūpes pieejamïbu. Pasaulē ir daudz kas mainījies pusgadsimta laikā, un pieļauju, ka daudzi eksperti te Āfriku ir redzējuši vien televizorā. Bet vismaz kaut ko izlasīt der, un ne jau vecus datus.
Arita Takahashi
2019. gada 13. oktobrī 21:04
Nu jau gan piesārņojuma un stresa dēļ liela daļa sieviešu un vīriešu ir kļuvuši dabīgā veidā neauglīgi, atlikušie apmirs no slimībām, kuras izraisīs neveselīga pārtika. Domājams, ka cilvēku skaits kāda ebolas vīrusa ietekmē varētu arī sākt strauji kristies. Nevajag par daudz satraukties, māte daba visu "saregulēs", kā vajag.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi