Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Inga Maknamara
23. jūnijā 09:41
Ak dievs..Tās filmas,kas sirdi un dvēseli plosīja...Visas uzņemtas padomju laikā...Arī Raimonda Paula hīti ,visi ir radīti padomju laikā...Tajā laikā tika radītas leģendas...Filmas ,dziesmas , dzeja ,gleznas un daudz kas ..Tie ,kas nolej šo laiku ar dubļiem ,varētu aizrīties vienreiz.
Gita Trubiņa
23. jūnijā 09:50
.. taa nav, arii muusdienaas labas lietas notiek, "Dveeselu putenis"" looti laba filma, tikai cilveeks, kas tendeets uz pagaani to neredzees, jo teiciens- kad mees augaam zaale bija zalaaka vnm. aktuaals..
Andrejs Gavars
23. jūnijā 10:26
Filmas uznemshana gan notika 1980tajaa gadaa! Untas notika pirms 40 gadiem!
Melānija
23. jūnijā 12:36
Jā,ļoti skaista latviešu filma tur uzņemta,tur pati apkārtne izskatās ļoti gleznaina.'Tiešām brīnums,kā tik sen celta māja vēl saglabājusies,acīmredzot vecie latviešu amatnieki bija sava amata lietpratēji.Lai kundzei laba veselība!
Inga Maknamara
23. jūnijā 15:21
Alīda,kas tad tai laikā tik briesmīgs bija ? Protams es nerunāju par Staļina laiku zvērībām un cilvēku iznīcināšanām.Es dzimu 1969 gadā un atceros savu bērnību,kā saulainu un gaišu.Cilvēki bija draudzīgi,sirsnīgi un izpalīdzīgi..Tagad no tā nekā vairs nav.
Riga2020
23. jūnijā 16:05
Aida, taja laika, bez trukumiem bija loti daudz pozitiva un vertiga.Visiem bija darbs, mums pieskira dzivokli, bija stabilitate. Bija bezmaksas videja un augstaka izglitiba, bezmaksas medicina, bezmaksas zobarsts , loti lets sabiedriskais transports.
Riga2020
23. jūnijā 16:12
Un tada kulturas dzives renesanse kada bija tad, vairak nebus. To radija ta demokratiska gaisotne, stabilitate, kulturas dzives atbalsts visos veidos. Talantigs cilveks vareja studet, sanemt stipendiju, sanemt kopmitni, pec tam darbu, tika pieskirtas darbnicas. Tagad daudzi nevar atlauties studet. Ari talantigi cilveki.
Riga2020
23. jūnijā 16:17
Gribeju vel piebilst, ka , parsvara daudzi , so t.s. briesmigo laiku atceras ari pozitivi. Zinu loti daudzus kuri ar milestibu atceras savu bijuso darba vietu, savus kolegus un to laiku kopuma. Tgad saubos, vai ir kads kas iet uz darbu pie vergtura - darba deveja ar lielu prieka sajutu.
Riga2020
23. jūnijā 18:34
Diemzel, varda briviba ir likvideta pilniba. Nevaru komentet, jo mani komentari tiek sistematiski bloketi un dzesti. Un cienijamais Fut , pameginiet iziet uz ielas un pateikt skali ka jums nepatik situacija par tukstosiem melno seju Rigas ielas. Busiet arestets ka rasists nekavejosi.
Riga2020
23. jūnijā 18:42
Nebija liela izvele apgerba, varu piekrist, bet suvam , adijam un izskatijamies loti labi. Tie bija originali modeli. Toties paslaik darba tauta, pensionari parsvara, gerbjas lietotos apgerbos. Skats ir tiesam, bedigs. Bija tikt uz arzemem, bet daudzi tika tur ari.Briniskigi bija tas, ka no sava darba vietas ar pavisam letam celazimem apceloju pusi Padomju savienibas.
Riga2020
23. jūnijā 18:52
Tagad cilveki dzivo stresa , jo darba nav, it seviski tiem kas zaudejusi darbu un ir jau vecuma grupa pec 50. Tatad tas, gandriz miljons tautas kuri aizbraukusi ir pedejie slinki....Kut gan saubos, vai Eiropa kads darba devejs piecietis slaistu.Iespejams, ka var atrast darbu ,ja neiedomajami palaimejas, par kadiem 300 eiro pie kada vergtura. Labu stabilu darbu var atrast tikai caur pazisanos.Tas attiecas uz darbu valsts iestades. Zinu tadus cilvekus, un ne vienu vien.
Gita Trubiņa
23. jūnijā 18:56
...kaut ar pietiekami ilgs laiks pagaajis, dziivojot neatkariigaa valstii, veel aizvien daudziem nostalgija peec padomju gadiem, lai vai tagad ir probleemas, man patiik dziivot seit un tagad, piekriitu Alidai, taapat kaa toreiz , taa arii tagad nekad visi nebuus vienaadi, un domaajosam cilveekam tak jaasaprot, ka komandekonomika nepastaavees muziigi, taa bija lemta sabrukumam, mums kaa jaunai valstij jatiecaas uz taisniigu un godiigu valsts paarvaldi, lai jauki Liigo sveetki visiem!
Riga2020
23. jūnijā 18:57
Dzivoklus deva ari latviesiem. Ari man, ka latvietei.Darba visi sanema dzivoklus, kad sadzima berni, paaugas, tad deva lielaku dzivokli - saucas paplasinasana. Tagad nopirkt dzivokli vienkarsam stradniekam ir, praktiski, neiespejami. Un nemt kreditus uz 20 - 30 gadiem tas ir vienkarsi vajprats. Sajos nestabilajos laikos.... Tur nekadu nervu nepietiks.Ari iret nav pa kabatai vienkarsajai tautai.
Melānija
23. jūnijā 19:09
Katram laikmetam ir savas labās un sliktās puses.Runājot par dzīvokļiem,beidzot tehnikumu,bija darba vieta,biju jaunais speciālists,kuru uzņēma rindā,un,kad uzņēmums uzcēla dzīvojamo namu,dzīvokļi mums noteikti bija,esmu latviete.Tas dzīvoklītis bija mazs,vēlāk vīrs no savas darba vietas pēc 3 gadu gaidīšanas rindā,dabūja lielāku ,2 istabu dzīvokli,kurā dzīvoju vēl šodien,protams ne Rīgā.Bija bērniem bērnu dārzi.Jā,tas apģērbu daudzums,kas tagad ir veikalos,nebija,bet pie tām dzīvokļa īres cenām,cenāam veikalos,un pārējo komunālo pakalpojumu cenām,varēja iztikt,kaut gan algas nebija lielas,man kā galv.grāmatvedei bija 140 rubļi.Nu tagad atkal ir savādāk,cilvēki daudz ceļo,katram ģimenes loceklim auto,ceļ lepnaas mājas,ļoti labi ģērbjas.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi