Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Vecais
13. jūlijā 09:52
Ne jau viņam vienīgajam ir depresija. Tabletes vien neko nelīdzēs. Ir jānovērš depresijas iemesli. Iemeslus katrs pats zin vislabāk. Pretējā gadījumā, lietojot tabletes, var nonākt vēl smagākā stāvoklī.
Ainars Vīndedzis
13. jūlijā 10:23
Tu saviļnoji manīīī...;D Lab,lab,turies Ainar!
Elisa Meijere
13. jūlijā 10:45
domāju, ka vismaz 90% civilizētās pasaules iedzīvotāju ir līdzīgā situācijā. covid skāris visas nozares, visvairāk izklaidi, tūrismu, viesnīcu un ēdināšanas. strādāt profesijā kura sirdij tuva ir privilēģija. gan jau 15% iedzīvotāju, kas bija spiesti emigrēt pirms 10g, man piekritīs.
Numi Dante
13. jūlijā 10:56
Man savukārt pēc diviem gadiem,kad jutos izteikti slikti un vai viļņveidīgi tas bija ik pa brīdim-ir tagad akurāt palicis labāk.Nelietoju antidepresantus jau divas nedēļas un garastāvokļa svārstības ir krietni mazinājušās.Iemesli-pirms sešiem gadiem devās mūžībā tēvs un tad punktu uz i uzlika mammas mūžība pirms diviem gadiem pavasarī.Tā kā nē,ne viss ir par un ap covid.Paralēli zāļu terapijai aktīvi minos ar riteni,kad laikapstākļi atļāva un stiprināju savu esību ar sarunām ar sevi sevī,man ir rakstura puses kuras ir no mammas(par laimi)un tur arī ir spēja saņemties no ļoti vāja tobrīd esoša stāvokļa.
Eriks Rezanovß
13. jūlijā 11:32
Depresija tikai caur savu raksturu! Zāles reti kad palīdz, ir vēl trakāk, reiboņi nenormāli u. C. blaknes!
suncity
13. jūlijā 12:00
Ainār - tev viss izdosies !!!Cienu tevi kā personību ,kā mūziķi . Šobrīd ir kaujas situācija daudziem. Bet ja Kristus mājo tevī ,tad :" 28. Vai tu to nezini ,vai tu to neesi dzirdējis ? Mūžigais Dievs ir tas Kungs ,kas radījis zemes galus.Viņš nepiekūst un nenogurst ,Viņa gudrība ir neaptverama. 29.Viņš nogurušiem dod spēku un spirgtumu, nemaņā kritušiem atjauno apziņu visā pilnībā , 30.Jaunekļi piekūst un pagurst, un jauni vīri sabrūk, - 31.Bet kas paļaujas uz to Kungu ,tie dabū jaunu spēku , tā ,ka viņiem aug jaunas spārnu vēdas kā ērgļiem , ka viņi skrien un nepiekūst , ka viņi pārvietojas un nenogurst." Jesajas 40.nod.28-31.p. Ainār - tev viss izdosies ! Tu meklē - un tu atrodi ,tu jautā - un tu dzirdi atbildi , tu rīkojies - un tu piepildies ar spēku !! Viss vislabākais visai jūsu saimei !!!
Eddy Garcia
13. jūlijā 12:17
Ainar, turies.
Daina Uhnala
13. jūlijā 13:12
Ainar, būs labi. Noteikti būs labi. Ir labi zināt, ka vienkārši šī pasaule nav ideāla. Pašam savu dārzu sevī stādīt, kopt, baudīt tā ziedus un iepriecināt sirdi. Tad ārējie apstākļi nespiež tik smagi. Lai Dievs Tev palīdz. Mēs visi esam tik dažādi un katrs mēdzam mērīt pēc sevis. Tāpēc nebēdā par nosodījumiem vai pārmetumiem. Bieži nesaprotam, ka sāpinām kādu ar savu "patiesību". Būs labi. Turies. Ticu, ka daudzi domās novēl Tev to labāko.
Egle
13. jūlijā 13:41
Jāturas un jādzīvo, dzīve nav nekāds rožu dārzs, bet nekas cits kā tuprināt neatliek, lai ļaunās mēlītes runā ko grib, visiem var uznākt smagi.
Futs Bols
13. jūlijā 13:48
Ja pietrūkst koncertu un klausītāju enerģijas, tagad taču drīkst rīkot koncertus - telpās līdz 500 un brīvā dabā līdz 1000 apmeklētājiem. Pirms pāris mēnešiem TV rādīja sižetu, ka Vācijā mūziķi braukāja ar kravas mašīnu un uzstājās pagalmos. Cilvēki vēra vaļā logus, klausījās un aplaudēja. Turamies, vēl mazliet jāpaciešas līdz vakcīnai!
Aivars
13. jūlijā 15:24
Tu savilnoji mani..patreiz klausos..turies Ainar!
Vērotājs
13. jūlijā 17:40
Mūziķis un dziesmu autors Ainars Mielavs salīdzinājumā ar mūsu estrādes pārējiem "pigmejiem" ir vienīgais normālais cilvēks, lieki nezīmējas un lētus PR gājienus netaisa. Nezinot īstos iemeslus grūti dot kādu padomu. Var no sirds izrunāties ar bērnības draugu, ja draugam ir kāda neliela lauku saimniecība, tad pastrādāt tur fizisku darbu, ēd vienkāršu ēdienu, neskaties TV, neklausies radio, ej lauku pirtiņā un nekādā gadījumā nelieto alko. Vēl var uz pāris mēnešiem nolaisties "dibenā", naturāli bomžot. Tagad ir vasara, varbūt izbrīvē sev atvaļinājumu un ej kur acis rāda. Ja nav naudas, ja gribas ēst, apstājies pie kāda "saimnieka" pastrādā, tevi pabaros un iedos tev ceļam arī kādu kapeiciņu. Tu redzēsi kā "dzīvo" citi cilvēki no tautas, tu sapratīsi ka tev vēl tālu no bezcerības. Ja māc bankas kredīti, pasauc sev palīgā tautu, tauta tevi mīl un ciena, sametīs tev trūkstošo. Nepārdzīvo ka šodien slikti, rīt var būt vēl sliktāk, bet ja tu vari padziedāt, spēlēt ģitāru, ja tev ir veselība, kustas rokas un kājas, ja tev no rīta gribas ēst, tad tu esi dzīvs. Es deviņdesmito gadu vidū redzēju kā Rīgā klases biedru izmeta uz ielas, sakrāmēja visu viņa Tallinnas ielas dzīvokļa iedzīvi, sākot no vecāku laulības gultas, beidzot ar veciem virtuves traukiem, pagalmā. Bet tur pie vainas alko un no tā ir jāizvairās, no tā un no narkotikām nevienam labāk nav palicis. Ir ka dzīvē cilvēki zaudē laikmetu griežos lielas naudas, zaudē savus uzņēmumus, zaudē bērnus, zaudē dzīvesbiedrus, draugus, bet tas nenozīmē ka dzīve beidzas, jādzīvo un jāvēro. Pirms tevis daudzi tūkstoši tavu senču paaudzēm ir cīnījušies, radījuši dzimtas turpinājumam bērnus, pārdzīvojuši karus, epidēmijas, vergojuši vācu baroniem un poļu paniem, bijuši bezcerīgās situācijās lai pasaulē nāktu tavi vecvecāki, tad tava mamma un tētis, un tad tu. Tagad tev ir jādomā par savas dzimtas turpinājumu, ja var, jāpalīdz bērniem, jāmāca mazbērniem kā uzmeistarot putnu būrīti, vai barotavu bargai ziemai. Šie mazie prieka mirkļi ir daudz vērtīgāki par visām firmas šmotkām un lepniem autiņiem, tos par naudu nenopirksi. Mēģini sevi "pārlādēt"!
EjTakTu
13. jūlijā 19:04
Antidepresanti nepalīdz. Antidepresanti veido atkarību un padara cilvi par dārzeņveidīgu radījumu. Māņi vien.
Harry
15. jūlijā 14:35
Tak aizej uzdziedi zhdanokai un latvijciem pie sava piemineklja un viss bus horosho 🇷🇺

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi