Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Askolds Grava
12. jūlijā 10:27
Tās nav zvaigznes, bet vienkārši parazīti.
carrson
12. jūlijā 11:12
Vai vēlaties atrast meiteni vienai naktij? Laipni lūdzam - www.GetMeets.Com
Aleksandrs Gudriķis
12. jūlijā 11:39
Valža Zatlera vai Valda Zatlera ?
Elisa Meijere
12. jūlijā 12:21
bilžu sēriju drīzāk varētu nosaukt kā pašmāju zvaigžņu mājdzīvnieki. lielākajā daļā bilžu uzņemti gaiļi, kaķi un suņi, nevis ieskats kā tad konkrētais dzīvo. krēsla vairākumā bilžu uz sava mājas zāles pļāvēja, lapčenoks pie koka galda, aiša prezentē savus loriņus. īsti nemaz nevar saprast kā šie cilvēki dzīvo.
Quinto Quinto
12. jūlijā 12:50
kautkāda pincīšu mērīšana. vai kāds ir redzējis kā dzīvo kamprads, rokfellers, geits, betankūra, arno utt? cilveki kas ir patiesi bagāti, tomēr draudzējas ar galvu un neko nerāda.
Filips Līcis
12. jūlijā 13:42
....nu kaķītis ar pliku dibenu uz galda ! Vai nav par traku ? Es ,mīlu , cienu ,dievinu un rūpējos par kaķiem , bet manējie to nekad neatļausies darīt . Varbūt ,augstākās aprindās tā ir norma ?
Dzintars Lielais
12. jūlijā 14:07
Naudas valstī nav nekam, izņemot šitiem purniem ! Vismaz zinās kurus kratīt un likt cietumā par tautai nozagto algu. Piepildīsies Finka pareģojums , ka bijušajiem komunistiem viss sazagtais būs jāatdod tautai. Drīz un nekas viņus neglābs !
Paulis Čimurs
12. jūlijā 17:12
Nekādas intereses...
Stavus Grudejs
12. jūlijā 21:07
Nu hokejisti jau nu godīgi naudu nopelnījuši.
Emīlija Anna Lagzdiņa
12. jūlijā 23:53
Labdien. Vai jūs, lūdzu varētu izlabot drukas kļūdu šajā teikumā - "2018. gada sākumā pie eksprezidenta Valža Zatlera un viņa sievas Lilitas viņu Rīgas dzīvoklī viesojās modes mākslinieks Dāvids." Pareizi būtu "Valda Zatlera", nevis "Valža Zatlera". Paldies.
Alida Djatlika
13. jūlijā 08:33
Lai kļūtu par godīgu miljonāru Latvijā, tad tam ir jābūt labam sportistam, kā piemēram, Porziņģim. Pārējie bagātnieki, lai piedod, bet neticu, ka ir bijuši godīgi.
Ainars Vīndedzis
13. jūlijā 10:20
Man ir pareģojums,ka "Lielo DZ" aiz skaudības pašu nemaz nebūs jāliek aiz restēm,jo pārsprāgs aiz naida!;D Ja noliedz visu,aiz visa tad nav forša dzīvīte;) Va ne?;D
Ilze Kolunga
13. jūlijā 11:02
Nekadas zvaigznes,bet zagli,sazagusies naudu latvijas un sez un priecajas,tapec un ir nabadziba latvija,beg prom cilveki no savas zemites! PSRS laikos ari zaga,bet bij darbs nakotne,tagat tik valdiba ka trak sev naudu raus savos makos un buve majas,bet cilveki nodzeras,emigre,dzivokla rekini loti dargi,udens jaekonome,nu sausmas,izposta to latviju,kapec tad vajadzeja senciem cinities,lai valdiba zagtu! Mosties,Dievin,nebus latviesu tautas,pateicoties valdibai!
Janis Bērziņš
22. jūlijā 23:41
Ko te skatit,atsevišķu čekas stukaču dzimtu ,ne ilgi šiem priecāties ,jo driz atnāks ari pēc viņiem ,stukačiem un Latvijas tautas aplaupitājiem.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi