Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Ādolfs Nāks
1. jūlijā 10:43
Kas notiek pēc? Bija tāds mīļš aņuks par piecīšu dzimšanu, viens piedzimst, otrs. Atlikušie spriež, nez kā ir tur ārā. Līdz saprot, nav zināms, jo neviens tak no turienes nav atgriezies.
juju
1. jūlijā 11:09
" vai ķermenī atrodas elektrokardiostimulators. Ja tas kurtuvē eksplodētu, gaisā varētu uzlidot krematorijas krāsnis, kas sver gandrīz 20 tonnas." Tad kam vajadzīgas raķetes un aviācijas bumbas? davai ar kardiostimulatoriem karojam.
Raimondo Ruaz
1. jūlijā 17:15
nu gan fantāzijas sarakstītas! Tas par kardiostimulātoriem ir smieklīgi, bet tas jau ir nopietni: "Mēs vēlamies būt caurspīdīgi, mums rūp. Mēs vēlamies, lai cilvēki šajā procesā jūtas droši." ....šajā procesā jūtas droši,..hm... kas jūtas droši, nelaiķis vai !? ... vai vēl dzīvus, potenciālos nelaiķus, stūķē krematorijas krāsnī?
keiko-naia
1. jūlijā 19:31
to Raimondo Ruaz Nu tu dumjš vai tikai tēlo tādu ? Kāpēc uzreiz katrs vārds jāuztver tik burtiski ? Vai maz esi dzirdējis urbānās leģendas (kapeņu stāstiņus) par to kas notiek morgā (krematorijā) ? Šī drošība bija adresēta tieši sērojošiem radiniekiem, ne jau pašam aizgājējam. Vai tiešām to ir tik grūti saprast normālam cilvēkam ? Nu nevajag publiski lielīties ar savu stulbumu ...

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi