Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
31 komentārs
Sakārtot:
zambala
23. aprīlī 14:27
Drīz jau Uzvaras svētki!
stulbeņi
23. aprīlī 14:40
tajā "uzvaras" parkā uzlieciet skaidrojošu tāfeli, kas tā par tādu uzvaru! citādi ļooooti šaubos, ka mazohistu mīkstajiem vispār var būt kādas uzvaras, jādomā ka drīzāk slavināt okupantu veikto izvarošanas aktu!!!
Onslows
23. aprīlī 14:42
Nekas, drīz praida laikā tās nomīdīs un apvems!
Juhans
23. aprīlī 15:02
SākUrrās!
Tas ir
23. aprīlī 15:09
pie Deglava tilta? Smuki.
Krim naš
23. aprīlī 15:10
Diez vai jēgu pārdzēruši urlas savā prāzņikā pratīs novērtēt! Novems un apmīzīs visas sakuras!
hmm
23. aprīlī 15:20
čito PO Latviski sakura ir ķiršu koks
veidemanei
23. aprīlī 15:20
vai tas kāds no taviem drauģeļiem, kas ar slimīgi pārkarsušām smadzenītēm murgo neskaitāmus nesakarīgus trollēna tekstus...
urrāāāā
23. aprīlī 15:41
tad jau drīz arī uzziedēs uzvaras svinētāji
Viktors Buls
23. aprīlī 16:16
lai jaukāk izklausītos, karātavu kalnā ziedošos kiršus mūsu visdzeltenākā prese pārdēvē par uzvaras parka sakurām... interesanti kāpēc gan dzeltenā presse no mums slēpj to, ka šos ķiršus karātavu kalnā iestādīja jau 2012. gada pavasarī ar Japānas vēstniecības atbalstu? varbūt tas tāpēc, ka dzeltenā prese izliekas nezinot to, ka Japāna kopā ar Lielvāciju karoja vienā frontes pusē un visticamāk ka šie ķirši ir stādīti pieminot šajā kalnā pakārtos Japāņu sabiedroto ģenerāļus?
ko es teicu
23. aprīlī 16:26
vai mazums tādu buļu viktoru, kuri nejēdz par kādu uzvaru iet runa uzvaras parkā. varbūt godina viktorus? vitjkas pobediteļus -skrandainos vatņikus?
to ?
23. aprīlī 16:50
Tāds, ka tie krāšņie ķirši zied pļavā, kur fallam pamjatņiks uzsliets...Būtu tik skaisti citur ziedējuši!
idiotam zambalai
23. aprīlī 17:07
Tumsoņa zambala atkal parādīja savu trulumu un stulbumu. Tu taču pat nezini, kādai uzvarai par godu tā vieta ir nosaukta par uzvaras parku. Par godu mūsu uzvarai pār Bermonta - Avalova salašņām. Tā kā drīz par godu tam nekādi svētki nebūs. Par godu mūsu uzvarai pār Latvijas ienaidniekiem svētki būs rudenī, jo šīs cīņas notika rudenī. Cik stulbi gan ir tāda zambalas!
Sēņu vecis( Georgs Ribovskis )
23. aprīlī 17:10
skaisti zied sakuras.man patīk .Galvenais lai na un v.pitari neliek nocirst skaistos kokus. Jasne ?koē? Visus latvijas mežus ir izcirtuši izpardevuši arzemju firmām. Jasne? A?
Vai tik
23. aprīlī 17:19
tie kas zied, latviski netiek dēvēti par ķiršiem?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi