Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Jānis Zeltamute
11. jūnijā 08:35
Rakstu nelasīju, bet lai arī prezentētu karalisko ģimeni ir jāiegulda milzīgs darbs. Kā liekas Megana nav no strādīgajām, iteresej vienīgi slava.
dzintra
11. jūnijā 10:44
Redziet nu,cik smalkā veidā var pateikt,ka princim nevajadzēja precēt vecāku šķirteni,amerikānieti no zemām aprindām,kuras mērķis bija būt uzmanības centrā un kļūt slavenai.
Melānija
11. jūnijā 11:18
Domāju,ka Meganai pašai vajadzēja vairāk pacensties,un saprast kādā ģimenē viņa ir ienākusi,un kāda dzīve ir karaļnamā,viņa jau nebija jaauna naiva meitenīte,kas iemīlējusies,un nezina ko dara,tomēr dāma jau dzīvi padzīvojusi.Vēl jau ir tas arī saprotams,ka viņa bija pieradusi pie cita dzīves veida,un nemaz nedomāja neko mainīt,neaizmirsīsim,ka viņa ir bijusī aktrise.
Ainars Vīndedzis
11. jūnijā 11:34
Atraduši te ko žēlot,nabaga karaļnama pārstāvjus ,kas visu mūžu to vien dara,kā dzīvo uz savu pilsoņu rēķiniem,apmaksātiem "apartamentiem",rakstiem,fotogrāfijām,gramatām,intervijām..Man gan Megana patīk un starp citu aktrise viņa nemaz nav tik slikta,nav Merila Strīpa,bet nav arī tā sliktākā.
Broņislava Dzene
11. jūnijā 12:13
Ņemot vērā to, ka Megana ir profesionāla aktrise, kurai ir bijušas dažādas lomas teātrī vai kino, pielāgoties karaļnama dzīves veidam, nebija nekādu grūtību un bija iespēja nospēlēt savā dzīvē galveno lomu - būt hercogienei. Tas vien liecina, ka tas nebija viņas plānos - dzīvot karaļnamā, bet tikai slavas un popularitātes dēļ. Nu viņa cer ka arī aktrises karjerā tas labāk palīdzēs kļūt slavenai, bet tikai uz \īsu brīdi, kamēr medijiem viņa vēl interesē, bet eiforija beigsies un viņa paliks pie sasistas siles. Nevar negodīgiem līdzekļiem iekarot ilgstošu popularitāti.
Maria
11. jūnijā 22:36
Megana bija karaļnama lielākais ieguvums! Bet iekšējās intrigas, skaudība un greizsirdība panāca savu. Kopā ar preses rasismu (uz ko, ļoti iespējams, pamudināja pati Kleita vai viņas draugi) tas bija par daudz. Jebkuram cilvēkam tas būtu par daudz, kur nu vēl gudrajai, sirsnīgajai, par sevi pastāvēt radušajai Meganai - kāpēc viņai tas viss būtu vajadzīgs? Tagad britu prese atzīst savu rasismu, pat Morgans. Bet izlietu ūdeni nesasmelsi.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi