Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
zive
11. jūlijā 18:36
Vistīrākie ezeri ir Latgalē - vistīrākie no zivīm. Ja agrāk Latgali dēvēja par Zilo ezeru zemi, tad tagad to jāsauc par Tukšo ezeru zemi. ( ar upēm tas pats ). Aborigēnu alkatība + vides inspektoru bezdarbība un arī maliķu piesegšana, un lūk rezultāts. Bet vēl jau pēdējā zivs nav noķerta, tāpēc licenzēto tīklu karogi plīvo pat dabas liegumos.
Правда
11. jūlijā 18:49
В Адажах не может быть чистых озёр-там американские военные проводят опыты с биологическим и химическим оружием и специально травят аборигенов. Это давно известный факт.
tr
11. jūlijā 19:23
kas piesārņo Baltijas jūru? Vai lauksaimnieki un prāmji?
lops
11. jūlijā 19:40
Pēc publikācijas peldētāju skaits šajos ezeros palielināsies vairākkartīgi, attiecīgi arī tīrība mazināsies...
a13
11. jūlijā 20:27
Umītī jau 45 gadus peldos regulāri. Lobēlijām tas viennozīmīgi netraucē. Nevajag ar debīliem peldēties aizliegumiem uzbāzties. Grib, lai aizaug?
Dabas lielie skaitītāji
11. jūlijā 20:52
Kad Iztīrīs no PSRS laiku riepām PAPES EZERU. Dabas aizsardzības pārvalde pagājušo gadu uztaisija šovu un bišķi paampelējās. Bet liels daudzums riepu Dabas parkā atrodas vēl tagat. Kad iztīrīs PAPES EZERU no riepām ???
Ja kas
11. jūlijā 22:19
Jūru visvairāk piesārņo krievija, okupētajā Kēnigsbergā nav attīrīšanas iekārtu (vismaz normāli funkcionējošu) . Ja pareizi atceros, tad zviedri piedāvājās uzbūvēt viņiem tās bez maksas, bet krievu lecības dēļ kaut kas nogāja greizi.
heh
11. jūlijā 22:20
Jācer ka dabas aizsardzības pārvaldei pēc šādiem paziņojumiem pietiks saprāta pastiprināt apsardzi ap tīrākajiem ezeriem.
Juhans
12. jūlijā 07:50
daudzi čurā ezerā / es ar līdzi taisījos / bet vispirms atdzinos / pašam Vides dienestam / ka man tāda doma ir / tie uzreiz izrakstīja / sodu pilnā apmāŗā / gŗūti man pierādīt / ka es tikai taisījos
Opis
12. jūlijā 09:04
Būtu jāatļauj iedzīvotājiem sakopt ezerus nevis ļaut aizaugt. Tā jau daudz purvu Latvijā.Pat Raimonds Pauls saņēma sodu par centību.
Janka
13. jūlijā 11:29
Ja Dormaņu lobēlijas ezerā nav atrodamas, tātad nav tīrs? Interesanta loģika. Te, Kurzemes pusē ir daudz tīru ezeru, kuru tuvumā nekāda saimnieciskā darbība, vismaz pēdējos 30 gados, nav veikta.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi