Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Stulms da Pirds
28. jūnijā 15:44
Viņš vēl nav izaudzis līdz empātijai. Parasts mūsdienu produkts.
******
28. jūnijā 16:25
"vairāk pats process ir interesants nekā tā gaļa" Nu gan. Manuprāt, vienīgais attaisnojums varēja būt gaļa. Tas tiešām nedaudz slimi vārīt dzīvas radības prieka pēc.
JĀZEPS DŽEDAJS
28. jūnijā 16:27
Tas ir ,kārtējais murgs ..Kas ,vispār raksta ,tos komentus...Tie taču ,ir pilnīgi sveši cilvēki..Un kādas tad viņiem,ir tās tiesības pamācīt citu personu..Tas ir normāli ka vēži ir jāvāra ..Kā tad viņus ēst ..Vai vispirms palūgt ,atļauju ,tiem vēžiem ..Tas ir apmēram kā ar to auksto zupu ....Vai ar desu vai bez ..katrs var darīt kā grib .. Nav mums latviešiem ,jāklausās nekādus RIETUMUS ...Mēs paši zinām .. Kā gribam tā darām Bet sociālie tīkli ir domāti kam jauniešiem vai citām nenobriedušām personām....Bet vispār tā ir vide kur tiek,apstrādāti cilvēku prāti,,,lai padarītu par paklausīgu masu ---RIETUMU VĒRTĪBĀM ....Es keršu ,,vai zvejošu ,vēžus un tos vārīšu un ēdīšu...Un būtu jauki ja to varētu darīt visi LATVIJAS iedzīvotāji...
Stulms da Pirds
28. jūnijā 17:05
https://jauns.lv/raksts/sievietem/50449-nemet-dzivu-vezi-verdosa-katla-sap-ari-zivim-un-veziem
******
28. jūnijā 17:17
Šeit runa nav par to, ko viņš darīja, bet gan stils, kādā viņš par to rakstījis. Man daudz ko pasaka par cilvēku, ka tas, ko visu Jāņos var darīt, vislielāko sajūsmu sagādijis cilvēkam, kā vēži katlā vārā.
Arnolds Murans
28. jūnijā 18:26
Mans vecvectevs ta vezus varija, mans vectevs ari ta darija, mans tevs ari, es ari! Ceru, ka mazberni ari to daris! Paskaidrojet par ko tads cepiens?
******
28. jūnijā 19:47
Nākamreiz varēs gaiļus kaut un pozēt ar galvām, rakstot - cik lieliski šis pavadīja vakaru! Manis pēc lai vāra kaut vai klaiņojošus suņus, bet lepoties ar to nav prāta darbs. Pats arī piecgadīgs metu skudras spainī un skatījos, kā tās slīkst. Dižoties ar to sociālajos tīklos? Kauns pat atcerēties.
Ginta Ehrenberger
28. jūnijā 21:18
Nu par ko cepiens? Par to ,ka veezus vaara ? Vini vienmeer dziivi ir mesti katlaa. Taapat kaa garneles utt. Alternatiiva paaris sek aatrajai naavei buutu ... atstaat lai mokosi nobeidzas un tad vaariit? Jeb varbuut humaanaak, katram eitanaazijas sprici un tikai tad katlaa? Cepiens par to, ka neesteetiski izrunaajas? Nu, veeziem tas ir poh...A mos nekrologu vispirms bija veeziem jaauzraksta? Ar bezgaladzilu nozeelu? Ka vaariija ,eeda un akdies ..negarsoja ? Kaa taa nu var ? Un nemaz nekaunas ... Cilveeki ,aljo ...citas probleemas nav ko risinaat , kaa veezu ciesanas, kuri negarso ? 😂😂😂
Sēņu vecis
28. jūnijā 21:38
Pagrozìt pirkstu pie deniņiem vajag, nevis taisnoties nepieskaitāmo priekšā
Aivars Kalnins
29. jūnijā 01:08
Nu Reiniks taisnojas. Nuu it kā es jau neko ,es tik parādu lietas pa ìstam. Rezervē atstājot vēl piemēru par restorānu un veģetārieti(ja kāds kaut ko vēl pìkst). Paklau, Reinika jauns kungs, tā neviens normāls nedara. Lab'ka tu neesi deputāts un netuvojas vēlēšanas. Ir lietas ko var radīt un ko labāk nē. Ja Tev nav vairs ko filmēt un rādìt tad slēdz bodi ciet.Esi vecis.
Aivars
29. jūnijā 06:36
Zinu tadus kuri kaut ko pargudru muldes,mirs badu bet vistu nenokaus...
Aivars Kalnins
29. jūnijā 23:01
Reiniks pie bada?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi