Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
28 komentāri
Sakārtot:
Aldis Bite
29. jūlijā 11:17
Traki, cik traki jānodzeras, lai rēgotos, Kiviča prāt neesošs, covid 😁
Elvisa17
29. jūlijā 12:14
Nu ko, Alūksnes "mīļie draugi", un tās čiksas, kuras Kivičs tur spaidīja, pašizolējieties tagad.
Svētais Naivums
29. jūlijā 12:23
> Aldis Bite Šodien 11:17 Jā, jautājums ir, cik tālu ir jānodzerās, lai saķertu Covidu deviņpadsmito un neierastos tiesā. Ja atklāsies ka melojis, viņējam uzliks uzpurni un uz tiesu nogādās piespiedu kārtā. Skumji, ka cilvēks ir tāds deģenerāts, ka pat to nesaprot.
Aldis Bite
29. jūlijā 12:30
to Svētais Naivums Protams, ka melojis! Tik pats to nesaprot. Nav jau brīnums, redzot 3!!! "jaukus" video no tusiņa Alūksnē, ka vēl joprojām nesaprot. Tur tak kārtīgi smadzenes atmiekšķējās 😁
Ineta Ozola
29. jūlijā 13:39
Kā viņš tā pamanījās saslimt ar neeksistējošu (kā viņš pats vislaik teica) slimību? Tak drošvien no vairākdienu plosta atkopjas, nedēļas nogale bija vienos dzerstiņos un lauku mazbalītēs ...
KARLIS
29. jūlijā 13:49
viņam covidi jau no dzimšanas sākot jau ar pirmo.
Krams
29. jūlijā 13:57
Tāds melis! Viņam tak covid neeksistē. Lai vēl paķer gobzemu līdz un analīzēm. Nožēlojams idiots. Klauns.
Krams
29. jūlijā 14:14
Un Tērbatas ielā viņš nebija, lai nedirš, sēdēja savā īrētā dzīvokļa īrētā dīvānā un dirsa tiešraidē, aborigēns tupais.
Elvisa17
29. jūlijā 14:35
Nedēļas nogales video ar Kiviča aizlieto sarkano ģīmi, šķībo kviekšanu un dzērāja murmulēšanu viņš gan domājās izdzēsis, bet nekā - viss ir forumos piefiksēts.
Ineta Rusiņa
29. jūlijā 14:44
Izskatās, ka viņš vienīgais Tērbatas ielas svētkos, kuros pat klāt nebija, dabūjis Kovidu, par kuru pats saka, ka tāds neesot... Tā pārbijās no tiesas, ka neeksistējošais kovids klāt (drošvien komplektā ar vemšanu no lielas dzeršanas)
Elvisa17
29. jūlijā 15:08
Mīkstmiesis, kurš katrā tiešraidē vēkšķ, ka esot spējīgs atbildību uzņemties. Internetā gānīties prot, kad par bazaru jāatbild, tad bikses pilnas, kovids piemetas un temperatūra saceļas.
Aldis Bite
29. jūlijā 15:51
Cilvēks, kurš gatavs soc.tīklos visus un visu nolikt, noriet, nozākāt, katru savu purkšķi izkliegt, tagad, tiiik ļoti saslimis, ka mēms kā kaps, tik vien, kā spēj padalītie ar savu neizdevušos raidījumu. Labi vismaz, ka tam spēka pietiek! Tad, kad nodzēries un ar ātrajiem tiek transportēts, to pat spēja izlikt apskatei. (Zini, Kivič, ka ātros apmaksā no nodokļu maksātāju naudas, tāpat, kā dzemdības, bērnu naudas, pabalstus, grūtnieču apskates. Nodokļus, savukārt, maksā strādājoši cilvēki. Un tagad padomā- nestrādājošiem, nodokļus nemaksājošiem cilvēkiem šis viss godīgi pienākas ?)
Stavus Grudejs
29. jūlijā 16:28
Trusis.
Genovefa Uzulniece
29. jūlijā 16:49
Vai ir kāda cerība sagaidīt to dienu, kad kāds no kivičiem nerēgosies ekrānā? Nu ievietojiet tad jau labāk kādu nīsto reklāmu tajā vietā, ja nav ko citu aprakstīt!
Zane Līvmane
29. jūlijā 16:58
Viņam jau arī demence tuvojās!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi